Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki za spot :hi:

_________________________________________________

Bieniek coś mi podłożył pod koło ty bestio :thumbdown:

:decayed:

Opublikowano

dzięki za spot :hi:

poszłęś jak strzała :kox:

to już nie jest gejowóz :cool1:

...to znaczy jest,ale teraz,to tylko ze względu na kierowce :decayed:

Opublikowano

dzięki za spot :hi:

poszłęś jak strzała :kox:

to już nie jest gejowóz :cool1:

...to znaczy jest,ale teraz,to tylko ze względu na kierowce :decayed:

Ostrzegali mnie, że zaczniesz się do mnie przystawiać jak zmodze auto :confused4:

Teraz czekam aż pojawisz się A6tką z 3.0TDI żeby stanąć na kresce :przebiegly:

Opublikowano

Był kiedyś ksiądz i miał sad,a w tym sadzie piękne jabłka,ale nigdy nie zdążył ich zerwać,bo ktoś je mu w nocy ukradł.

Więc na pewnej jesieni postanowił się zaczaić na złodzieja.

Siedział całą noc w kaszakach,aż tu nad ranem gdy było jeszcze ciemno,przeskoczył ktoś przez płot i zaczął zrywać jabłka z samego czubka drzewa. Więc ksiądz podbiegł strząsnął gościa i chwycił za jajca.

Pyta się go: jak się nazywasz, a gościu nic, z cisnął dwoma rękami i pyta jak się nazywasz dalej cisza więc z cisnął z całej siły,że aż poczuł całą zawartość pod palcami i pyta: jak się nazywasz

a ta istota szepcze cicho

to ja Jaśko ta niemowa ze wsi :naughty:

Opublikowano

żeby stanąć na kresce :przebiegly:

Bieniek stanie ci w kresce :naughty:

Opublikowano

żeby stanąć na kresce :przebiegly:

Bieniek stanie ci w kresce :naughty:

Ej ej zazdrosnik z mala pytka...

Opublikowano

Bieniek się nie liczy, on parkuje auto na uczelni dalej niż mieszka od PG :sarcastic:

Opublikowano

żeby stanąć na kresce :przebiegly:

Bieniek stanie ci w kresce :naughty:

Ej ej zazdrosnik z mala pytka...

a jak by się rzucał po zabiegu :naughty:

Opublikowano

Nie jezdzisz na spoty nie masz prawa glosu :>

Opublikowano
:cygaro:[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 23:13_________________________________________________dobranoc pusie i fajki :hi:
Opublikowano

dzień dobry-wieczór :hi:[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 16:57_________________________________________________Halo jest tu ktoś czy wszyscy kominy czyszczą :evil:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Germany - Bremen - Pomorskie ? Gdzie to jest a czy Gili woła do Ciebie twoja Grethen :polew:

Opublikowano

Pusia masz niezłą czarną blachare w awatarze :decayed:

Opublikowano

Pany ma ktoś kabełek Vag-tacho :?: :przebiegly:

Opublikowano

a po co Ci vag tacho chcesz sobie koniecznie licznik wysypac jak potrzebujesz pogrzebac przy km to odezwij sie na pw do mnie :)

Opublikowano

Witam serdecznie

Potrzebuje pomocy w zakresie wymiany przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS .

Mianowicie chce kupic Manetkę, przełącznik wycieraczek do obsługi pełnego FIS.

W moim A4 B7 2005r 1.9Tdi nie mam zadnych przelacznikow w manetkach do sterowania komputerem. Wyswietla mi sie tylko dystans do przejechania na zbiorniku paliwa.

Czy jak wymienie manetke i zakoduje VAG-iem bedzie ok? beda wyswietl sie rozne opcje z kompa śr spalanie prędkosc itd?

I czy mam wogóle kompuetr pelen FIS ktory to obsługuje?

No i oczywiscie gdzie w okolicy starogardu mogę to zakodowac VAG-iem bo nie posiadam owego programu, ani nie mam o tym zielonego pojecia :)

Z góry dziekuje

Opublikowano

Czy jak wymienie manetke i zakoduje VAG-iem bedzie ok? beda wyswietl sie rozne opcje z kompa śr spalanie prędkosc itd?

będzie

Opublikowano

:hi:

Germany - Bremen - Pomorskie ? Gdzie to jest a czy Gili woła do Ciebie twoja Grethen :polew:

wydaje mi się,że język niemiecki pan Bóg stworzył do rozmówek podczas ostrego seksu :cool1: [br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 09:41_________________________________________________np.

noch...

noch... meine Luder :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.