Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

pre_pl

Patrzta co znalazłem jak porządki na starym kompie robiłem

taaa pamiętam tego spota... Maciek to z Tobą przelecieli byśmy przez krawężniki jak Ci pokazywałem jak jeździ AWX po sofcie ? :decayed::kox:

• Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Tomeks

• antonio

1953

• Bieniek

1932

• GILI

Top użytkownicy w tym temacie

wczoraj przejeżdżałem przez bulwar w Gdyni widziałem piękną a4 a GKS kurcze szkoda ze nie mogłem sie zatrzymać na chwile pogadać :confused4:

A na spota sie wybierales?

niestety nie :confused4:

Nosb był :mysli:

moze to jego fure widzialem :mysli:

ale nie to było GKS :decayed:

Maq a to nie Fashion?

Racja, to Fashion, już zmieniam. Myślałem o tym a napisałem Matarnia z przyzwyczajenia :>

Patrzta co znalazłem jak porządki na starym kompie robiłem

Nie, to nie ze mną ale pamiętam tego gościa i Wasze popisy też :polew:

Bylem ja, Lodowa i Nosb. U tego ostatniego masz przejebane za piwo :evil:

Bylem ja, Lodowa i Nosb. U tego ostatniego masz przejebane za piwo :evil:

jak za piwo ? :mysli:

a Twoje autko widziałem :kox:

miales postawic piwo za obejrzenie A4 pod kielcami :naughty: a nawet sie nie zatrzymal :) nie boj sie nie gryziemy :D

kurcze nie mogłem sie zatrzymać :embarrassed:

nawet nie wiedziałem ze tam byłeś a piwko to wypijesz i to nie jedno tylko niech znajdzie sie okazja :decayed:

UWAGA!

Mam swoją teorię odnośnie migających LEDów a'la Strażnik Texasu. Wiecie o co chodzi. Otóż wg mnie jest tak, że komp po prostu wysyła impuls, żeby sprawdzić żarówki. Możliwe że ori lampy jakoś go tłumią, dzięki czemu nie migają.

Mam lekką fazkę po browarach, więc możliwe, że po raz kolejny moje pijackie wywody będą EPIC :polew:

bedzie ktos w przyszla srode

chcialbym zrobic logi dynamiczne (mam kabelek, tylko nie mam kogos kumatego a sam jakos nie chce robic)

i moze od razu statyczne po tym

cos mna telepie i nikt nie wie co ... ( w zakresie 2tys-3tys , 3,4,5 bieg ale tylko przy bucie na podlodze)

i moze od razu statyczne po tym

Bede, ew. w tygodniu wieczorem Gdynia/Rumia jak Ci pasuje. Jak cos to pisz :wink4:

UWAGA!

Macieju teraz to juz pier**lisz kocopoly :decayed:

i moze od razu statyczne po tym

Jedz do Roba do tune-up,to ogarnie temat.Ja tez mialem podobnie i okazalo sie vacum.

kurcze nie mogłem sie zatrzymać :embarrassed:

:polew: :polew: :polew: