Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Spocik KOX z BRYKIETEM razem wzięte ! :thumbup::decayed:

WIELKIE DZIĘKI wszystkim za obecność i do następnego spota w Alfa Centrum :a4fan:

Daras nie ma problemu a co do przejażdżki to było blisko... hyhy :decayed:

na allegro są tunele (jest nawet pod 2din z koszem i podłokietnikiem)

http://www.allegro.pl/search.php?closed=1&string=tunel+a4

http://www.allegro.pl/search.php?string=tunel+a4&description=1&buy=0&new=0&pay=0&personal_rec=0[br]Dopisany: 30 Grudzień 2007, 00:42 _________________________________________________http://www.allegro.pl/item286817113_audi_a4_01_07rok_tunel_srodkowy_czesci.html

ten ma dziwne te uchwyty na kubki - jeszcze nie widziałem takiego w B6 i wydaje mi sięże to jest z B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

co do telematika...

na dniach wywale słuchawke i ten uchwyt. zobaczymy co tam wyjdzie. jak dziurki będą małe to oleje temat ze zmianą tunela. ale to musze najpierw zrobic żeby wiedziec co tam jest cięte ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo załóż ten zestaw oryginalny bluetootha mocowanie jest chyba to samo także dziur się pozbędziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo załóż ten zestaw oryginalny bluetootha mocowanie jest chyba to samo także dziur się pozbędziesz.

ale potrzebny będzie sterownik inny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale potrzebny będzie sterownik inny

A to napewno, ale zamiast wymieniać cały tunel to za podobne pieniądzory bedzie miał dodatkowy gadzet w aucie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niezły spocik, ja dopiero w niedzielę wróciłem do 3miasta ale już na następnym zlocie się pojawię, już nawet na blachach gdyńskich bo wczoraj udało mi się przerejestrować już auto :> Dobry pomysł z Alfą, kobietę można posłać na zakupki i nie będzie gderać że auto najważniejsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna ciągnęło mnie by przyjechac ale pierdzielone choróbsko było silniejsze ... na tyle że i Sylwka jeszcze musiałem spędzieć w domu. Powiedzcie jak lokalizacja, bo po fotkach to ciekawie wygląda - jakie wrażenia, lepiej tam trochę niż na skwerku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna ciągnęło mnie by przyjechac ale pierdzielone choróbsko było silniejsze ... na tyle że i Sylwka jeszcze musiałem spędzieć w domu. Powiedzcie jak lokalizacja, bo po fotkach to ciekawie wygląda - jakie wrażenia, lepiej tam trochę niż na skwerku?

Porównywalnie ;) Z małą różnicą że można coś zjeść, ale zimno tak jak na skwerku, a może nawet bardziej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chryste jak piździło ostatnio :blink:

A Daras Wam ogrzewania w aucie nie włączył? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chryste jak piździło ostatnio :blink:

Trzeba było do outletu zajść po jakąś ciepłą kufajkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19.01.2008 Alfa Centrum Gdańsk poziom -1, co wy na to? Potem dwa weekendy mi wypadają dlatego pierwszy wyskakuję z terminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19.12.2008 ? Toz to prawie za rok! :D Widze Panowie (Mateogda i Mydlo) ze macie grafiki juz na caly rok rozpisane skoro wiecie ze bedziecie mieli wtedy czas ;) A tak na powaznie to chodzi pewnie o 19 stycznia? Ja bede :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...