Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Odpuśćmy sobie do przyszłego tygodnia, może więcej ludków się namyśli :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie też 23 bo za tydzień wyjazd w plener mnie czeka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ustalone, lutowy spot 23.02.2008 tylko co do miejsca i czasu, bo jeżeli Alfa to najprędzej 18.30? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i gra, date mamy ;)

a co do godziny i miejsca... mi sie wydaje że można sie z tym wstrzymać bo np jak bedzie zimno to alfa i w godzinach wieczornych ale jak ciepełko jak wczoraj że na plaży w lutym o 1 w nocy stałem na samej bluzie to można zrobić coś wcześniej i na zewnątrz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie jestem tu mało aktywny ponieważ niemam A4 tylko 100, widze że jest tu spora ekipa z 3-city i okolic.

Niewiem czy słyszeliscie pewnie pare osób słyszało a niektórzy nie, ale w trójmiescie od około 4 lat istnieje cos takiego jak trójmiejski klub Audi: www.tkaudi.org

Pisze to ponieważ wpadłem na pomysł że skoro jestescie z 3miasta to pewnie niektórzy z was byli by zainteresowani poznaniem innych maniaków Audi nie tylko A4.

Do klubu może należeć każdy kto ma Audiczke i choć troszke ją kocha :>

Pozdrawiam i Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko znam TKA i miałem przyjemność jechac z ekipą oraz poznać parę osób ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy tragedia ukradli mi moja ukochana A4 nr rej. : GA 7080C czarna na kremowej skorce jesli ktokolwiek widziale lub wie cos na ten temat to prosze o wiadomosci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku...a co jest w tej Gdyni?

Widocznie popyt na częśći do B6 :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goodspit

Ku...a co jest w tej Gdyni?

Widocznie popyt na częśći do B6 :angry:

Ale z 99 roku to jeszcze B5, masakra... Już spokojnie spać nie mogę i pierwsza rzecz to z rana lecę i w okno zaglądam :kwasny: A teraz jak jestem w delegacji to znów się zastanawiam jak tam moja biedna oooo się miewa. Zacząłem kombinować z zabezpieczeniami tak że sam miałem problem ją odpalić ostatnio :rolleyes: Teraz mam uszkodzone drzwi i błotnik i tak sie zastanawiam czy przypadkiem nie zostawić tego jak jest, będę cierpiał parząc na te szpetne uszkodzenie ale może jakiemuś parchatemu dupkowi się nie spodoba przez to... Ehh... wolę głośno nie mówić co bym zrobił z takim kut..em co po cudze ręce wyciąga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wiem co sie dzieje ale to juz któreś Audi z kolei skradzione w Gdyni. Mi ukradli A6 97r. 02.01.07 i do tej pory ją wspominam a teraz jeszcze dowiaduje się o kolejnych tego typu przypadkach. :shocked: Czytałem ze pre_pl też jest z Gdyni i stracił swoja 4reczke a teraz Bartti10 opłakuje swoją. ;( [br]Dopisany: 18 Luty 2008, 15:43 _________________________________________________Bartti10 szczerze współczuje Wiem co to znaczy stracić autko Jeśli możesz to napisz jakie były okoliczności jej kradzieży Jakie zabezpieczenia miała :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z 99 roku to jeszcze B5

Bartti miał inne auto niż w opisie, ze Zdeniem podziwialiśmy jego B6 na jednym ze spotów.

Ku...a co jest w tej Gdyni?

Widocznie popyt na częśći do B6 :angry:

chyba AC od kradzieży wykupię

No tym to bym się tutaj specjalnie nie chwalił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie koledzy

teraz mam b5 *wkrotce fotki( niestety audi ida jak swierze bulki i trzeba naprawde dobrze zabezpieczac auto

koledzy moze by jakiegos spota zorganizowac? ostatnio bylem z tkaudi na spocie i bylo z 18 aut wiec moze by tak np. niedziela 24 dodzina 16 skwerek kosciuszki?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...