Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Indi S-line 1.9tdi,193KM/415NM,boseSPRZEDAM!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Lato 2016 :
RS6 18'' 225/40

swe5pi.jpg

2ut6ipg.jpg

2wp2wex.jpg

Może ktoś posiada jakieś sprężyny obniżające na przód do sprzedania w dobrej kasie??

poza tym zaczynają nawalać klapki ciepło zimno na climie i trzeba silniczki wymienić oraz urwał się plastik od cięgna który otwierał klapę tył ,ale już ogarnięte :)

Opublikowano

pasowałeś dokladke sline do zwyklego zderzaka?

Opublikowano
  • Autor

tak

Opublikowano

Wiem ze na forum jest instrukcja jak to zrobic a widze ze jestes z okolicy. Nie chcial bys sie tego podjac u mnie ?

Opublikowano

Ja mam jakies fedry na przód :) dwa kpl mozesz sobie wybrac :)

Opublikowano

fajnie ci sie prezetuje ten avancik co to za lampy masz

Opublikowano
  • Autor

Wiem ze na forum jest instrukcja jak to zrobic a widze ze jestes z okolicy. Nie chcial bys sie tego podjac u mnie ?

nie ma problemu tylko z czasem u mnie bardzo ciężko...... remont , praca , dziecko...


Ja mam jakies fedry na przód :) dwa kpl mozesz sobie wybrac :)

pv


fajnie ci sie prezetuje ten avancik co to za lampy masz

depo smoked :wink:

Opublikowano

prezetuja sie ladnie co do moich xenonow pogonilem dzis ale popytam oto co chciales

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Z nowości to wpadł pakiet oświetlenia dekorów wg kolegi z forum

2zgujau.jpg

zmiana która nie każdemu musi się podobać.... dla mnie jest ok ...

poza tym że nie potrafię zdjęć wrzucić to wpadną heble na przód 320mm

sprzątanie

1f91b0e0724b.jpg

obiecane heble czekają na montaż

0c8d7e853fd0.jpg

i reszta z porządków

7fca9f5ef67f.jpg

i regeneracja esp i wizytownika

956c8ae4c5a0.jpg


oraz naprawa przyczyny nie otwierania bagażnika plastik został zastąpiony rureczką

cffcb22cb156.jpg

Edytowane przez Indi

Opublikowano

Na zdjęciu tak widać czy rzeczywiście wizytownik i esp po regeneracji jest ciemniejszy od reszty?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

a tu co taka cisza?

Opublikowano
  • Autor

a no musiałbym jakiś aktual zrobić teraz urlop miałem więc tyle co z nad morza wróciliśmy :decayed: są heble są ledy są hidy ... pomału do przodu :wink:

Opublikowano

Fajna sztuka [emoji3]

Opublikowano

a no musiałbym jakiś aktual zrobić teraz urlop miałem więc tyle co z nad morza wróciliśmy :decayed: są heble są ledy są hidy ... pomału do przodu :wink: dobrze

dobrze ze cos sie dzieje jakies fotki jak ledy sie prezetuja i hebelki

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Powitać!! dawno nic nie było tak więc urlopowo się zrobiło a że żona zadecydowała że weźmiemy rowerek i wózek dla córci to box był konieczny tak więc zdjęcie jak to wyglądało razem:

21jrqk8.jpg

doszły heble 320 na razie przód sam jest :

jtp6ph.jpg

oraz ledy do jazdy dziennej w miejsce haloszków (same żarówki led):

2ihr0p3.jpg

i takie z zadku i po myciu z trasy:

15hiwdk.jpg

16qa6p.jpg

do zrobienia/ogarnięcia hidy nowe przetwornice bo szlag trafił 3 pod rząd...

ledy do wnętrza i zbierać na lakiernika na 2-gi rok


wpadły nowe przetwornice tym razem 55W na żarnikach 4300K , z racji tego że nie chciałem psuć kolejnych dekli umieściłem przetwornice z tym całym badziajstwem pod i wewnątrz lampy , efekt taki że nic nie widać po otwarciu maski i nie powinien się czepić "nikt"

2rmscqw.jpg

140ev03.jpg

Opublikowano

Fajna sztuka, kolor hebli mega ciekawy i fajnie się prezentuje :good:

Opublikowano

Od czego te przednie heble bo jakaś dziwna blaszka nie pasująca mi do 320 ?

Opublikowano
  • Autor

A6C5 3.0 benzyna

Opublikowano

A6C5 3.0 benzyna

:hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jak świeci Ci ten zestaw HID w nocy? Masz jakieś fotki? Niebiescy się nie czepiają? Też myśle nad HIDem max 4300K by za bardzo się nie rzucać w oczy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.