Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak oświetlenia przy otwartych drzwiach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No niejeden to zrobił. Prosty temat z przodu. Z tyłem trochę więcej zabawy.

Z przodu:

- masę masz, więc tylko trzeba się dolutować

- prąd - osadzasz pin.

Tył:

- masa ze śruby w słupku,

- plus do komfortu.

Info w warsztacie.

Edytowane przez nitroo

Opublikowano

Szukałem ale nie znalazłem odpowiedzi: jak wyciągnąć tę kostkę ze słupka? I dodatkowo, odpiął ktoś może tę kostkę co jest przy zamku jak się odklei wygłuszenie? Trzydzieści minut męczarni z lusterkiem i nic...

Opublikowano

No niejeden to zrobił. Prosty temat z przodu. Z tyłem trochę więcej zabawy.

Z przodu:

- masę masz, więc tylko trzeba się dolutować

- prąd - osadzasz pin.

Tył:

- masa ze śruby w słupku,

- plus do komfortu.

Info w warsztacie.

Trochę tego "nie czuję" ale w sobotę będę ścigał boczek z drzwi to pewnie wszystko się rozjaśni. Dzięki za info.

Swoją drogą byłem pewny, że mam takie oświetlenie. Kumpel równocześnie ze mną kupił A4 ale w benzynie. Komputer i wyposażenie ma gorsze a oświetlenie w drzwiach u niego jest. Myślałem, że jak on ma to ja muszę mieć. I wtedy się lekko rozczarowałem.

Edytowane przez windus

Opublikowano

Szukałem ale nie znalazłem odpowiedzi: jak wyciągnąć tę kostkę ze słupka? I dodatkowo, odpiął ktoś może tę kostkę co jest przy zamku jak się odklei wygłuszenie? Trzydzieści minut męczarni z lusterkiem i nic...

Musisz tą różową blokadę przesunąć, wyciągnąć kostkę z zewnątrz drzwi i wówczas uda Ci się w słupku wyciągnąć drugą część kostki.

Co do kostki przy zamku - tak, każdy odpiął i lusterko nie było mi np. do niczego potrzebne. 10 sekund z zegarkiem w ręku.

To ta sama kostka, co w lampach przednich, więc schemat działania jest ten sam.

Opublikowano

W takim razie muszę porządnie zrewidować swoje umiejętności manualne... Za żadne skarby świata nie mogłem tego wypiąć, nie dość, że mało miejsca to dodatkowo plastik na tej złączce praktycznie nie do ruszenia - wychodzi na to, że muszę kupić klucz spline M8 i wyjąć zamek. Dzięki za odpowiedź!

Opublikowano

Nie musisz. Chwyć dobrze zapadkę od kostki. Ewentualnie mały śrubokręt.

Opublikowano

Z przodu:

- masę masz, więc tylko trzeba się dolutować

- prąd - osadzasz pin.

Wczoraj zdjąłem boczek drzwi i wygłuszenie. Mam sam odbłysk... trochę żenada. Odnośnie Twojego postu: masa sprawa prosta. "Prąd trzeba osadzić na pin" mógłbyś mi napisać o co dokładnie chodzi? Jeden przewodzik z żarówki pójdzie na masę a drugi mam wpiąć konektorem na pin? Jak tak to gdzie?

Opublikowano

Poszukaj w wątku o Licht pakiet w warsztacie. Nie pamiętam numeru pinu.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam. Również mam problem z oświetleniem, chodzi o prawe tylne drzwi. Gdy je otwieram na FISie nie wyświetla się informacja że są otwarte, nie działa wtedy podświetlenie nóg oraz drzwi. O co chodzi?

Opublikowano

U mnie za taki stan odpowiadała niezbyt dobrze łącząca wtyczka od zamka. Znajdziesz ją po zdjęciu boczka.

Opublikowano

Witam. Również mam problem z oświetleniem, chodzi o prawe tylne drzwi. Gdy je otwieram na FISie nie wyświetla się informacja że są otwarte, nie działa wtedy podświetlenie nóg oraz drzwi. O co chodzi?

Było o tym sto razy. Poszukaj. Poczytaj.
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam :) mam problem kiedy otwieram przednie drzwi od kierowcy lekko lamka czerwona i oświetlenie drzwi działa

kiedy otworze bardziej lamka czerwona i oświetlenie drzwi znika dzieje się tylko tak od strony kierowcy od pasażera i tył działa normalnie co może być przyczyną ??

drugi problem mam taki że nie mogę otworzyć szyby od strony kierowcy od razu mówię że mam lekko wduszony guzik ale działała szyba teraz raptownie przestała pasażer nie może sobie sam otworzyć szyby tylko od strony kierowcy można co może być przyczyną ??

trzeci problem mam taki że jak otwieram bagażnik nie świeci światło w bagażniku muszę sam sobie włączyć nie raz zaskoczy ale po czasie nawet nie świeci lampka czerwona od bagażnika jakby coś nie łączyło nawet jak otwieram zamykam z pilota światło powinno w bagażniku się też zapalić

ostatni problem mam taki że jak zamykam z pilota centralny nie raz nie łapie musze go otworzyć zamknąć nie raz tak dwa razy aż załączy się alarm i zamigają kierunki wtedy auto się zamknie i alarm koduje mi się wydaje że to może być od tych drzwi tak zaczęło tak się dziać od momentu jak znikało od drzwi podświetlenie

Proszę o pomoc :)


Możecie coś poradzić z moim problemem ?? ;/

Edytowane przez Radek 1995

Opublikowano

Sprawa prosta miałem tak samo przewody w gumowej osłonie w drzwiach powodzenia

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam mój problem polega na tym że nie ma tylko oświetlenia w drzwiach pasażera i jak drzwi otwieram to nie ma też informacji na wyświetlaczu Fis i na panelu od kierowcy nie mogę opuści szyby od pasażera czy to może być powiązane że brak oświetlenia od strony pasażera i brak opuszczenia szyby panelem od kierowcy

pozdro

Opublikowano

Wszystko może być ze sobą powiązane. Sprawdź błędy na VAG i kable w drzwiach.

Opublikowano

Wszystko może być ze sobą powiązane. Sprawdź błędy na VAG i kable w drzwiach.

Na VAGU nie ma błędów

mogło się coś odłączyc w drzwiach kierowcy np.

bo kable w drzwiach też ok nic nie zauważyłem

Dodam tylko że osuścić szyby z panelu kierowcy nie mogę a podniść juz tak i jak pstrykam z panelu kierowcy to slychać że prąd dochodzi w których drzwiach jest problem i z czym gdzie szukać

Opublikowano

Może przełącznik od opuszczania szyby wystarczy go przeczyscic jak nie pomoże to wymiana masz szyby z tyłu elektryczne?

Opublikowano

Nie

Wysłane z mojego P6-U06 przy użyciu Tapatalka

Nie

Wysłane z mojego P6-U06 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To przeczysc przełącznik jak nie pomoże to kup nowy ja mam do sprzedania jakbyś chciał

Opublikowano

To przeczysc przełącznik jak nie pomoże to kup nowy ja mam do sprzedania jakbyś chciał

a co z oświetleniem :eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.