Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak oświetlenia przy otwartych drzwiach


pogo92

Rekomendowane odpowiedzi

mashet, moim zdaniem już ktoś tam u Ciebie grzebał, bo na 100% nie było takich przewodów w przelotce (chodzi mi o kolory). Sprawdź dokładnie tą wiązkę.

Co do drugiego pytania, to kostki masz od lusterka, od instalacji drzwi itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mashet, moim zdaniem już ktoś tam u Ciebie grzebał, bo na 100% nie było takich przewodów w przelotce (chodzi mi o kolory). Sprawdź dokładnie tą wiązkę.

Co do drugiego pytania, to kostki masz od lusterka, od instalacji drzwi itp.

Witam jeszcze raz. A więc za oświetlenie co szwankowało plus za centralny Odpowiadał STYCZNIK W MODULE KOMFORTU .Elektryk wlutował stary wlutował jakiś inny i wszystko działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mashet, moim zdaniem już ktoś tam u Ciebie grzebał, bo na 100% nie było takich przewodów w przelotce (chodzi mi o kolory). Sprawdź dokładnie tą wiązkę.

Co do drugiego pytania, to kostki masz od lusterka, od instalacji drzwi itp.

Byłem w serwisie. Okazało się, że moduł w drzwiach kierowcy był walnięty. Pogrzebali i doprowadzili go do działania. Kabelki wszystkie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelki nie są OK

KAble od sygnalizacji po CAN powinny być ze sobą skręcone a te które pokazałeś ktoś wymienił ale bezmyślnie...

Być może Ci to podziała ale nie zdziw się jak za jakiś czas bedą pojawaiaać się błedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelki nie są OK

KAble od sygnalizacji po CAN powinny być ze sobą skręcone a te które pokazałeś ktoś wymienił ale bezmyślnie...

Być może Ci to podziała ale nie zdziw się jak za jakiś czas bedą pojawaiaać się błedy

Możliwe. Te kable już takie były jak zakupiłem auto, ale niestety... Pierwszy samochód, człowiek nie wiek gdzie zajrzeć. W serwisie polecili wymienić moduł w drzwiach na używany, ze względu na wiek auta. Póki to działa nie będę kombinował. Koszt używanego modułu to ~100 zł na allegro, więc jest niewielki. Przy okazji można będzie wymienić kable.

Edytowane przez mashet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej podepne sie. Mi nieraz w prawych tylnych drzwiach po otworzeniu ich nie swieca lampki we wnetrzu a nieraz swieca- cos nie laczy i bledy w vagu mam takie

01562 - Right Rear Door
59-10 - Can't Unlock - Intermittent
01562 - Right Rear Door
61-10 - Won't De-Safe - Intermittent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś kable w przelotce? Zacznij od tego i używaj wyszukiwarki. Temat wałkowany miliard razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie działają tylko te lampki czerwone :facepalm:


Panowie jest możliwość że w mojej B6 nie ma oświetlenia w dzwich dodam tylko ze lampek oswietlajacych nóg nie ma a w boczkach lampki są ale nie wiem czy to atrapa czy są żarówki w bagażniku lampka jest i działa jest moliwa taka konfiguracja pozdrawiam

I jak wyjąć tą lampę zboczka


pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Pewnie masz tylko odblask. On siedzi na wcisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Podepnę się pod temat z moim problemem.Otóż chodzi o to że u mnie przestało działać podświetlenie nóg pasażera tył po prawej stronie.Wymieniłem żarówkę ale to nic nie dało.Wcześniej objawy były takie że raz działało a raz nie.Co zauważyłem jeszcze że gdy nie działa podświetlenie nóg to razem z nim nie działa czerwona lampka w drzwiach a gdy świeci pod nogami to i w drzwiach świeci.Czy to jest ze sobą powiązane i w czym jest problem?Teraz zdechło całkiem.Proszę o jakieś sugestie oraz podpowiedzi.Dzięki.

Problem jest tylko po prawej stronie tył pasażera.

Edytowane przez sQbaniutki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerwany przewód w przelotce drzwi albo mikrostyk zamka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK.Ale czy oświetlenie nóg jest powiązane z lampką w drzwiach?

Edytowane przez sQbaniutki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK.Ale czy oświetlenie nóg jest powiązane z lampką w drzwiach?

Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej przerwany kabel w gumowej osłonie między drzwiami a słupkiem. Może też być mikro włącznik w zamku, ale jak kolega wyżej wspominał zacznij od wiązki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Pewnie masz tylko odblask. On siedzi na wcisk.

A jak stwierdzić czy to jest odblask czy coś jest uszkodzone? Da się ten odblask zdemontować?

Panowie nie daje mi spokoju, że nie ma oświetlenia w drzwiach. Dodatkowo nie świeci mi lampka w klapie bagażnika. Sprawdzałem VAGiem moduł komfort i nie pokazał mi błędów odnośnie przerwanego przewodu. Jednak chcę się upewnić.

Żeby sprawdzić połączenie przewodów w harmonijce przy drzwiach trzeba ściągać cały boczek?

Nie działa mi także regulacja lewego lusterka także dobrze będzie zobaczyć co tam się dzieje.

Edytowane przez windus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnij lampkę/odblask to zobaczysz, co to jest, albo zrzuć tapicerki, bo i tak Ci się to przyda do połatania wiązki, która Ci się pewnie przerwała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnij lampkę/odblask to zobaczysz, co to jest, albo zrzuć tapicerki, bo i tak Ci się to przyda do połatania wiązki, która Ci się pewnie przerwała.

Czaiłem się a wyciągnięcie tych odbłyśników do banał. Ale niestety mam odbłyśniki a nie lampki. Próbował ktoś instalacji lampek zamiast tych odbłyśników? Z tyłu nie mam elektryki czyli pewnie byłoby trochę pracy z przeciągnięciem zasilania od przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...