Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak oświetlenia przy otwartych drzwiach


pogo92

Rekomendowane odpowiedzi

No niejeden to zrobił. Prosty temat z przodu. Z tyłem trochę więcej zabawy.

Z przodu:

- masę masz, więc tylko trzeba się dolutować

- prąd - osadzasz pin.

Tył:

- masa ze śruby w słupku,

- plus do komfortu.

Info w warsztacie.

Edytowane przez nitroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem ale nie znalazłem odpowiedzi: jak wyciągnąć tę kostkę ze słupka? I dodatkowo, odpiął ktoś może tę kostkę co jest przy zamku jak się odklei wygłuszenie? Trzydzieści minut męczarni z lusterkiem i nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niejeden to zrobił. Prosty temat z przodu. Z tyłem trochę więcej zabawy.

Z przodu:

- masę masz, więc tylko trzeba się dolutować

- prąd - osadzasz pin.

Tył:

- masa ze śruby w słupku,

- plus do komfortu.

Info w warsztacie.

Trochę tego "nie czuję" ale w sobotę będę ścigał boczek z drzwi to pewnie wszystko się rozjaśni. Dzięki za info.

Swoją drogą byłem pewny, że mam takie oświetlenie. Kumpel równocześnie ze mną kupił A4 ale w benzynie. Komputer i wyposażenie ma gorsze a oświetlenie w drzwiach u niego jest. Myślałem, że jak on ma to ja muszę mieć. I wtedy się lekko rozczarowałem.

Edytowane przez windus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem ale nie znalazłem odpowiedzi: jak wyciągnąć tę kostkę ze słupka? I dodatkowo, odpiął ktoś może tę kostkę co jest przy zamku jak się odklei wygłuszenie? Trzydzieści minut męczarni z lusterkiem i nic...

Musisz tą różową blokadę przesunąć, wyciągnąć kostkę z zewnątrz drzwi i wówczas uda Ci się w słupku wyciągnąć drugą część kostki.

Co do kostki przy zamku - tak, każdy odpiął i lusterko nie było mi np. do niczego potrzebne. 10 sekund z zegarkiem w ręku.

To ta sama kostka, co w lampach przednich, więc schemat działania jest ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie muszę porządnie zrewidować swoje umiejętności manualne... Za żadne skarby świata nie mogłem tego wypiąć, nie dość, że mało miejsca to dodatkowo plastik na tej złączce praktycznie nie do ruszenia - wychodzi na to, że muszę kupić klucz spline M8 i wyjąć zamek. Dzięki za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz. Chwyć dobrze zapadkę od kostki. Ewentualnie mały śrubokręt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu:

- masę masz, więc tylko trzeba się dolutować

- prąd - osadzasz pin.

Wczoraj zdjąłem boczek drzwi i wygłuszenie. Mam sam odbłysk... trochę żenada. Odnośnie Twojego postu: masa sprawa prosta. "Prąd trzeba osadzić na pin" mógłbyś mi napisać o co dokładnie chodzi? Jeden przewodzik z żarówki pójdzie na masę a drugi mam wpiąć konektorem na pin? Jak tak to gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w wątku o Licht pakiet w warsztacie. Nie pamiętam numeru pinu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Również mam problem z oświetleniem, chodzi o prawe tylne drzwi. Gdy je otwieram na FISie nie wyświetla się informacja że są otwarte, nie działa wtedy podświetlenie nóg oraz drzwi. O co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Również mam problem z oświetleniem, chodzi o prawe tylne drzwi. Gdy je otwieram na FISie nie wyświetla się informacja że są otwarte, nie działa wtedy podświetlenie nóg oraz drzwi. O co chodzi?

Było o tym sto razy. Poszukaj. Poczytaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) mam problem kiedy otwieram przednie drzwi od kierowcy lekko lamka czerwona i oświetlenie drzwi działa

kiedy otworze bardziej lamka czerwona i oświetlenie drzwi znika dzieje się tylko tak od strony kierowcy od pasażera i tył działa normalnie co może być przyczyną ??

drugi problem mam taki że nie mogę otworzyć szyby od strony kierowcy od razu mówię że mam lekko wduszony guzik ale działała szyba teraz raptownie przestała pasażer nie może sobie sam otworzyć szyby tylko od strony kierowcy można co może być przyczyną ??

trzeci problem mam taki że jak otwieram bagażnik nie świeci światło w bagażniku muszę sam sobie włączyć nie raz zaskoczy ale po czasie nawet nie świeci lampka czerwona od bagażnika jakby coś nie łączyło nawet jak otwieram zamykam z pilota światło powinno w bagażniku się też zapalić

ostatni problem mam taki że jak zamykam z pilota centralny nie raz nie łapie musze go otworzyć zamknąć nie raz tak dwa razy aż załączy się alarm i zamigają kierunki wtedy auto się zamknie i alarm koduje mi się wydaje że to może być od tych drzwi tak zaczęło tak się dziać od momentu jak znikało od drzwi podświetlenie

Proszę o pomoc :)


Możecie coś poradzić z moim problemem ?? ;/

Edytowane przez Radek 1995
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mój problem polega na tym że nie ma tylko oświetlenia w drzwiach pasażera i jak drzwi otwieram to nie ma też informacji na wyświetlaczu Fis i na panelu od kierowcy nie mogę opuści szyby od pasażera czy to może być powiązane że brak oświetlenia od strony pasażera i brak opuszczenia szyby panelem od kierowcy

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko może być ze sobą powiązane. Sprawdź błędy na VAG i kable w drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko może być ze sobą powiązane. Sprawdź błędy na VAG i kable w drzwiach.

Na VAGU nie ma błędów

mogło się coś odłączyc w drzwiach kierowcy np.

bo kable w drzwiach też ok nic nie zauważyłem

Dodam tylko że osuścić szyby z panelu kierowcy nie mogę a podniść juz tak i jak pstrykam z panelu kierowcy to slychać że prąd dochodzi w których drzwiach jest problem i z czym gdzie szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przełącznik od opuszczania szyby wystarczy go przeczyscic jak nie pomoże to wymiana masz szyby z tyłu elektryczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przeczysc przełącznik jak nie pomoże to kup nowy ja mam do sprzedania jakbyś chciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...