Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] MOJE S-LINE


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

To jest moja A4 S-LINE r.12.2004 1,9 tdi 150,tys km mam ja od srody i jestem bardzo szczesliwym człowiekiem :good:

5c1bdeedda2049f8.jpg

882047edae1779b5.jpg

ac4e0bd45f6c0558.jpg

09831014a5f3b455.jpg

czekam na opinie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mam zamiar przyciemnić szybki i dodać troche konikow , ale to dopiero jak przyjade na swieta do polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny Avancik :good:

Pomaluj sobie na początku dokładki szare w kolor nadwozia i pomyśl o RNS-E :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny avancik :good:

PS mam taką do sprowadzenia jeśli, możesz napisz na PW ile cię kosztowała ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jestem pewien na 100% mam certyfikat potwierdzajacy wszystkie dane auta kilometry i przeglady :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesteś pewien że ten Twój s-line to rocznik 12.2004 ?

no właśnie mi też coś tu nie pasuje... :chytry: przecież chyba od końca 2003r. dokładki były w kolorze... :mysli: a poza tym to ładny Avancik :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to było z tymi dokładkami :mysli: ale sprawdziłem jeszcze raz wszystko i jest 12.2004 a pierwsza rejestracja 01.2005.Moze zapomnieli polakierować :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 bylo produkowane do 10/2004. Od listopada byly juz B7 :wink4:

No chyba ze w Belgii byl wyjatek.

Ladne auto btw :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! wasze opinie mnie troche niepokoiły i postanowiłem dzisiaj rano o godzinie 8,00 pojechać do salonu audi tam gdzie ja kupiłem i gosciu mi wszystko wytłumaczył ! Audi stało w salonie jako reklama i promocja od poczatku grudnia do stycznia i nie zostało sprzedane wiec przeszlo na własnosć salonu i uzywał go pracownik salonu dojezdzajac do pracy.Gosciu twierdzi ze jest wszystko OK i ze różnie to bywało z tymi dokładkami i miesiacami wpisywanymi do roku produkcji,samochod jest w fabryce wyprodukowany w roku np. 20004 ale który miesiac mu fabryka wpisze to tak dokonca nic nie wiadomo Wiec mysle ze jest wszystko ok :good:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladny ale to chyba nie jest s-line.ja mam z marca 2004 roku,kupilem go w szwecji i dokladki tez byly szare.wynika z tego ze co kraj to obyczaj :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi sie zdaje bo nie widze nic co by bylo z s-line.srodek masz zwykly z zewnatrz tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi sie zdaje bo nie widze nic co by bylo z s-line.srodek masz zwykly z zewnatrz tez

a ja widzę pikowaną kierę, gałkę i siedzenia s-line... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: Calutka jest s-line np.zawiecha, fele, czarna tapicera i podsufitka,logo na kierownicy,logo na zewnątrz znaczek s-line ,listwy progowe z logo itp.

Pozdrawiam

[br]Dopisany: Wrzesień 18, 2008, 01:03:52_________________________________________________Jak przyciemnie szybki to wrzucę dokładniejsze fotki co rozwieję nie którym watpliwosci

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...