Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Afn110 + 230 wtryski +turbo 130 +program ..


Jacktdi99

Rekomendowane odpowiedzi

ten od 130ki jest lepszy, ale jakiś ogromnych różnic w programie pewnie nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten od 130ki jest lepszy, ale jakiś ogromnych różnic w programie pewnie nie będzie

sugerujesz zeby kupic?? bedzie pasował bez problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak kupuj kolektor dolotowy z AWX AVF itp wkładasz pasuje trzeba dospawać kawałek rury albo kupić adapter egr-a pod 130

po lewej Twój po prawej ze 130km

e96cd3ee76b1.jpg

954df268bb30.jpg

dokupujesz zaslepke otwory po egr i jest lalunia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz tanim kosztem przerobic pompe na 11 bez dodatkowych przeróbek wsadzasz fale 11mm i sekcje od reni i masz pompe11 :naughty: Sam mam u siebie powiem ci ze niewiem czy to złudzenie ale wydaje mi sie ze jedzie lepiej bez strojenia po samej wymienie, ale moze to złudzenie:) Jesli chodzi o koszta to za bebechy reni zapłaciłem u pompiarza 150zł + 250 za uszczelnienie czyli razem 400 mysle ze to niewiele gdyz pompy chodza po 1000zł a tu masz juz z uszczelnieniem i sprawdzeniem całej pompy. tylko ze jeszcze dochodzi ustwienie kontu wtrysku i oczywiscie wydrapanie i wsadzenie pompy( da rade zrobic to samemy jak masz odpowiedzni sprzet)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz tanim kosztem przerobic pompe na 11 bez dodatkowych przeróbek wsadzasz fale 11mm i sekcje od reni i masz pompe11 :naughty: Sam mam u siebie powiem ci ze niewiem czy to złudzenie ale wydaje mi sie ze jedzie lepiej bez strojenia po samej wymienie, ale moze to złudzenie:) Jesli chodzi o koszta to za bebechy reni zapłaciłem u pompiarza 150zł + 250 za uszczelnienie czyli razem 400 mysle ze to niewiele gdyz pompy chodza po 1000zł a tu masz juz z uszczelnieniem i sprawdzeniem całej pompy. tylko ze jeszcze dochodzi ustwienie kontu wtrysku i oczywiscie wydrapanie i wsadzenie pompy( da rade zrobic to samemy jak masz odpowiedzni sprzet)

oczywiscie ze jest roznica po samej zmianie z 10-tki na 11-tke bez strojenia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz tanim kosztem przerobic pompe na 11 bez dodatkowych przeróbek wsadzasz fale 11mm i sekcje od reni i masz pompe11 :naughty: Sam mam u siebie powiem ci ze niewiem czy to złudzenie ale wydaje mi sie ze jedzie lepiej bez strojenia po samej wymienie, ale moze to złudzenie:) Jesli chodzi o koszta to za bebechy reni zapłaciłem u pompiarza 150zł + 250 za uszczelnienie czyli razem 400 mysle ze to niewiele gdyz pompy chodza po 1000zł a tu masz juz z uszczelnieniem i sprawdzeniem całej pompy. tylko ze jeszcze dochodzi ustwienie kontu wtrysku i oczywiscie wydrapanie i wsadzenie pompy( da rade zrobic to samemy jak masz odpowiedzni sprzet)

oczywiscie ze jest roznica po samej zmianie z 10-tki na 11-tke bez strojenia ...

To sie nie myliłem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy efekt mocowy da zmiana fali na 11-tkę czy sama zmiana wtrysków na 216 ?

Ktoś może już badał ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze efekt jest bardzo podobny ale moge sie mylic ja na twoim miejscu najpierw zrobiłbym pompe i chyba lepiej zronic przeszczep fali z sekcja od danej pompy zeby nie było cyrkow. jak robiłem to pompiarz mowił ze miał pare problemow jak wymianiał sama fale


W sumie to zalezy tez w jakim stanie masz pompe bo jak pompa licha to i 0,216 nie dadza efektu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak kupuj kolektor dolotowy z AWX AVF itp wkładasz pasuje trzeba dospawać kawałek rury albo kupić adapter egr-a pod 130

po lewej Twój po prawej ze 130km

e96cd3ee76b1.jpg

954df268bb30.jpg

dokupujesz zaslepke otwory po egr i jest lalunia

właśnie dokupiłem ssący namówiłeś mnie :) niech bedzie jak powinno, zaślepka do egr hmm musze poszukać takowej

turbo+waz +olejowy+ kolektor ssacy +wydechowy 720zł wiec albo okazje trafiłem ale bede płakał

czesci ze sprawnego anglika 2003 AWX czekam jutro powinny być :)

Edytowane przez Jacktdi99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olejowy i wydechowy mogłes sobie darowac to to samo co u ciebie


pamietaj o redukcji na dolotowy i o przerobieniu plastikowekj rury dolotu ale to Ci wszystko wyjdzie w praniu jak kazdemu po zmianach szybko to musisz wystroić bo mi turbine awx na seryjnym sofcie w tydzień zaebało sadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupił z wezem S to nie będzie musiał redukcji kupować, jak dobrze pamiętam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lepszy efekt mocowy da zmiana fali na 11-tkę

to nie fala tylko głowica z tłokiem 11mm ,i nie tylko z reni mozna wsadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze efekt zblizony i odczuwalny koszta to zalazezy jaki pompiarz u mnie wyszło 400zł z uszczelnieniem 250 uszczenienie i 150 graty

tylko ze pompe sam wyciagałem i wsadzałem i ustawiałem kąt wtrysku

Edytowane przez baca2309
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ylko ze pompe sam wyciagałem i wsadzałem i ustawiałem kąt wtrysku

no widzisz a już za takie coś sie też liczy ,nikt za darmo nie bedzie tego robił chyba ,że koledze( w wolnym czasie ) to co innego.



koszta to zalazezy jaki pompiarz

taniego masz pompiarza 250zl za uszczelnienie :huh: ,ja robie taniej ale no cóż co region to inna marża :P .

a skad ci ten tłok 11mm wsadził jestem ciekawy ,i to nowe czy uzywane ?



Jaki średni koszt jest takiej operacji? Zbliżony efekt da to do samej wymiany wtrysków 216 ?

ja bym wolał wtryski pakować + soft ,łatwiejsza i lepsza inwestycja .nawet same 216-stki wpakujesz i juz czuć kopa od razu ,no i mniej pali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ylko ze pompe sam wyciagałem i wsadzałem i ustawiałem kąt wtrysku

no widzisz a już za takie coś sie też liczy ,nikt za darmo nie bedzie tego robił chyba ,że koledze( w wolnym czasie ) to co innego.

koszta to zalazezy jaki pompiarz

taniego masz pompiarza 250zl za uszczelnienie :huh: ,ja robie taniej ale no cóż co region to inna marża :P .

a skad ci ten tłok 11mm wsadził jestem ciekawy ,i to nowe czy uzywane ?

Jaki średni koszt jest takiej operacji? Zbliżony efekt da to do samej wymiany wtrysków 216 ?

ja bym wolał wtryski pakować + soft ,łatwiejsza i lepsza inwestycja .nawet same 216-stki wpakujesz i juz czuć kopa od razu ,no i mniej pali

kazdy sie ceni:) robiłem u niego bo wiem ze dobrze zrobi i wole dac 50 zł wiecej i nie miec problemow jesli chodzi o czesci to napewno uzywki w dobrym satnie:) tylko ze fala + sekcja uszczelki itp wszystko w cenie i pomogł mi ustwic wszystko jak trzeba:)

a pompa to na przyszłosc :) dalsze mody, jak ma pompe w lipnym stanie to mu wtryski nie pomoga:D

aaaa i tłok z jakiejs reni ale nie wiem jakiej bo nie pytałem nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ma pompe w lipnym stanie to mu wtryski nie pomoga:D

te pompy ciezko zajchać i jak juz auto kupił ty chyba nie kupił trupa i chce do niego wsadzać wtryski 216 bo to prawie samobójstwo . chociaz już troche widziałem takich ziomków ... kupuja szrota tdi za 1,500zł i wsadzja im rózne mody poczym auto idzie na szrot bo coś sie ***** w silniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ma pompe w lipnym stanie to mu wtryski nie pomoga:D

te pompy ciezko zajchać i jak juz auto kupił ty chyba nie kupił trupa i chce do niego wsadzać wtryski 216 bo to prawie samobójstwo . chociaz już troche widziałem takich ziomków ... kupuja szrota tdi za 1,500zł i wsadzja im rózne mody poczym auto idzie na szrot bo coś sie roz&ebało w silniku

no własnie:D żeby wsadzic 216 trzeba miec sprawna pompe. mysle ze koszt przerobienia na 11 jest o wiele tanszy nie da tyle co wtryski i soft ale da sie odczuc roznice i płacisz w moim przypadku 400 a nie soft 700 + wtryski używane 500:D zalezy jaki kto ma fundusz:) mam u siebie filmik jak jedzie na samej pompie turbulum ładuje 0.9 mysle ze dosyc przyzwoicie jezdzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...