Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik automatu a4 b5 i mrugajaca kontrolka grzania swiec


Tomekktm1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko czy moze ktos sie orjetuje gdzie znajde sterownik skrzyni automatycznej w a4 b5 1z z 95r czy jest on w skrzyni czy gdzies indziej a dokladniej chodzi o taka sprawe ze w moim aucie byl kiedys przekladany automat na manual i teraz co jakis czas mruga mi kontrolka swiec i wywala blad czujnika polozenia pedalu chamulca chcial bym to zlikwidowac i nie wiem jak sie do tego zabrac

Z gory dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ten czujnik najpierw bo to przez niego miga kontrolka świec - świecą Ci światła stopu jak wciśniesz hamulec?

Przy pedale masz włącznik , koszt około 20-30 zł

albo jest dwupinowy:

443945515.jpg

albo 4 pinowy:

313432_x600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwu pinowy wymienilem go na drugi i nic to nie pomoglo swiatla stopu dzialaja i po nacisnieciu pedalu chamulca kontrolka gasnie ale po minucie nie wciskania chamulca spowrotem sie zapala i miga

Edytowane przez Tomekktm1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam podobny problem tyle ze wa4 b6 2002 tdi. zapala sie kotrolka hamulca i później wywala mi migocząca kontrolka świec ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego podpowiem ci tyle ile wiem co mniej wiecej jest u mnie nie wiem moze u ciebie bedzie podobnie ponoc przyczyna jest sterownik silnika ktory jest zakodowany na automat a nie na manual a ze nie ma polaczenia ze sterownikiem skrzyni automatycznej bo jej nie ma to wywala taki blad a po wcisnieciu chamulca ci gasnie kontrolka od grzania swiec ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...