Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Punkty karne - ile macie ?


menthol

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: ja obecnie 10 pkt.

4 za przekroczenie prędkości na wylocie z miejscowości (było do 50 km/h a ja miałem 76 km/h) i 100 zł...

6 za 86 na 40 w Szczecinku fiatem Cinquecento 900. W Niedziele z samego rana, pusta droga, żywej duszy na ulicach a tu niespodzianka... Błysk i 300 zł mandatu...

Obecnie wyposażony w CB skutecznie unikam misiaczków...

Dobrze radze ... ja mimo wieku na koncie mam sporo kilometrów (5x niemcy, 2x holanda). Moja Żona pochodzi z dolnegośląska, ja z pomorza, więc śmigało się samochodzikiem do niej, do zakopanego itp. Jedak mamusia skutecznie mnie nauczyła gdy przerysowałem jej seata na parkingu że blachara kosztuje... Mój pierwszy samochód to F126p, drugi Ford Fiesta 1.0 z gazem (całe 50 km może miał) a trzeci to Fiat Cinquecent 900 którym natrzepałem w sumie 49 000 km... (w 3 miesiące ponad 20 000 zrobione...) i dopiero teraz Audi...

Kolego najpierw zarób sobie na własny samochodzik, własnymi rączkami a nie tatusia czy mamusi... Gdy poczujesz ile wysiłku trzeba włożyć w zakup wehikułu może zrozumiesz że nie warto katować go na każdej prostej by pokazać " :cool1: jestem za***isty... mam 200 KM pod maską i wyprzedzam na prostej wszystkich leszczy"... Ja mimo (nie)wielu doświadczeń na drodze wiem że prowadząc samochód mogę kogoś zabić, lepiej o tym pamiętać wciskając pedał gazu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje 18 jakie mialem w ciągu 3 miesięcy wszystkie też były w szczecinku strasznie denne miasto ustawienie na 40 limit 10km więcej skandal, w poznaniu jest 20km więcej , a jezdze z poznania do rodzinnego domu na pomorzu i jak mam przejechać przez to zje....miasto to mnie trzęsie.pozdrawiam i omijajcie szczecinek!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne dlatego ze mieszkam od 4 lat "na wyspie" to moje konto jest puste. Ale to co

zobaczylem na trasie ze "slawnego Tomaszowa Maz" na poludnie :shocked:... to sie

nie da jechac, co skrzyzowanie to 70 i fotoradar... brak slow

Mandaty

1 PF126p mojej mamy za braki w oswietleniu i bez dokumentow 100 PLN

2 FSO Polonez moj predkosc 73 na 50. Po ugadaniu 50PLN za braki w oswietleniu

Cierpliwosci i szerokosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi ostatnio 6pkt doszło + wymiana lampy z przodu, maski, zderzaka przedniego i lewego błotnika.

Na rondzie jakiś kretyn we mnie wjechał ja 25km/h on jakieś 100km/h i jak mnie zobaczył, że wjeżdżam

(a jak patrzyłem w lewo to obaj byliśmy poza rondem, więc to ja miałem pierwszeństwo (teoretycznie))

to zamiast hamować przyspieszył i próbował przede mną przejechać. Koniec końców miśki

przyjechały i nic nie dało informowanie, że gość zapier*.. Misiek do mnie, że mandat 200pln

bez gadania o punktach nic nie mówił.. dopiero kilka dni później okazało się, że na mandacie

dopisało mu się 6 pkt karnych, naprawa z AC i.. bez samochodu na 1.5 tygodnia. Masakra.

A co do pierwszego samochodu to akurat mój pierwszy (i nie od mamy/taty ;-) ). Więc ogólnie

każde stuk puk boli. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje 18 jakie mialem w ciągu 3 miesięcy wszystkie też były w szczecinku strasznie denne miasto ustawienie na 40 limit 10km więcej skandal, w poznaniu jest 20km więcej , a jezdze z poznania do rodzinnego domu na pomorzu i jak mam przejechać przez to zje....miasto to mnie trzęsie.pozdrawiam i omijajcie szczecinek!!!

ja tu mieszkam.. :) hehe wystarczy zapytać :) jadąc nad morze- poznań wrocław zielona góra... lecicie 11 przez Szczecinek..pytajcie gdzie stawiają to Wam powiem ... ja w Szczecinku nie dostałem mandatu bo wiem co i jak .. a pytać można zawsze

to pisze- jak wpadacie do Szczecinka od Koszalina radze uważać stoi słup straży miejskiej- nowiutki naprzeciw stacji Tomsol... w jeden dzień na 500 samochodów 230 zdjęć!! więc radze uważać, dalej może stać przenośny na obwodnicy - łapie w dwie strony podobnie jak słup, oraz na 40 za światłami - ustawiony na przekroczenie o 11km/h - dużo wypadków było... dalej za wiaduktem koło stacji pkp też radzę uważać... miśki często stoją albo właśnie ten przenośny...

Ogólnie jadą przez Szczecinek nie radze się spieszyć, lepiej miasto przepisowo przejechać choć dla mnie osobiście 50 na obwodnicy to totalna bzdura powinno być 70.. bo ani to teren zabudowany gęsto a ni nic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurfa a ja dostałem wczoraj mandat od straży miejskiej za niedozwolone parkowanie , monitoring miasta mnie jebnął. wynik 100zł i 1pkt. a 3 min mnie w aucie nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurfa a ja dostałem wczoraj mandat od straży miejskiej za niedozwolone parkowanie , monitoring miasta mnie jebnął. wynik 100zł i 1pkt. a 3 min mnie w aucie nie było

no to ładnie to gdzie Ty parkowałeś pod komenda straży miejskiej?? oni mandaty uwielbiaja wystawiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi ostatnio 6pkt doszło + wymiana lampy z przodu, maski, zderzaka przedniego i lewego błotnika.

Na rondzie jakiś kretyn we mnie wjechał ja 25km/h on jakieś 100km/h i jak mnie zobaczył, że wjeżdżam

(a jak patrzyłem w lewo to obaj byliśmy poza rondem, więc to ja miałem pierwszeństwo (teoretycznie))

to zamiast hamować przyspieszył i próbował przede mną przejechać. Koniec końców miśki

przyjechały i nic nie dało informowanie, że gość zapier*.. Misiek do mnie, że mandat 200pln

bez gadania o punktach nic nie mówił.. dopiero kilka dni później okazało się, że na mandacie

dopisało mu się 6 pkt karnych, naprawa z AC i.. bez samochodu na 1.5 tygodnia. Masakra.

A co do pierwszego samochodu to akurat mój pierwszy (i nie od mamy/taty ;-) ). Więc ogólnie

każde stuk puk boli. :(

jesli w mieście bedziesz zapierdzielał 100 wąską uliczką i z osiedlówki wyjedzie ci gościu jak myślisz kogo wina? oczywiście że tego co wyjechał - nie powiem że prędkość tu nie jest bez znaczenia ale wręcz nie możliwa do udowodnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...