Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Punkty karne - ile macie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po ostatnim błysku jaki zobaczyłem będzie pewnie z 10 :decayed:

Opublikowano

od dnia zdania egzaminu na prawo jazdy do dzisiaj (7 lat) ani jednego punktu karnego!

żeby nie było niedomówień: jeżdże samochodem i to dużo (np. w przeciągu roku 5 razy trasa Polska-Hiszpania)

z twoją urodą wcale się nie dziwię że nie dostałaś ani jednego karniaka :wink4::good:

Opublikowano

no człowieku ładnie ci sie upiekła a to zdanie bardzo fajne :>

Opublikowano

38 pkt.prawko wczoraj oddane :slina:

Opublikowano

niby jakim cudem 38 jak można 21 :mysli:

Opublikowano

można można :)

Opublikowano

niby jakim cudem 38 jak można 21 :mysli:

albo 24 pkt

Opublikowano

niby jak można / może zliczyłeś odkąd masz prawko wtedy to można :evil:

Opublikowano

może adamooo za jednym razem tyle złapał

Opublikowano

ale to już by prawka nie zobaczył :kox:

Opublikowano

punkty zdobyłem w jakieś 3 miechy :) a decyzja przyszła 9 miechów później :evil:

Opublikowano

czyli teraz przebiega rekrutacja na kierowce dla ciebie,bo autko nie moze stac w garazu :no::cool1:

Opublikowano

nie stoi :)

Opublikowano

nie stoi :)

mnie wręcz przeciwnie :kox::tongue4::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Ja mam 16 :( wszystko za przekroczenie prędkosci :> bywa :kwasny: ale 10 idzie do kasajci za 6 dni :dance:

Opublikowano

2pkt za foto bez uśmiechu

jechałem 57km/h, a można było 40 km/h (choć znak stał tylko po to, by zarabiać na państwo, zero szkół, przejść dla pieszych, skrzyżowań...)

Opublikowano

ja mam wniosek taki.....moje a4 jest za szybkie jak na polskie drogi.......zapewniła mi 14pkt i do stycznia musze uważać :tongue4:

Opublikowano

moje a4 jest za szybkie jak na polskie drogi

Wszystko zależy od kierownika :cool1:

Opublikowano

Ja już ma egzamin z punkty za sobą.Przekroczyłem o jeden punkcik-25.Prawie wszystkie za niewielkie wykroczenia-raz było tylko 5 w 1:przejście;prędkość;podwójna;brak świateł i pasów-śpieszyłem się na egzamin,ale dogadałem się z gliniarzem:200 zł i 9 punktów.Wszystkie zdobyłem w ciągu 7 miesięcy-taki pechowy zbieg okoliczności.Koszt mandatów to ok 500 zł.Co najlepsze zawiadomienie o punktach przyszło 24 grudnia 2005- ładny prezent :wallbash:.Tydzień później przyszło ze starostwa. Załatwiłem formalności,wykupiłem sobie 3 lekcje na placu i heja na egzamin-zdałem jako jedyny z grupy 18 osób- mając cały czas prawko w kieszeni :naughty::kox:.

I tu pytanie do Adamoo

38 pkt.prawko wczoraj oddane :slina:

dlaczego oddane? wcale nie trzeba oddawać nawet jak cię gliniarze zatrzymają i w tym momencie przekroczysz punkty a oni to sprawdzą
Opublikowano

nigdy policja nie sprawdzała mi punktów..a oddałem bo lepiej dmuchać na zimne :gwizdanie: decyzja została wysłana w czerwcu ale mój listonosz sobie robi w ciula i odebrałem dopiero pod koniec sierpnia..wydział komunikacji wysyła wtedy info na policje, która w niedługim czasie pojawia sie w mieszkaniu..i prawko trzeba oddać..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.