Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Eric Draven's A4 B8 2.0 CAGA 176PS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po paru latach skrytej bytności na forum wreszcie zostałem pełnoprawnym członkiem forum :) Od razu jak to niektórzy mi mówią pojechałem grubo i wpadło mi w ręce moje marzenie czyli B8. Trochę mi zeszły żeby się zebrać do napisania tego posta bo już 3 miesiące wożę szanowne 4 litery B8, ale lepiej późno niż wcale;)

Kilka szczegółów

Audi A4 B8 2.0 CAGA 143 KM + mapa na 176KM i 410Nm

Przebieg 210kkm

Kolor LX7W srebrny metalic

Ciekawsze szczegóły wyposażenia

MMI 3G High (HDD + joystick)

Grzane stołki z regulacją lędźwi

Multifunkcja z obsługą telefonu i SDS

Start Stop

Szyby tył zrobione na lusterko

Koła 16" 7,5J Opony Dunlop MAXX 225x16 ( felga pójdzie na zimę) a na lato wskoczy 18"

W planach:

PDC przód i tył

QQ1

Stołki skóra z alcantarą oraz isofixem

Aktualizacja Map do 2014r.

Grzane lustra zrobione

Podświetlenie wnętrza ledem zrobione

Przemalowanie zacisków na żółty ( z czerwonego) zrobione

Uruchomienie ukrytych opcji, test wskazówek,

lap timer, pochylenie lustra, doświetlanie zakrętów z halogena zrobione

Polerka lakieru z korektą

Koła 18" 8,5J ET29 8t0601025E od A5 zrobione premiera wiosna 2015

9k9qo3js.jpg

Xenon ????????? Może uda się kiedyś ;)

Podświetlane klamki

Ramki A4 klub srebrne

5z7kysxg.jpg

phwkxqos.jpg

i47n5iyw.jpg

mvq6loaw.jpg

y49xu954.jpg

więcej fotosów z zewnątrz i z wnętrza niebawem ;)

Edytowane przez edraven

Opublikowano

Mi się już bez fotek podoba :jerk: Nie czarny :D

Opublikowano
  • Autor

Mi się już bez fotek podoba :jerk: Nie czarny :D

Mam podobny stosunek do czarnego :D Ale przy zakupie nie odpuściłbym dobrego auta tylko dlatego że czarny;)

Opublikowano

Fajna furmanka :wink: ,masz Ledy w drl-ach?

Fajnie świecą :naughty:

Opublikowano
  • Autor

biję się z myślami czy inwestować w ogóle w ledy w DRL jeśli miałbym robić bixa, z drugiej strony od żółtych można by ściągnąć za grosze leda P13W i będzie gitara;) piszesz się na to ?? :D

Opublikowano

ale ty na trzecim zdjęciu masz ledowe oświetlenie w DRLach bo tak jasno świecą

Opublikowano
  • Autor

jak się robi fotki cegłówką to tak wygląda;) to są zwykłe żarówki.

Opublikowano

aha :grin: ja się pisze :wink:

Opublikowano
  • Autor

http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=p13w+led&catId=0&initiative_id=SB_20140905132257

jest tego masa do wyboru, ale cieżko dowiedzieć się które nadają się pod CANa a które nie. Wysyłka do PL w cenie.

Opublikowano

Jest co modzić :wink: czuje kolejnego modomaniaka :grin:

Gratki i bezawaryjności

Opublikowano
  • Autor

Jest co modzic, ale mce mam słabe i od tego chyba trzeba zaczac. Niestety taki urok słabszych wersji wyposażenia;(na początek skupię się na wnętrzu bo na tym mi zależy najbardziej bo wychodzęz założenia ze więcej widzę Auto z środka niż z zewnątrz;)

Opublikowano

Dawaj Krzysiek foty wewnątrz auta bo nic nie pokazałeś :wink:

Opublikowano

bardzo fajne autko a mam pytanko jak autko sprawuje się po programie bo sam się do tego przymierzam.

Opublikowano
  • Autor

Program zdecydowanie na plus, na trasie spalanie też na plus, miasto bez zmiany. CAGA ma niestety muła z dołu w serii i makabrycznie mnie to drażniło. Każde moje auto miało mapę i ciężko się przyzwyczaić do słabego dołu.

Foty wnętrza będą w tym tygodniu, jak odkurzę i wypucuję go;)

Opublikowano

A co tam picowac pokazuj :grin:

U mnie też bedzie chip tak samo jak i w e91 i b7,Nie bawe jak sie znudzi 143km na zime :D


aha, masz mape ??

Opublikowano
  • Autor

Jeśli pytasz o navi to jest aktualizacja do 2009, wiec dno. Mam pliki do aktualizacji, ale potrzebuję karte 32GB kupić i bede leciał z koksem.

Chyba że pytasz o mapę silnika, zrobiłem program na 176KM, niestety nie obyło się bez otwierania ECU, ale to już wiedziałem wcześniej. Udało się całkiem OK.

Opublikowano

Pytałem o silnik, ale co wykresu Ci nie dali?

Opublikowano
  • Autor

Pytałem o silnik, ale co wykresu Ci nie dali?

Mam wykres, robilismy z hamownią. Mój kuzyn pisze softy, a ja zajmuję się programowaniem takich sterowników ;)

Opublikowano

pokaż wykres

Opublikowano

Wrzuc wykres obczaimy :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.