Skocz do zawartości
IGNOROWANY

centralka nie dzała


karyl95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mój problem dotyczy zamka centralnego z pilota niechce otworzyć ani zamknąć dzwi również nie otwiera wszystkich dzwi z kluczyka otwierają sie tylko te które otworze kluczykiem problem zacząl sie od spalonej pompki którą wymieniłem i wszystko grało przez miesiąc po miesiącu auto miało swój dzień i szalały zamkk zamykały się i otwierały i na następny dzięń nic już nie dzałało ...do pompki dochodzi prąd i jest na 100% sprawna więc już niewiem co robić.. audi a4 b5 96 1.6 101 km

Edytowane przez karyl95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że dochodzi napięcie to połowa sukcesu. Sprawdź czy niema wilgoci, zimnych lutów i czy działa silniczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siliniczek działa sprawdziłem to robiąc w stacyjce na pozycji II kluczyk i wtedy zamykanie i otwieranie z przycisku działa ale tylko w stacyjce a jak wyjme i klikne to nic wilogci nie ma suszyłem wszystko ok tygodnia i pompa jest nowa , jak patrzyłem żadnych zimnych lutów nie ma..

Pomożecie panowie ? Czy już nikt nie ma pomysłów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich , nie wiem czy znalazlem odpowiedni temamt , posiadaczem mojej audi jestem od nie dawna ,gdy ja kupywalem to facet tylko napomknal ze pompka centralnego do wymiany , dodam ze centralny otwierany z kluczyka , po przekreceniu otwiera pojedyncze dzwi musze kilka razy pomachac zanim otworzy wszystkie plus bagaznik i klape wlewu paliwa mam tez problem z oswietleniem raz dziala raz nie tzn niaz w dzwiach sa ras nie e raz jak sie zatrzymam zgasze auto zapalaja sie otworze dzwi gasza , w dzwiach czerwone to samo sa dziwne zaleznosci nie raz jak wyciagne kluczyk wszystko gasnie, nie raz przy zamykaniu zamknie sie wszystko za jednym razem z dzwiami pasazera ma najwiekszy problem jakby cowalo wtyczke w dzwiach,kiedys przeczytalem ze moze byc to zimny lut w pompce znalazlem otworzylem wyczyscilem tylko bo nic nie znalazlem zaczelo wszystko dzialac jak nalezy , niestety po jakims czasie musialem zmienic akumulator po zmianie wszystko wrocilo może ktos z was mial podobny problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum musisz poczytać. Skoro facet twierdził, że pompka do wymiany, to pewnie wiedział co mówi. Na forum znalazłem, że można przełożyć wirnik i powinno grać. Nawet na Allegro znalazłe że ktoś (chyba Białystok) sprzedaje takie wirniki.

Ogólnie, to też mam z zamkami problem. Raz działają, raz nie i zastanawiam sie co z tym fantem najtaniej i najlepiej zrobić. Pompka musi być dobrana wg Twich numerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro po iluś tam próbach centralny zadziałał to raczej mikrostyki w zamkach do przeglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem na szrocie przyniusl dwie pompki tak samo wygladaly podlaczylem tylko zaczely brzeczec i nic sie nie dzialo nie zamknely dzwi , a te nr pompki gdzie je znalesc moze nie zwracalem uwagi ale nie wpadly mi w oko

Edytowane przez Pablo2303
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam problem który napisałem na początku. Dzisiaj rano coś się stało odwidziało się centalce i zaczęła działać aż do teraz zaś nie działa co to może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro raz działa a raz nie to przerwa w stykach.Albo kable albo zimne luty lub po prostu wilgoć. Zważywszy na to ze od rana czyli przy wilgoci działało. Jak się odciepliło to przerwa

To pewnie przez wilgoć. Zważ na to że rano przy wilgoci działało. Jak się odciepliło to przestało. Pewnie tym tropem musisz iść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jest jakies urządzenie pod maską od centralki? Bo wiem że stoi mi tam woda niekiedy bo liście zatykają a w nocy padało wtedy i rano działała. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podszybiu masz dwa kanały spustowe które lubią się zatkać. Jeden pod aku a drugi pod obudową kompa. Myślę jednak że to nie tam. Zobacz czy pompka jest sucha, bo tam też lubi zalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie centralka zaczęła działać lecz na uzbrojeniu z pilota otwiera dzwi a na rozbrojeniu zamyka jak to odwrocić:(

pomozecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie centralka zaczęła działać lecz na uzbrojeniu z pilota otwiera dzwi a na rozbrojeniu zamyka jak to odwrocić:(pomozecie?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/287749-kodowanie-pompki/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...