Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHL] Którą instalację wybrać - STAG - AGIS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam zamiar założyć instalację LPG do mojego autka. Wybór mam pomiędzy STAG 300 i instalacją AGIS. Gazownik gorąco namawia mnie na instalację AGISA, a ja sam nie wiem co wybrać . Może ma ktoś doświadczenie z tą instalacją ( AGIS ) i mógłby coś napisać jak się sprawuje i czy nie ma z nią problemów. Z góry dziękuję za zainteresowanie i ewentualne informacje. Pozdrawiam.

PS. O STAG-u wiem że jest ok .

Opublikowano

Z dwojga złego wybrałbym STAGa, chociażby ze względu na dostępność serwisu. Instalacje podobnej klasy.

Opublikowano

ja mam staga i jak narazie śmiga spoko (jeżdże 5 miesiecy na gazie)

Opublikowano

Naprawdę nikt nie używa w swoim autku AGIS-a ?

Właśnie o to mi chodziło, większość ludzi nawet nie wie co to jest.

Opublikowano

ja bym się nie bawił w jakieś nowości tylko zakładał to co jest znane .

gazownik dlatego Cię tak namawia na tą instalacje , bo może ma na zakładzie ją a nikt jej nie chce założyć i chce komuś wcisnąc , albo jest ona tania a wezmie jak za normalną .

a apropo to ile kosztuje założenie staga a ile agisa ? ja za staga dałem 2100 zł

Opublikowano
  • Autor

Za AGISA 2200 za STAGA 2050... różnica nie jest aż tak duża....

Opublikowano

jeżdze na STAG 300 od ok 14 miesięcy przejechałem juz jakieś 40 tyś i złego słowa o tej instalacje powiedzieć nie mogę a silnik ma juz na zegarku 255 tysi

Opublikowano

Witam,

Mam zamiar założyć instalację LPG do mojego autka. Wybór mam pomiędzy STAG 300 i instalacją AGIS. Gazownik gorąco namawia mnie na instalację AGISA, a ja sam nie wiem co wybrać . Może ma ktoś doświadczenie z tą instalacją ( AGIS ) i mógłby coś napisać jak się sprawuje i czy nie ma z nią problemów. Z góry dziękuję za zainteresowanie i ewentualne informacje. Pozdrawiam.

PS. O STAG-u wiem że jest ok .

A który zakład w Płocku może założyć Ci taką instalację?Pytam się bo również ktoś z Płocka oferował mi taki typ.

Opublikowano
  • Autor

np. "Pod Topolami" na Bielskiej ... ( mam jeszcze tydzień na podjęcie decyzji :mysli:.... może nawet mniej... )

Opublikowano

witam bierz AGISA, mam tą instalacje od roku, 15 000km już zrobiłem i zero problemów, a autko mam z turbo

Opublikowano

osobiście sięgnąłbym głębiej do kieszeni i

zamontował BRC SQ24

Opublikowano
  • Autor

Jednak zdecydowałem się na STAG-a. :naughty: Montaż zakończył się w sobotę....Jazda testowa wczoraj i dziś.....jak dla mnie rewelacja... :naughty: Dziękuje wszystkim za zainteresowanie tematem :notworthy:

Opublikowano

Jednak zdecydowałem się na STAG-a. :naughty: Montaż zakończył się w sobotę....Jazda testowa wczoraj i dziś.....jak dla mnie rewelacja... :naughty: Dziękuje wszystkim za zainteresowanie tematem :notworthy:

A jaki reduktor i wtryskiwacze Ci założyli?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja też mam STAGA 300 od stycznia 2008 wtryski rayla Jak na razie jest super

Mam taki sam silnik!

Opublikowano

montuj staga 300 lub nowego staga 4

jeżdze na stagu 4 bez żadnych problemów

JEŻDZIŁEM NA STAGU 300 TEŻ SUPER

Opublikowano

kolega artur323 już zamontował instalacje . wybrał staga

Opublikowano
  • Autor

dokładnie tak....i jestem jak na razie bardzo zadowolony :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.