Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHL] Którą instalację wybrać - STAG - AGIS


artur323

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam zamiar założyć instalację LPG do mojego autka. Wybór mam pomiędzy STAG 300 i instalacją AGIS. Gazownik gorąco namawia mnie na instalację AGISA, a ja sam nie wiem co wybrać . Może ma ktoś doświadczenie z tą instalacją ( AGIS ) i mógłby coś napisać jak się sprawuje i czy nie ma z nią problemów. Z góry dziękuję za zainteresowanie i ewentualne informacje. Pozdrawiam.

PS. O STAG-u wiem że jest ok .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dwojga złego wybrałbym STAGa, chociażby ze względu na dostępność serwisu. Instalacje podobnej klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nikt nie używa w swoim autku AGIS-a ?

Właśnie o to mi chodziło, większość ludzi nawet nie wie co to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym się nie bawił w jakieś nowości tylko zakładał to co jest znane .

gazownik dlatego Cię tak namawia na tą instalacje , bo może ma na zakładzie ją a nikt jej nie chce założyć i chce komuś wcisnąc , albo jest ona tania a wezmie jak za normalną .

a apropo to ile kosztuje założenie staga a ile agisa ? ja za staga dałem 2100 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdze na STAG 300 od ok 14 miesięcy przejechałem juz jakieś 40 tyś i złego słowa o tej instalacje powiedzieć nie mogę a silnik ma juz na zegarku 255 tysi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam zamiar założyć instalację LPG do mojego autka. Wybór mam pomiędzy STAG 300 i instalacją AGIS. Gazownik gorąco namawia mnie na instalację AGISA, a ja sam nie wiem co wybrać . Może ma ktoś doświadczenie z tą instalacją ( AGIS ) i mógłby coś napisać jak się sprawuje i czy nie ma z nią problemów. Z góry dziękuję za zainteresowanie i ewentualne informacje. Pozdrawiam.

PS. O STAG-u wiem że jest ok .

A który zakład w Płocku może założyć Ci taką instalację?Pytam się bo również ktoś z Płocka oferował mi taki typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam bierz AGISA, mam tą instalacje od roku, 15 000km już zrobiłem i zero problemów, a autko mam z turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście sięgnąłbym głębiej do kieszeni i

zamontował BRC SQ24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zdecydowałem się na STAG-a. :naughty: Montaż zakończył się w sobotę....Jazda testowa wczoraj i dziś.....jak dla mnie rewelacja... :naughty: Dziękuje wszystkim za zainteresowanie tematem :notworthy:

A jaki reduktor i wtryskiwacze Ci założyli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...