Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Lift 3.0 TDI QUATTRO S-Tronic by Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Super auto. Ciekawe jak by wyglądało na kołach H4mm3ra

Opublikowano
  • Autor

Super auto. Ciekawe jak by wyglądało na kołach H4mm3ra

Mam dokładnie takie same koła tylko czekaja na założenie razem z gwintem

Opublikowano

To będzie kosa wtedy. Nie mogę się doczekać fotek w takim setupie. Choć wtedy poszukał bym zwykłego czarnego grilla. Jak u Grześka.

Opublikowano

Audi marzenie nic dodać nic ująć ?

Opublikowano

Co tu dużo pisać, misano rot rwie suty :jerk:


- pewnie modyfikacje mechaniczne + soft na 3XX i 7XX Nm

No właśnie, co na te 7XX powie DSG?

Opublikowano
  • Autor

Co tu dużo pisać, misano rot rwie suty :jerk:

- pewnie modyfikacje mechaniczne + soft na 3XX i 7XX Nm

No właśnie, co na te 7XX powie DSG?

tu jest s tronic drugiej generacji

Opublikowano
  • Autor

Patryk bedziesz w BT :) to bym na zywca ogladnał :decayed:

Grzesiu zapraszam szybciej do Wrocławia, zawsze mile widziany jesteś. A bukowina chyba dopiero w marcu 2015?

Opublikowano

Co tu dużo pisać, misano rot rwie suty :jerk:

- pewnie modyfikacje mechaniczne + soft na 3XX i 7XX Nm

No właśnie, co na te 7XX powie DSG?

tu jest s tronic drugiej generacji

Nie ma narazie innych dsg niż dl501 w A4. Skrzynie różnią się modułami mechatroniki i sprzęgłami.(dlatego dziesiątki GKB :facepalm: ) Od marca tego roku wkładają dl382 zamiast multi która wysłali na zasłużoną emeryturę.

Opublikowano
  • Autor

W 2013 roku dl501 przeszla midernizacje i powinna dać rade obsłużyć taki moment

Opublikowano

auto miazga! zazdroszczę foteli! przy takim wypasie razi tylko klima 1-strefowa :/

Opublikowano
  • Autor

auto miazga! zazdroszczę foteli! przy takim wypasie razi tylko klima 1-strefowa :/

W planach jest dołożenie

Opublikowano

Graty furmanki! fotele dają rade :)

Opublikowano

Pokaż tył oooo masz zwykly dyfuzor s line czy też coś pokobinowaleś z kolorystyką :)

Opublikowano
  • Autor

Była chwila wolnego wiec zabrałem sie za konserwacje foteli. Ja osobiscie uzyuwam tylko i wyłącznie colorlock bo jest sprawdzony i nie farbuje.

oqscuyj7.jpg

z5l4b9b9.jpg

Efekt przed i po :

miuss2z9.jpg

2q944g3o.jpg

Bardzo ważne jest aby nawilżać co najmniej raz na 2 tygodnie te fotele gdyz przy nieodpowiedniej pielegnacji wycierają sie w oczach :)

az3kaldh.jpg

5nbjoaki.jpg


Była chwila wolnego wiec zabrałem sie za konserwacje foteli. Ja osobiscie uzyuwam tylko i wyłącznie colorlock bo jest sprawdzony i nie farbuje.



oqscuyj7.jpg
z5l4b9b9.jpg
Efekt przed i po :
miuss2z9.jpg
2q944g3o.jpg

Bardzo ważne jest aby nawilżać co najmniej raz na 2 tygodnie te fotele gdyz przy nieodpowiedniej pielegnacji wycierają sie w oczach :)

az3kaldh.jpg
5nbjoaki.jpg

Małe spy foto nowego zawieszenia:

ccnrtq9p.jpg

z2psnt6a.jpg

A ta nalepka do czegos zobowiązuje: :P

rauh4dfg.jpg

Regulacja twardosci jest w bardzo przyjaznym miejscu, wystarczy skrecic koła i za 20 sek zmieniamy twardość. Bilstein pomysłał o optymalnym dostrojeniu twardości, 10 klików regulacji daje spora możliwość ustawień

kpadhglx.jpg

qex9x23m.jpg

4wr4gyd3.jpg

Edytowane przez Patrox

Opublikowano

Piękna sztuka - kolor to od zawsze moje marzenie

Jak zobaczyłem wątek nowej Twojej furki to aż się bałem wchodzić bo wiedziałem że jak Twoja to znowu będzie powalać - i sie nie myliłem

Opublikowano

No grubo! :kox: Kolorek mega przepiękny! :good: Będę śledził temat bo na pewno się będzie działo!

Opublikowano
  • Autor

Dzis auto dostało nowy zawias, przy okazji zrobiłem geometrie . To niesamowite jak obniżone zawieszenie wpływa na wygląd auta. Moje uwagi odnośnie zawiasu, odnoszę wrażenie że auto odbiera teraz dziury przy typowej predkosci po miescie 50-70km/h jezdzie lepiej, niz na serii( zawieszenie ustawione w zakresie regulacji od 0-10 na 5 stopień).

7674ov68.jpg

http://s14.directupload.net/images/140917/ogn2ggjs.jpgywtfb9tg.jpg

http://s7.directupload.net/images/140917/ywtfb9tg.jpg

Edytowane przez Patrox

Opublikowano

bunkrów nie ma, ale i tak jest zajeb*^cie ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.