Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest piękny :slina::slina: wypas ma bardzo fajny co mi się podoba :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Śliczna sztuka i konkretny wypasik

widze mamy na forum kolejnego maniaka rotora :decayed:

Na początku wypas ok, puznej duzo brakuje :)

Na zime szukam rotor 9x19 ET33 :decayed:

Co miesiąc jest zmiana wyposazenia

Czarny sufit zakupiony i puznej montaz

IMG_8143_zps42fa517f.jpg

IMG_8232_zpseac90abc.jpg

Nowa kierownica lift RS4

fotka1_zps00400c19.jpg

Edytowane przez romco

Opublikowano

Wygląda to mega.

Opublikowano

Kiera robi robotę ,a czemu nie sline tylko rs?

Tym bardziej że sufit jest .

Edytowane przez skrab

Opublikowano

Zaaaaaajefajna furka !!!

Opublikowano
  • Autor

Kiera robi robotę ,a czemu nie sline tylko rs?

Tym bardziej że sufit jest .

W oferte bola kiera RS4, to jej kupilem. Galka jest tez RS, nakladky pedalow RS i hamulce RS :wink:

fotka_zpse261483a.jpg

Tylne hamulce nie bolo mozliwe zalozit, bo tarcza z RS5 ma inne ET :(

Na zime kupilem felgi S4/S5 R19. Po zalozeniu opon nastal problem z zaciskem - jest za duzy :facepalm: Zakupilem 3mm dystance i na styk kolo poslo

fotka3_zps6fc4a470.jpg

fotka4_zpsd79032de.jpg

Opublikowano

To sie wytłumaczyłeś super :hi: ,teraz to dawaj na glebę bo jest z tego co widze standard 1ba przydało by się chociaż w pakiecie sport

Edytowane przez skrab

Opublikowano

tam jest 1bl

Opublikowano

kolor super

mody w dobrą stronę

Opublikowano

kurde, fura super, mody również, ale czy tylko mi się ciężko to czyta?

może jest zbyt wcześnie rano...

Opublikowano

grzes dzieki ....

bo zalozil i zalozil

co za gosc, se mysle :wink:

Opublikowano

czy tylko mi się ciężko to czyta?

Chyba raczycie żartować... Kolega ma DUŻO lepsza składnie niż wielu tutaj kolegów co do polskiej szkoły chodzili. Że o polskich znakach, i wielkich literach nie wspomnę :hi:

A fura fajnie modzona jest :wink:

Opublikowano

czy tylko mi się ciężko to czyta?

Chyba raczycie żartować... Kolega ma DUŻO lepsza składnie niż wielu tutaj kolegów co do polskiej szkoły chodzili. Że o polskich znakach, i wielkich literach nie wspomnę :hi:

A fura fajnie modzona jest :wink:

dokładnie. gdybym nie przeczytał jak Grześ napisał, że Romko jest ze Słowacji do teraz bym o tym nie wiedział.

a autko faktycznie bardzo fajne i kawał dobrej roboty :wink:

Opublikowano

No zalozil i jest fajnie :):thumbup1: i w czym problem nie rozumiem :huh:

Nie róbcie wsi bo sobie chłopak pomyśli że Polacy jacyś jeb.....ci są. :facepalm:

Opublikowano

no pakiet zima podoba mi się bardziej niż lato :kox: ogólnie piękna sztuka :thumbup1:

Opublikowano

Te felgi z S5 były by mega jakby w 20 calach je dorwać :) takie są chyba od RS6

Opublikowano

Te felgi z S5 były by mega jakby w 20 calach je dorwać :) takie są chyba od RS6

na zimę to ta 19 aż nadto starcza :wink:

Opublikowano

Mówię o letnim setupie bo kolega napisał że zimowy setup lepszy niż letni. Na lato bym przygarnął chętnie taką fele S5 ale w 20calach

Opublikowano

Mówię o letnim setupie bo kolega napisał że zimowy setup lepszy niż letni. Na lato bym przygarnął chętnie taką fele S5 ale w 20calach

a ja zrozumiałem, że byś wsadził na zimę 20tki. mnie osobiście u kolegi romka bardzo się ten rotor w 20tce podoba. przy heblach z RSki ładnie ta czarna fela się prezentuje. ale felga z S5 też robi robotę i pewnie w 20tce będzie robić robotę :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.