Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco


romco

Rekomendowane odpowiedzi

tam jest 1bl

Tak, jest 1BL. Opony na poprzednich zdjecjach su 235/35. Zostali zamienone za 255/35 + tylne lampy neon.

IMG_0317_zps76168841.jpg

IMG_0321_zpse4ffa753.jpg

IMG_0332_zps4998639c.jpg

romco jest ze SŁOWACJI :)

jak pisze wrc, jestem ze Slowacje i nikdy nie chodzilem do polskiej szkoły. Przeprasam

Te felgi z S5 były by mega jakby w 20 calach je dorwać :) takie są chyba od RS6

Nie ma problem z 20" . Felga pod A7, 9x20 ET37 http://allegro.pl/kola-felgi-20-cali-audi-a7-s7-oryginalne-zima-i4675941945.html

Felg S5 nie chce, ET ok, tylko niest pod hamulce RS :facepalm:

Na ten sezon zimowy by chcialbym 9x19 ET33. Tylko czy nie bede obcierac :eusathink:

Edytowane przez romco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ze Slowacje i nikdy nie chodzilem do polskiej szkoły. Przeprasam

Chłopaku ale za co Ty przepraszasz :wink: nie przejmuj się, da się rozczytać bezproblemowo a jak się komuś nie podoba to niech nie włazi :wink:

Grubo modzisz :thumbup1:

A to mniejsze zielone też będziesz tak modził?? :wink:

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

romco nie masz za co przepraszać, nie wiedziałem (bo niby skąd?), zwróciłem uwagę na dziwną, powtarzającą się pisownię i składnię. I nie uważam, że jest to coś za co powinieneś -andyl - mnie natychmiast atakować (i to dwukrotnie). Romco, jak na osobę z poza PL i bez nauki to piszesz zrozumiale.

Ja tylko zapytałem bez żadnego ataku.

wystarczyłoby to, co pod moim postem napisał wrclaguna :

romco jest ze SŁOWACJI :)

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyłoby zobaczyć lokalizację Romco przecież pisze Słowacja i to dużymi literami. Mimo wszystko pisze bardziej zrozumiale niż nie jeden tutaj na forum :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I nie uważam, że jest to coś za co powinieneś -andyl - mnie natychmiast atakować (i to dwukrotnie).

Ale chłopie kto Cię atakuje????? :facepalm: Napisałem tylko że jak komuś przeszkadza jak chłopak pisze to po prostu niech nie wchodzi do tego wątku. Serio nie dorabiaj sobie ideologi pod siebie.

Romco przepraszam za zaśmiecanie wątku :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby ta gałke załozyc albo sama dzwignie z RS4 RS5 lub S modeli zmieniasz lub cała kasete ale w przypadku automatu strasznie duzo roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamulce są z A8 4H Tarcze 375mm więc wątpie że 18stka wejdzie.

Edytowane przez Gibons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romco z jakiej A8 masz te hamulce podejdą pod felgę 18"?

Hamulce z A8 4H rok od 2010. Szilnik chyba od 3,0 tdi, tylko W12 w serii ma Ceramice.

Ja mialem felge tylko R20 :)

http://allegro.pl/audi-a8-s8-d4-tarcza-zacisk-hamulce-przod-tyl-4h-i4677517638.html?no-rwd=1

Napisz jak zakładałeś gałkę? Grzanie, czy cały drążek zmieniałeś? :jerk: Te hamulce tez bym przygarnął :slina:

Nebiesky plastik grzalem i skrecalem. Robilem to i w Passate i nie ma problemow.

Romco z jakiej A8 masz te hamulce podejdą pod felgę 18"?

Hamulce z A8 4H rok od 2010. Szilnik chyba od 3,0 tdi, tylko W12 w serii ma Ceramice.

Ja mialem felge tylko R20 :)

http://allegro.pl/audi-a8-s8-d4-tarcza-zacisk-hamulce-przod-tyl-4h-i4677517638.html?no-rwd=1

Napisz jak zakładałeś gałkę? Grzanie, czy cały drążek zmieniałeś? :jerk: Te hamulce tez bym przygarnął :slina:

Nebiesky plastik grzalem i skrecalem. Robilem to i w Passate i nie ma problemow.

no i nowe fotele RS4 lift

IMG_0280_zpsd0cedc37.jpg

IMG_0279_zps46da8897.jpg

+ tylne tapicerky z roleta + klamky RS4 i carbon

IMG_0345_zpsec8cbb75.jpg

+ ramka zegarow piano RS4

IMG_0484_zps6e8de422.jpg

IMG_0491_zps49034e87.jpg

Edytowane przez romco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...