Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor



Dobrze to wiem, ale ta cena :facepalm:



Opublikowano

skóra w rs4 jest bardzo delikatna, budowa foteli powoduje że niektóre miejsca się bardziej przecierają, co do foteli z linka to są w kiepskim stanie??? nie mogę słuchać takich bzdur :wink:
ogólnie kubły z eresa kozaki, ale mi brakuje jednak tej elektryki, a cena, hmmm jak się chce mieć coś czego jest mało to warto, czarnych skór z alcantarą jest jak psów w chińskiej restauracji

Opublikowano

co do foteli z linka to są w kiepskim stanie??? nie mogę słuchać takich bzdur

Kolego miałem na myśli nie stan foteli a wygląd skóry, w niektórych miejscach jest tak mocno naciągnięta że tworzą się takie fale, zmarszczki i to wedle mnie wcale ładnie nie wygląda .

Zresztą ten sam problem jest z fotelami S-line, niektóre maja bardzo ładnie dopasowana skórę a inne taka jakby za luźną, gdzieś już była o tym mowa na forum :)

Opublikowano

Fotele fajne ale tak jak z Marcinem rozmawialiśmy kiedyś jak bylem u niego i oglądałem jego fotele w b6. Ciężko się z tego wysiada i ten brak elektryki dla mnie zdecydowanie odpada. Ostatnio widziałem fotele takie jak z S4 kubły tylko zamiast S4 pisało S-line :)

Opublikowano

Ostatnio widziałem fotele takie jak z S4 kubły tylko zamiast S4 pisało S-line :)

I wlasnie te fotele sa dla mnie zdecydowanie ladniejsze niz te z RS-a ,do tego pelna elektryka + pamiec i fakt ze mozna je kupic za mniej niz pol ceny tych z RS ... dla mnie wybor oczywisty ;)

No i ja tam jednak jestem zwolennikiem alkantary niz calej skory ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zimowy sezon 2014/ 2015 Rotor 9,0 x 19 ET33, opona 255/35 R19

IMG_3236_zps9b794daa.jpg

IMG_3241_zps7c4c234e.jpg

Opublikowano

Zimowy sezon 2014/ 2015 Rotor 9,0 x 19 ET33, opona 255/35 R19

IMG_3236_zps9b794daa.jpg

IMG_3241_zps7c4c234e.jpg

Witaj,

Piękny setup zimowy :D

A na lato coś takiego:

http://www.raywelldesign.com/portfolio-category/audi-a4/

Pozdrawiam!

Opublikowano

Zimowy sezon 2014/ 2015 Rotor 9,0 x 19 ET33, opona 255/35 R19

IMG_3236_zps9b794daa.jpg

IMG_3241_zps7c4c234e.jpg

Witaj,

Piękny setup zimowy :D

A na lato coś takiego:

http://www.raywelldesign.com/portfolio-category/audi-a4/

Pozdrawiam!

Płacą ci za to czy może ty je sprzedajesz? Będziesz teraz w każdym temacie reklamował te felgi?

Opublikowano

spamik hahahaah

Opublikowano
  • Autor
Witaj,

Piękny setup zimowy :D

A na lato coś takiego:

http://www.raywelldesign.com/portfolio-category/audi-a4/

Pozdrawiam!

Płacą ci za to czy może ty je sprzedajesz? Będziesz teraz w każdym temacie reklamował te felgi?

:D

Szukam felgu na lato, ale czos inne. problem u mnie su hamulce 8 tlokowe :facepalm:

IMG_3734_zpsbc75ab49.jpg

IMG_3735_zpsab6bbdd3.jpg

IMG_3736_zps3e585fbb.jpg

Opublikowano

No widzisz romco . nawkładałeś tłoków teraz kół nie możesz znaleźć :grin:

Opublikowano

Po kigo h...a tyle tłoków Ci w kole? :grin:

Opublikowano

Romco, to stare felgi letnie na sprzedaż?

Opublikowano
  • Autor

Przy zakupie nik nie mowil ze bede problem z falgami :) Ale i tak bym je zakupilem.

20" rotor jest przygotowany na sprzedaz, lub na lato. Zobaczymy

IMG_3264_zpslbypuzjc.jpg

IMG_3266_zps95wiimiz.jpg

Edytowane przez romco

Opublikowano

Idealne B8 jak dla mnie, jaki to kod lakieru ?

Opublikowano

Masz oponki do nich

Wysłany LG F60

Opublikowano
  • Autor

Kod lakieru jest LY7G

Opon nie mam. Zostali wyslane do producenta. Opony za 1000 €, i wszystkie 4 zostali pekniete :facepalm:

IMG_3232_zpszpzvcugr.jpg

IMG_3231_zpsiw2g4dqg.jpg

IMG_3220_zps22j8ftmv.jpg

IMG_3221_zpsdrkxbswy.jpg

Opublikowano

Romco co to za marka opon była?

Opublikowano

Masakra żeby 4 szt tak popękały :huh:

Opublikowano
  • Autor

Michelin Pilot SuperSport, kupowalem nowe.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.