Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to kiedy zmieniasz silnik na cos dla dużych chłopców? :wink:

Opublikowano

A masz komunikację pomiędzy homelink a mmi?

Opublikowano
  • Autor

299 PS jest malo?

No, chcialem by 313PS + chip, ale A4 nie sprzedam. Zostaje dla zony.

Po zmiane przodu nie sprawdzalem homelink, ale przed zmianou homelink nie dzialal :( Mam Hormana i nie zna odcitat kodu

Opublikowano

ale mi raczej chodzi o to czy w 3G+ masz menu od homelinka i czy MMI sie komunikuje z homelinkiem. Ja u siebie dolozylem homelinka w poliftowym samochodzie. MCE z homelinkiem sie komunikuje ale MMI juz niestety nie. Podejrzewam ze problem jest w kodowaniu 3G+ i nie moge nikogo dorwac kto to ma u siebie uruchomione

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Romco co to są za felgi ??? :eusathink:


Widzę że z Audi A8 ale masz nazwę tego modelu ????


Już znalazłem, nieaktualne :wink:

Opublikowano

Super Autko!!!Piekne poprostu!:)Gratulacje

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Ponowie 4x opony Michelin Pilot Super Sport 245/30 R20 na reklamacii :facepalm: Ponowie peknecia od strony wewn. Z tego powodu opony zimowe :(

IMG_2357_zpsld6irrjr.jpg

IMG_2351_zpsg4a7yjdn.jpg

IMG_2348_zpszqntirh9.jpg

FullSizeRender_zpszmntmgnc.jpg

Edytowane przez romco

Opublikowano

Masakra.....Romco ja polecę od siebie Vredestein Ultrac Vorti R, mega opony

Opublikowano

A jednak kupiłeś :P ? to ta zielona ? czy to coś innego bo nie widzę czy to czarny czy ten zielony :> czemu się nie chwalisz nic :P

Opublikowano

Masakra.....Romco ja polecę od siebie Vredestein Ultrac Vorti R, mega opony

Ja miałem z Vredesteinem zimowym podobne problemy

Opublikowano
  • Autor

po 1 reklamacii przeslal Michelin nowe opony z inym datom produkcje. Po 1 sezone ta sama reklamacia. Chycialem by zwrot €, tylko musze czekat.

A jednak kupiłeś :P ? to ta zielona ? czy to coś innego bo nie widzę czy to czarny czy ten zielony :> czemu się nie chwalisz nic :P

Kupilem zelonu :) Na ziwo kolor bardzo ladny, duzo ladnejsi jak na foto i nie ma takych duzo.

Opublikowano

Czekam dalej jestem chetny na fotele z Rs4 w A6 jest Recaro ??

Opublikowano

A6 jest na wypasie łącznie z ceramiką :)

Opublikowano
  • Autor

Czekam dalej jestem chetny na fotele z Rs4 w A6 jest Recaro ??

A4 zostaje jak jest :)

W A6 su take same fotele

10_zpsijmqg6jq.jpg

Opublikowano

Piękne! One występowały z wentylacją ??

Motor jaki tam siedzi ?? 3.0 BiTdi ??

Opublikowano

3.0BIT

Opublikowano

Stary.. Fura jest przepiekna! :naughty: Widzialem tu wiele ale ta stawiam na 1 miejscu. Ekstra projekt, powodzenia w dalszych modach :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Piękne! One występowały z wentylacją ??

Motor jaki tam siedzi ?? 3.0 BiTdi ??

Z tego co kojarzę to z wentylacją tylko były komforty

Opublikowano
  • Autor

3,0 BiTdi i wentylacje tylko u komfortow jak pisze jedrekx

Opublikowano

Szkoda :( , strasznie mi się podobają ale wentylacja robi taką różnice że jednak przy swoich komfortach zostanę. Czekam na temat o kermicie w dziale A6. Inwazja A6stek na forum A4 trwa hehehe.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.