Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Climatronic dziala, talko nie w 100%. Nie mozna zmienit intensywnosc dmuchania. Liftowa nagrzewnica jest w domu, ale nie ma czasu na wymianu.

fotka1_zps87c10c76.jpg

fotka2_zps538b89f1.jpg

Info po montazu:

Side assist - ok

Beam light - ok

Komfort - nie pracowal

Gateway - nie poslo sciagnac ochrony komponentu (mialem 2 sztuky)

Wzmaczniacz B&O pod 3G+ - nie poslo sciagnac ochrony komponentu

Elektricna klapa - potrzebna wymiana komfortu

3G+ - potrzebna wymiana GW

Kamera - blend w okablowaniu

Lane assist - nie pracuje

Zle komponenty zostali wyslane do sprzedajcu, komfort kupiony nowy.

Nowa wizyta w aso i ochrona OK.

Info po montazu 2:

Side assist - ok

Beam light - ok

Komfort - ok

Gateway - ok

Wzmaczniacz B&O pod 3G+ - ok

Elektricna klapa - ok

3G+ - nie ma GPS sygnal - poprawione - wymiana fakra instalacie, nie chce polaczyt telefonu przes BT :facepalm:

Kamera - blend w okablowaniu :facepalm:

Sterownik PDC - nie dziala wyzualizacia - poprawione - w green menu zakodowane 4x kamera :facepalm:

Lane assist - nie pracuje :facepalm:

fotka_zps29f65195.jpg

IMG_2165_zpsdb2946e6.jpg

IMG_2170_zps75c66173.jpg

Edytowane przez romco

Opublikowano

Daj znać czy na dmuchawie LIFT ruszy klimatronik polift. Też mam taki morał bo dokładałem klimę 3 strefową i leży mi ten poliftowy panel piano.

Opublikowano
  • Autor

Czemu nie wsadziles dmuchawu z lifta?

RS1_zps6359033d.jpg

RS2_zpsd531c21d.jpg

Opublikowano

Super auto :naughty: Gratuluje i życzę przyjemnego użytkowania :wink:

Opublikowano

RS2_zpsd531c21d.jpg

:drool3::thumbup1: Vyzerá to dobre.

Opublikowano

Czemu nie wsadziles dmuchawu z lifta?

RS1_zps6359033d.jpg

RS2_zpsd531c21d.jpg

nie ma tematu. Moj guru od audi zrobil mi to na przedliftowej dzisiaj
Opublikowano

Świetne B8. Mody w bardzo dobrym kierunku. Gratuluje :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wymiana sprzezin H&R za Eibach + uszkodzony zderzak i lampa dobrym sasiadem :baseball:

IMG_3090_zpsb3ca0f7b.jpg

IMG_3091_zpsdec48d2b.jpg

Opublikowano

No to sie sąsiad nie popisał :facepalm:

Ale jak to mówią nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło będziesz miał po raz drugi MOD na zderzak :wink: a może RSik??

Opublikowano

chyba to autko gdzieś widziałem na stronie głównej hmmmm , byłeś może w Garażu WRCLAGUNY bo takie zdjęcia z rej SK ma :D.

furka piękna :kox:

Opublikowano
  • Autor

Tak, bylem w garazu WRC

Aka strona glowna? Nie rozumiem.

No to sie sąsiad nie popisał :facepalm:

Ale jak to mówią nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło będziesz miał po raz drugi MOD na zderzak :wink: a może RSik??

Masz rację, tylko wystarczylo powiedziec sorry :facepalm:

RS nie bede, wystarczy lift Sline. RS moze pozniej

IMG_3087_zps6f7243fa.jpg

IMG_3105_zpsa6a66647.jpg

IMG_3103_zpsb6e1eebe.jpg

IMG_3104_zpsfd83e5e3.jpg

Edytowane przez romco

Opublikowano

no to tył juz masz w lifcie :wink: jeszcze tylko przód

podoba mi sie to Twoje autko :thumbup1:

Opublikowano

A gdzie Ty chłopaku jesteś że tam tak zielono? Na Słowację zima nie przyszła :wink:

Opublikowano

:thumbup1: Dobrze wygląda ten dyfuzor :)

Opublikowano

Inne autko ;) klamoty na przód już kupiłeś ?

Opublikowano
  • Autor

Zdjencja sa jesienia, ale nie ma duzej ruznice ze zdjencjem zo wcoraj

IMG_4254_zps4934a145.jpg

Zawsze chcialem czarny dyfuzor, zeby bol kontrast z zderzakom

Na przod nic niekupilem, czekam na komplet w dobrej cene.

Opublikowano

Widzę że pogoda ładna na Słowacji :) wybieram się tam w Piątek na weekend :)

Opublikowano
  • Autor

Zalezi kde sa wybieras.

Bylem w Tatrach i sniegu nie bolo, w okolicach Zakopanego 40cm sniegu, i w Nitra zielono

Opublikowano

Nitra :)

Opublikowano

Super furka, kiedy sprzedajesz ? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.