Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 AFN+ /gwint/Gullideckel/2 din

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich:)

przyszedł czas na zaprezentowanie mojej żaby, którą zakupiłem 2 tygodnie temu.

Samochód z 98r, silnik 1.9 AFN w 4 stopniowym automacie, ogólnie nic ciekawego :decayed:

wyposażenie:

-kubły

-tempomat

-klimatronic

-grzane fotele

-pełny fis

-kierownica trójramienna

-4 elektryczne szyby, lusterka

-przyciemniane szyby

Aktualnie:

atgjfrue.jpg

ynvafirb.jpg

zup9ey6y.jpg

3curl95t.jpg

vwvcq6t4.jpg

tak było na początku :)

jqyl9cb9.jpg

898ihi7n.jpg

Więc czas na zmiany:

-17 polerowane z a8

-1 BE

-reflektory zespolone po 2 lifcie

-lampy tył 2 lift

-ciemne drewno do środka

-daszek/lotka na klapie

-remont kompletny silnika

-program na 135/290

tak to się teraz ma:

8dvyvmeg.jpg

zyxaddp2.jpg

5n3exx2p.jpg

qtfh9mts.jpg

Edytowane przez koziol992

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Autko zacne :) kolorem podobny do mojego :) na początku właśnie taki kolor chciałem :D czekam na więcej fotek auta oraz jakieś mijano na drodze :)

Powodzenia w modach :D i do zobaczenia na spotach :)

Opublikowano

Fajne ma siedzenia ;)

Opublikowano

Jest co modzić :thumbup1: Bezawaryjności :wink:

Opublikowano

dawno nie odświeżyłem...

samochód spisuje się świetnie jak narazie

zmiany dokonane :D

- wyrzucone wiejskie światła dzienne

-reflektory przód tył II lift

-kierownica drewno

-dekory ciemne drewno

-grill lift

-ramki na zegarach

Najbliższe plany to malowanie obu zderzaków i spawanie dokładek na gładko i szukam cały czas w dobrych pieniądzach kratek podświetlanych :)

zdjęcia jakieś przykładowe :)

sc5dwpce.jpg

zqmos3t2.jpg[/url]

Edytowane przez koziol992

Opublikowano

Cześć, kolorek jak mój :D powodzenia w modach i oby służył bezawaryjnie, swoja drogą ostatnio wysyp w tym kolorze :wink:

czemu ringi zegarów tylko na dużych?

Opublikowano

zamówiłem komplet satynowych, a niestety dostałem komplet satynowo czerwonych... nie chciało mi się już bawić w odsyłanie więc te które były czerwone pomalowałem na czarno :)

Opublikowano

co to tam masz za przełącznik czerwony od starych dziennych czy co innego ?? :naughty:

teraz możesz ori halogeny wrzucić i lusterka w kolor bo te trochę nie pasują :decayed:

Opublikowano

Właśnie od dziennych button, muszę zmienić cały ten plastik pod kierownica aby sie go pozbyć... Lusterka bedą malowane przy okazji zderzaków :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kierownica drewno... :naughty: można wiedzieć jaka była jej cena?

Opublikowano

kiera zacna

Opublikowano

okazyjnie kupiona na olxie za 130 zł także taniutko :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Zazdroszczę kiery:)

Opublikowano

zacny kolor :naughty:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

dawno nie aktualizowałem tematu...

samochód ogólnie dostał nowe serce, pękła szklanka i narobiła dużo szkód, więc calutki silnik musiał zostać wyremontowany.

Wpadło zawieszenie 1be i polerowane 17 z a8.

Myślę cały czas o ciemn wkładach reflektorów...ma ktoś może jakieś foto jak to wygląda na takim kolorze? obawiam się, żeby nie przesadzić

Narazie małe spy photo :)

hsm3jbps.jpg

Edytowane przez koziol992

Opublikowano

zaczyna ładnie wyglądać

Opublikowano

działam powoli, bo niestety biednym studentem jestem :D

jeszcze przy okazji wpadły podświetlane dekory

hk7xi4qt.jpg

Opublikowano

ciekawa opcja z czego to zrobiłeś

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ciekawa opcja z czego to zrobiłeś

inspiracją był ten temat

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297087-dekory-led-b6b7/

chociaż jest tam u mnie jeszcze trochę do poprawy, bo ciężko osiągnąć dobry efekt aby nie było to podświetlone punktowo :hi:

Samochód dostał prezencik w postaci nowego softu u kolegi Jarol z forum :banan:

Samochód odżył zupełnie, okazało się, że od zakupu jeździłem z padniętą przepływką

Zrobiony delikatny program na ok. 135km i 290nm z racji na skrzynie automatyczną, której nie ma sensu katować

Opublikowano

Mógłbyś porobić więcej zdjęć tych dekorów i wnętrza jak to świeci ?

Sam planuje sobie zrobić taki bajer :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.