Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jak wyczyścić plamki na lusterkach?


dliwski

Rekomendowane odpowiedzi

jak w tytule

całe lusterka mam w okrągłych plamkach tak jakbym zalał je wodą i nie wytarł

jakiego preparatu użyć żeby to domyć? zwykłe płyny do szyb + szmatka nie dają rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest jakby korozja tej warstwy odbijającej , często się to zdarza a tylko wygląda jakby to było na wierzchu niedomyte. Tylko z reguły zaczyna się przy brzegach pojawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a możliwe, chyba rzeczywiście jest tylko na brzegach, jeszcze się upewnię i wstawię foto - dzięki

wtedy rozumiem mogę zacząć szukać wkładów do lusterek na allegro? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nowy lewy wkład. Zamiennik Spain lub Italy już nie pamiętam. Jak coś to pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Intercarsie są dostępne zamienniki Blic/Alcar do polifta koło 40 zł całkiem dobrej jakości. Natomiast jest problem z prawym lusterkiem bo mają tylko duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Intercarsie są dostępne zamienniki Blic/Alcar do polifta koło 40 zł całkiem dobrej jakości. Natomiast jest problem z prawym lusterkiem bo mają tylko duże.

oo, to prawe duże to nawet by mi odpowiadało. Oglądałeś te lusterka? ja przymierzam sie do wymiany bo moje ori prawe angielskie piekielnie przybliża... a grzane te wkłady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nawet założone w B5 , jak ori , niebieskawe, grzane z tym termostacikiem myślę że można polecić , natomiast jest błąd w katalogach InterCars i to co do B5 to tylko są lusterka przedliftowe ( wyszło przy odbiorze ). Do B5 polifcie pasują lustra z A3 00-03 i A6 C5 99-04.

To jest lewe do polifta A4 B5 - http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3214213020150-6102_02_1223599P-O11340-szklo-lusterka-zewnetrznego.html

A to prawe do polifta ( duże ) - http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3214213017190-6102_02_1221599P-O11340-szklo-lusterka-zewnetrznego.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...