Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 S4 B6 Black Beauty / 2.7 Biturbo Q 19 wheels custom exhaust FMIC


krisssx

Rekomendowane odpowiedzi

jozek mega elastyczny . zalezy od auta bazy , zakresu pracy , z silnikiem od pewnie 8 w gore ( a gora to juz jest wysoko :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz 3,0 pod maska i kupisz tanio silnik przy ktorym nic nie trzeba robic to mozliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś okazję pooglądać auto i nawet zaliczyć przejażdżkę :naughty: NOSB - mega profeska! Auto genialnie poskładane do kupy a motor wpasowany tam lepiej niż fabryka byłaby w stanie to zrobić :decayed: Jak na auto do jazdy codziennej i miejskiej to naprawdę osiągi robią wrażenie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystianowi zalezalo na duzej ilosci detali i dopracowaniu calosci . Staralem sie wiec jak moglem biorac pod uwage duuuuzy naklad pracy na calosc ( swap , zmiana paliwowego na benzyne , dolozenie Q , wydech , fmic , drobnica , uszczelnienie , rozrzad duperele ) . Zostalo dotknac kilka rzeczy ale to juz Krystian na pewno doliże albo dolizal juz :) Osobisie mi najbardziej sie podoba wyglad pod maska ( glownie zasluga Krystiana : hydrografika ;) ) i dzwiek silnika. Wydech wyszedl w c*pe od strony dzwiekowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze i patrząc na Twoje auto zachodzi pytanie... ładować 2.7 do b6 czy sprzedać b6 i kupić b8 3.0tdi :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystianowi zalezalo na duzej ilosci detali i dopracowaniu calosci . Staralem sie wiec jak moglem biorac pod uwage duuuuzy naklad pracy na calosc ( swap , zmiana paliwowego na benzyne , dolozenie Q , wydech , fmic , drobnica , uszczelnienie , rozrzad duperele ) . Zostalo dotknac kilka rzeczy ale to juz Krystian na pewno doliże albo dolizal juz :) Osobisie mi najbardziej sie podoba wyglad pod maska ( glownie zasluga Krystiana : hydrografika ;) ) i dzwiek silnika. Wydech wyszedl w c*pe od strony dzwiekowej

Ja również byłem pod mega wrażeniem wyglądu pod maską od strony estetycznej ale i ogólnego ładu i porządku jaki tam panuje a w tym napewno sporo Twojej zasługi. Wydech dla mnie idealny - bo kiedy trzeba to jest cichy i nadaje się do jazdy na codzień ale kiedy chcesz to można z niego wyciągnąć mega brzmienie, które nie ogłusza ale jest przyjemne dla ucha.

Kurcze i patrząc na Twoje auto zachodzi pytanie... ładować 2.7 do b6 czy sprzedać b6 i kupić b8 3.0tdi :kwasny:

Lubię diesle i podoba mi się charakterystyka tych silników, wiem że potrafią być oszczędne ale po przejażdce z krystianem diesel dla mnie stracił sens :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko ;) ilość pracy jaką trzeba wykonać by wszystko było cacy przerosła nas dopiero gdy dzialalem razem z Nosbem to praca nie do opisania.. Ale miło słyszeć ze się wszystkim podoba i patrząc na to wszystko uśmiechać od ucha do ucha.. ;) aczkolwiek nie końce modzic ;) kombinuje dalej ;) nie długo się pochwale ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heble w pierwszej kolejności coś porsche ;) pod maską pewnie też ale to czas i fundusz pokaże ;) teraz zająłem się pierdolami typu lustro z kompasem bluetooth do rnse itp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, ale warto :kox:

Edytowane przez Armi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...