Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie są ceny lakierowania samochodu.


piogorski

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd takie ceny za lakierowanie ? 500zł za element SZOK. Mój znajomy robi mi teraz auto i za element w kolorze metalik bierze 150zł wliczając już w cenę farbę i wszystko co potrzebne do przygotowania podłoża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd takie ceny za lakierowanie ? 500zł za element SZOK. Mój znajomy robi mi teraz auto i za element w kolorze metalik bierze 150zł wliczając już w cenę farbę i wszystko co potrzebne do przygotowania podłoża.

Za ta cene to chyba maluje akfarelami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd takie ceny za lakierowanie ? 500zł za element SZOK. Mój znajomy robi mi teraz auto i za element w kolorze metalik bierze 150zł wliczając już w cenę farbę i wszystko co potrzebne do przygotowania podłoża.

Za ta cene to chyba maluje akfarelami

Maluje mi lakierem firmy DuPont. Dwa lata temu malował mi 3 elementy i do dziś jestem bardzo zadowolony. Cena 150zł jest dla mnie po starej znajomości , na ogół bierze 200zł za element , a za maskę 250zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W duzych miastach lakierowanie maski i dachu tyle to kosztuje. Tym bardziej jeśli jest lakierowane w kabinie a nie malowane w stodole kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie malowanie w kabinie mercedesa 124 kombi wyniosło 3.5 tyś z materiałem. Ile km2 ma te auto nie muszę chyba pisać. Auto zostało rozebrane łącznie z wyjęciem szyb i pomalowane zgodnie ze sztuka oczywiście ten sam kolor. Normalnie koszt elementu to max 350zł z materiałem. Nie w warunkach polowych. Jeśli macie takie ceny to ciesze się , ze nie mieszkam tam gdzie Wy. poza tym o czym tu dyskutować? Perfidnie fachowiec skroił założyciela tematu i tyle. 800zł za lakiery to nawet u Was nie biorą. O reszcie nawet nie wspominam. Został oszukany i to nie podlega dyskusji. Nie ma co się tu więcej wytrząsać kto ma drożej a kto taniej. Dalej niech już piszę poszkodowany jak się mają sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier jest tani koszt materiału na element na maskę i dach x1,5 baza podkład bezbarwny w HSie na element nie przekracza 70zł. Reszta to energia i praca. Koszt elementu powinien wynieść 300zł.

i 350 drzwi bo chce robić zaprysk aby lakier się zgrywał ??? zwykłe cieniowanie nie może kosztować więcej niż pół elementu czyli 150zł

Półosi na allegro do B6 do 100zł z wysyłką cała masa igiełek. Jak mam do wymiany przegub wewnętrzny to kupuję całą półoś.


Litr bazy kosztuje 200zł nawet wodorozcieńczalnej jeśli perła to 250zł dupont maxmayer

Litr dobrego HSU bezbarwnego z glasurita 180zł z urwardzaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...