Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

wiem wiem :grin: będzie eibach :) tylko pojutrze wyjeżdżam do Niemiec i już nie zdąrze tego zrobić :) ale mam urlop w lipcu to wtedy się tym zajmę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wszystko ogarnięte :) okazało się że był błąd , podjechałem na komputer i wszystko skasowane :) teraz się ciesze nową kierą :) a tak przy okazji wiem że zakładałeś sprężyny Eibacha , ile auto poszło w dół?jakie wrażenia z jazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne mody, ale z kierą to , chyba kolega ma raczej kiere z B7 a przyciski w chromie. Kierownica z B8 była grubsza i inaczej byly puszczone szwy.... Co nie zmienia faktu , że wyglada pięknie. Teraz to tylko odpowiednie stołki i będzie gruba sztuka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto usiadło równo po 65.5 , wcześniej na serii tył był niżej niż przód . Co do jazdy to to jestem zadowolony ale szukam amorków o krótszym skoku ale też komfortowych . Jak się zdecydujesz to nie zapomnij wymienić odboji na krótszych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno będę zmieniał sprężyny , bo chce by lekko usiadł :) teraz musze tylko wszystko kupić i skompletować i około lipca założyć


A tu jeszcze takie przed dzisiejszą polerką :)na tym zdjęciu widać jak koło tylne zrównało się rantem po założeniu dystansu 11m na koło :)

rere.jpg

IMG_0733.jpg

Po polerce :banan: Efekt miazga :thumbup1: zdjęcie niestety robione telefonem ;)

rgtwe.jpg

A tu przy okazji przedstawie nowe autko żony A3 Sportback 2007r 1.9 TDI

dgfnbd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem u człowieka który się tym profesjonalnie zajmuje:-) 6 godzin pracy włozyl w moje audi , ale efekt jak zobaczyłem auto:-) po prostu brak słow:-) nowe z salonu:-) z tego co widziałem używal menzerny ,meguairs,4nano:-) polecam taki zabieg:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesjonalnie i 6h polerka. Dobry żart :D
Przeleciał Ci auto Finishem na szybko i tyle bo w 6h nie da rady sie tego dobrze ogarnąć. Minusy Twojego zabiegu? Po kilku myciach wroci to co było. A jak nie wierzysz to zadzwoń do jakiego kolwiek spa i zapytaj o czas korekty lakieru. W 2 osoby robią to ok 2dni. 5h to ja auto myje ;)

Pozatym auto bardzo ładnie sie prezentuje.

Edytowane przez Lorence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesjonalnie i 6h polerka. Dobry żart :D

Przeleciał Ci auto Finishem na szybko i tyle bo w 6h nie da rady sie tego dobrze ogarnąć. Minusy Twojego zabiegu? Po kilku myciach wroci to co było. A jak nie wierzysz to zadzwoń do jakiego kolwiek spa i zapytaj o czas korekty lakieru. W 2 osoby robią to ok 2dni. 5h to ja auto myje ;)

Auto nardzo ładnie sie prezentuje.

popieram, 6h to trwa dobre przygotowanie lakieru pod korektę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne , ze efekt jest i koledze sie podoba. Niestety zdjęcia nie oddadzą prawdziwego stanuC no chyba, ze galerie naszych detail-lerów. Miałbyś możliwość jak te LED-u świeca w nocy i jakie sa mocne . Bo kupując auto, miałem tez podświetlenie tablicy w LED, ale wyglądało jak za szybcy za wściekli z neonami dookoła auta . Hahaha. A taki ORI Smaczek na pewno ładny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie łapcie za słówka , też interesuje sie kosmetyka aut,i moze przesadziłem z ta profeska:-) ale zniknely wszystkie wieksze ryski,malych rowniez nie ma ,uzywajac slowa profesjonalnie mialem na mysli roznice miedzy myciem na myjce bezdotykowej a 6 h praca polerki na aucie:-) macie racje to jest dalekie od pelnej korekty lakieru:-) z tym ze mnie to kosztowalo 350zl , a takie 2 dniowe spa to okolo 2 tys zl, wiec jest roznica :-) a efekt ,ktory uzyskalem jest dla mnie wiecej niz satysfakcjonujacy:-) nastepnym razem zostanie nalozona powloka kwarcowa:-) wiec wtedy nazwe to profesjonalizmem:-)

Zdjecia postaram sie cyknac wieczorkiem led-om oswietlenia tablicy:-) ale efekt jest super,bo to są ori ledy ,nie te z allegro za 50zl za komplet

Pięknie wygląda teraz.

Reszta pakietu s-line kiedy ?

Kompletuje wszystko:-) a jest tego jeszcze sporo:-) chetnie bym teraz kupil stolki ,ale ciezko znależć recaro z b7 w stanie idealnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recaro z B7 w ogóle jest mało, miałem takie z alkantarą, jak się pojawia to trzeba brać jak cena przystępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, to czekam na foto LED ów. . A jak tam rameczka pod tablice juz kupiona? Bo coś golas jeszcze z przodu! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...