Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

mocowania dorobiłem , choć wolałbym oryginał :) szukam tej ostatniej osłony i na allegro chyba nie ma, masz może numer tej części ? zamówię sobie w ASO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadła ostatnia obudowa pod maskę :) zdecydowanie wygląda to lepiej :banan:

IMG_0428.jpg

IMG_0430.jpg

IMG_0432.jpg

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :) zajmę się tym po weekendzie :)


Panowie dzisiaj podczas sprzątania znalazłem pod fotelem kierowcy i pasażera taką lampkę :)

IMG_0435.jpg

IMG_0434.jpg

i tak się zastanawiam czy brakuje mi tam żarówki bo nic nie świeci , czy po prostu to jest atrapa do ewentualnych modów :) będę wdzięczny za pomoc :)

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spieszyłem się, a że robiłem małą sesją to cyknąłem zdjęcia temu też :) i stąd moje pytanie :) ale masz rację jutro postaram się sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, no i silniczek ładnie wygląda. Jak kolega ma namiary na te dwa plastiki to poproszę :) Muszę u siebie zamontować.

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żeby to były atrapy. Raczej tylko w drzwiach były plastikowe atrapy ale pod fotelami to się jeszcze nie spotkałem. Sprawdź tak jak Mariusz mówi jeszcze z przodu. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu oświetlenia pod fotelami to po prostu były przepalone żaróweczki :) po wymianie świeci aż miło :)

Doszedł mały modzik we wnętrzu , mianowicie gałeczka zmiany biegów S-line z A3 :)

IMG_0469.jpg

Przy pomocy kolegi shakal :hi: gałeczka wraz z mieszkiem na swoim miejscu :banan:

IMG_0473.jpg

IMG_0482.jpg

Dodatkowo ściągąłem swoje 18 letnie i pora na zimówki 16 :facepalm: letnie zabezpieczone,wyczyszczone i oby do marca :)

IMG_0467.jpg

IMG_0468.jpg

Zamówiłem jeszcze tylne oświetlenie Ledowe do tablicy rejestracyjnej :) jutro koniecznie musze założyć :grin:

IMG_0488.jpg

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gałeczka :kox: teraz do kompletu by się skórzane stołki przydały :decayed:

Masz coś do ledów żeby błędami nie waliło? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stołki będą nie bój żaby :grin::) co ja bym kupił gdybym miał kupę forsy :grin::naughty: ale pomału i do celu :) co do ledów nie mam nic :) założę jutro i zobaczę , pytałem w ASO o te ledy czy na pewno będą wywalały błędy , sprzedawca powiedział że nic nie powinno wyskoczyć , ale zobaczymy jutro jak założę, jeśli wyskoczy to coś będę musiał wykombinować by błędów nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest :) mam pełny FIS :) a nie ma tego gdzieś na polskiej aukcji?


Założyłem dzisiaj LEDY do tablicy rejestracyjnej :) pięknie świecą :) ale błąd na tablicy jest :kwasny: elektryk powiedział że może mi to zrobić w poniedziałek, ale już jutro wyjeżdżam do Niemiec , wrócę około świąt to wtedy się tym zajmę :) narzazie wróciłem do tych co miałem

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty juz na zimówkach, a ja w czwartek kupilem 18stki razem z oponami letnimi i z racji podniecenia od razu je zalozylem ;D I próbuje te biedrony 16stki z b7 sprzedac i kupić jakies ladniejsze 16stki w tej samej cenie, bo duzo tego na allegro ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie,co do swiecenia bledu,to jestem umowiony na wlutowanie jakiegos rezystorka by kontrolka nie swiecila,ale dopiero po powrocie do polski,czyli 20 grudnia,wtedy mam nadzieje trzeba zrobic jakis swiateczny prezent mojej audi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie a czy ktoś z was ściągał już tylni zderzak bo mi padł jeden z czujników cofania. A4 B7 sedan i nie wiem jak do tego się zabrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...