Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

Tanio i chłop to opisał jako xenony do audi i tyle, po zdjęciach z numerów seryjnych szukaliśmy co to dokładnie jest, pełno tam takich nie ogarniętych ludzi, bo to nie pierwsza rzecz kupiona przez nas za 1/3 ceny tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mała paczuszka dzisjaj przyszła:-) dystans na tył 15mm

20160622_001146_1.jpg

Na tyle mam już 11mm ,przełoże je na przód ,15mm powędrują na tył:-)

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam 43 na swoich 19" , jak w końcu będę miał opony to założę na auto i się oceni jakie dystanse będą potrzebne do mojej.

Mateusz wrzuć proszę koniecznie fotki dla porównania tak jak to wygląda na teraz i po założeniu tych dystansów

PS Ile płaciłeś i gdzie zamawiałeś te dystanse? Śruby dodali Ci gratis? To są dystanse ze zmianą otworu centrowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zwrócić uwagę też na szerokość felgi nie tylko na et, najlepiej załóż i zmierz jak mówisz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam 43 na swoich 19" , jak w końcu będę miał opony to założę na auto i się oceni jakie dystanse będą potrzebne do mojej.

Mateusz wrzuć proszę koniecznie fotki dla porównania tak jak to wygląda na teraz i po założeniu tych dystansów

PS Ile płaciłeś i gdzie zamawiałeś te dystanse? Śruby dodali Ci gratis? To są dystanse ze zmianą otworu centrowania?

Dystanse z tyłu 11 mm to eibach a te 15 to chyba dystom

http://dystom.pl/pl/c/A4S4-B5%2C-B6%2C-B7/271

Jeszcze mała paczuszka dzisjaj przyszła:-) dystans na tył 15mm

20160622_001146_1.jpg

Na tyle mam już 11mm ,przełoże je na przód ,15mm powędrują na tył:-)

Też tak zrobiłem , czasami przy dużym obciązeniu tył czasami przytrze o wewnętrzne wygłuszenie ale o tylne nadkole błotnik nie zahacza .

Edytowane przez marcinch001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są dystanse ze zmianą otworu centrowania? Czy felgi masz tak jak w ogi 57.1?

Też do nich napisałem ale póki co echo

Edytowane przez mateusztbg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystanse z otworem centrującym 57.1


To są dystanse ze zmianą otworu centrowania? Czy felgi masz tak jak w ogi 57.1?

Też do nich napisałem ale póki co echo

A co tam pisać , zamawiasz i czekasz na części .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z montazem ksenonu nie ma znowu jakoś dużo roboty.. ja robiłem to u siebie niedawno. Tylko jeszcze muszę uruchomić samopoziomowanie i zobaczę co tam mnie czeka :)

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile dystom ceni za takie dystanse, bez śrub?

Nie wiem ile kosztuje bez śrub , ale ze śrubami i z przesyłką 170 pln:-)

Z montazem ksenonu nie ma znowu jakoś dużo roboty.. ja robiłem to u siebie niedawno. Tylko jeszcze muszę uruchomić samopoziomowanie i zobaczę co tam mnie czeka :)

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Robiłeś skrętne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ze pytasz ,uwazam ze swietnie 145km/340Nm, to nie jest to co 116 km , jest roznica i to przyjemna:-) zauwazalna :-) na autostradzie szczegolnie:-) :-) to jeden z tych modow co usmiech szybko pojawia sie na twarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie chce sie umówić do jakiegoś tunera przed swietami a pamietam, ze Ty robiłeś w BMG Tuning. Trochę już pojedziłeś więc twoja opinia jest cenna dla mnie :decayed: zastanawiam sie właśnie nad nimi albo vagtune oborniki bądź ecuproject :)

Masz zamiar jeszcze coś dłubać w silniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mam zamiar dlubac jeszcze cos przy motorze? Mysle ze tak ale teraz priorytety sa inne:-)firme w ktorej ja robilem program polecam ci bardzo , czlowiek ,ktory torobi zna sie bardzo na swojej robocie a przy tym pasjonmat niesamowity:-) :-) mialem przyjemnosc siedziec w jego A5 ,w ktorej mial zalozony aktywny wydech ,dzwiek zabijjal po prostu , namawial mnie bym to zrobil u siebie w A4 , a 1.9 Tdi , a dokladnie mowiac jego dzwiek zmieni sie i to bardzo , ale jest jedno ale ....... Cena 4tys zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...