Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miałeś u siebie spojler koła? Trzeba go było usunąć do tej dokładki?

 

Opublikowano
  • Autor
57 minut temu, pezet202 napisał:

Spoko:naughty: dokładka z cupry sporo zmienia :D z czasem musze u siebie zamontować :)

a zderzak nowy od eslajna to nie zmienił mi wyglądu  auta? :P

 

26 minut temu, MariuszKK napisał:

Miałeś u siebie spojler koła? Trzeba go było usunąć do tej dokładki?

 

chodzi pewnie o te ( https://f.allegroimg.com/s400/01f1cb/7ad05c734e509d9d6ae63b8c8a1f ) spoilerki na dole?
U siebie ich nie mam, a dokładka od cupry wystaje poza błotnik w stronę koła. Zawsze można ją trochę dociąć

Opublikowano

No tak, dokładnie te spojlerki :)

Ciekaw byłem czy da się to upchać razem, żeby wyglądało jakoś normalnie

 

Opublikowano
  • Autor

myślę, że tak. Jak pisałem wyżej - dokładka jest trochę dłuższa jak zderzak i wystaje lekko w/pod nadkolem (nie wiem jak to poprawnie nazwać :D )
To jest w takim miejscu, że nie będzie widać pewnie. Wieczorem podeślę Ci fotkę jak to wygląda bez niczego :hi:

Opublikowano

O widzisz, szybko szybko i nie zauważyłem :grin: Zderzak lodzio miodzio :) napisz na priv ile dałeś itp:)

Opublikowano

Powiedz mi skąd dorwałes fixierset ? Jak wyglada mocowanie i czy później jest możliwosc podniesienia podłogi do góry ?

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, black_edition napisał:

Powiedz mi skąd dorwałes fixierset ? Jak wyglada mocowanie i czy później jest możliwosc podniesienia podłogi do góry ?

skompletowałem, trochę tu, trochę tam :P
listwy kupiłem osobno, trzeba je skrócić i wywiercić kilka dziur, reszta p&p do listw (belka i taśma - one są chyba od superba)
Podłoga się podnosi bez problemu (ta część gdzie zapasówka). Jak byś chciał boczki ściągać od odkręcasz śruby (po 4 na listwę w miejscach po ori mocowaniu od haczyków na siatkę). Trochę zabawy jest na początku, ale niezbyt skomplikowanej :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Nowe popierdółki :naughty:

mh1.jpg

mh2.jpg

Opublikowano

Mały modzik a robi różnice:naughty: ja u siebie na początku modów już to zrobiłem:D

Opublikowano

listwy na drzwiach ori ?

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, Marecki1 napisał:

listwy na drzwiach ori ?

na pierwszej stronie co przyciemniałem szyby były zamienniki (wytrzymały 3 tygodnie), teraz jeżdżę na oem płaskich póki co

17 godzin temu, pezet202 napisał:

Mały modzik a robi różnice:naughty: ja u siebie na początku modów już to zrobiłem:D

tak jakoś mi się zachciało odmiany, a że kabelek ładny jest i nowa piękna ładowarka... :naughty:

Edytowane przez 3r4

Opublikowano

A co to sie stało ze zamienniki nie wytrzymały?

Planuje kupic S4 z pianki PUR, ale jak lipa to dozbieram i wezme ori sline

 

Opublikowano
  • Autor
Dnia 16.07.2017 o 21:19, Marecki1 napisał:

A co to sie stało ze zamienniki nie wytrzymały?

Planuje kupic S4 z pianki PUR, ale jak lipa to dozbieram i wezme ori sline

 

dołóż i kup s-line :thumbup1:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Popieram, lepiej dołożyć i kupić s-line :) nawet kup porysowane , to zrobisz je plasti-dip czarny mat i będzie git :D

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj przyszły nowe zabawki po świętach trzeba będzie zrobić przymiarki bo wpadło też nowe letnie koło :decayed:
No i czas ruszyć na wiosnę/lato bo graty się w piwnicy kurzą

 

 

rsz_img_20180330_202033.jpg

Opublikowano

Nice :decayed: ile wysuniesz? 

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, pezet202 napisał:

Nice :decayed: ile wysuniesz? 

bez szaleństw 13 i 17 tył

rsz_img_20180331_144243.jpg   rsz_img_20180331_144208.jpg

rsz_img_20180331_144235.jpg   rsz_img_20180331_144156.jpg

Edytowane przez 3r4

Opublikowano

W sam raz :hi:

A jaki masz parametry swoich felg? Jakie ET i jaka srednica i ile cali? Bo mysle do siebie tez na lato o dystansach 

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, pezet202 napisał:

W sam raz :hi:

A jaki masz parametry swoich felg? Jakie ET i jaka srednica i ile cali? Bo mysle do siebie tez na lato o dystansach 

Wyżej dorzuciłem jeszcze drugą stronę bez dystansów

18 8j et43 kupiłem felgi z oponami niby na 1-2 sezony, ale przód mi chyba przyciera

Poza tym dzisiaj i tak zauważyłem, że na oponie jednej jest guz i zamówiłem nowe na przód zamiast 235 -> 225 więc może będzie idealnie ;)

Edytowane przez 3r4

Opublikowano
Wyżej dorzuciłem jeszcze drugą stronę bez dystansów
18 8j et43 kupiłem felgi z oponami niby na 1-2 sezony, ale przód mi chyba przyciera
Poza tym dzisiaj i tak zauważyłem, że na oponie jednej jest guz i zamówiłem nowe na przód zamiast 235 -> 225 więc może będzie idealnie [emoji6]
Masz racje na dystansach jest o wiele bardziej agresywnie. Opony na 8 calowa felge najlepsze 215 lub 225 zalezy jaki chcesz uzyskac stretch naciag.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.