Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem


3r4

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, kamil-vag napisał:

Z bocznej perspektywy nawet fajnie to gra z dokładką od cupry, takie optyczne obniżenie, ale d*pa trochę goła teraz hehe

wiem, że nie każdy śledzi każdego, ale na 3 stronie (rok temu) z tyłu jest dyfuzor z b7 też w czarnym macie - chociaż nie jest tak nisko i rozumiem co masz na myśli z cuprą bo faktycznie tworzy trochę jakby jedną linię. Także w sumie od każdej strony jest coś. Listwy z s4 są w ori szarym kolorze i póki co tymczasowo w macie, żeby nie raziło w oczy. Ogólnie planuję je w kolorze auta kiedyś pomalować :hi:

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie o to mi lotto. W sensie, że tył jest teraz taki pusty, wysoki względem środka i przodu auta ? ale na jedno to dobrze, bo można chociaż spokojnie tyłem parkować... 

Widziałem chyba na fb, że na tylny zderzak też takie ala listwy dokładają i wtedy całość gra prawie na jednej wysokości, takie optyczne wyrównanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyedytowałem jeszcze wcześniej odpowiedź, ale jesteś szybszy niż błyskawica :D. Wiem co miałeś na myśli (mi bardziej chodziło o akcent matowy). 
A te dokładki to chyba pierwsze słyszę (chociaż 1-2 dni temu ktoś coś wrzucał takie dwie doczepiane małe pierdoły?). Ja już pasuję bo te boczne to i tak jak na mnie zbyt dużo, a tył to jedyna opcja parkowania także chcę pozostawić go wysoko jak teraz :pleasantry:

Przy okazji na dniach wpadło pod maskę trochę błyszczącej nierdzewki (jak to wygląda już może się nie będę chwalił bo plątanina kabli jeszcze trochę została ?
 

IMG_20190525_194614.jpg

IMG_20190628_142833_HDR.jpg

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OCT fajny ? jaka średnica kroccow? 19mm? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

properfekt 20mm tyle mniej więcej miały stare przewody od odmy
Jak założyłem tipa to trochę mi przewody nie pasowały i się zaginały to mówię sobie, co mi szkodzi oct wpasowałem w ten pusty koszyk między zbiorniczkami od wspomagania i płynem chłodniczym

Znalazłem kiedyś foto i wygląda jak teraz na nie patrzę w sumie identycznie z tym co mam u siebie, tyle że zostawiłem jeszcze odmę i nie mam silikonów a gumowy paliwowy wzmacniany wąż
link klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Side skirty masz mocowane do ori otworów w progach, czy partyzantka na wkręty? :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

progi też są na wkręty przecież :P 
Listwy mają wyprofilowanie i dziurki do montażu w tych samych miejscach co progi (chociaż u mnie jedna listwa nie do końca się pokrywała wyprofilowaniem). Jedyne co to przyda się trochę blachowkrętów w ocynku bo te oryginalne są za krótkie. Niby niektórzy piszą, że idzie na nich zamontować, ale jakoś tego nie widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o to chodzi właśnie żeby mocować w tym samym miejscu co ori tylko na dłuższych wkrętach, a nie jak cupra, na chamca do plastiku i jeszcze jakimś kleju. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 3r4 napisał:

properfekt 20mm tyle mniej więcej miały stare przewody od odmy

To bezpieczna średnica, nic się nie powinno dziać, ja mam 19mm i się zastanawiam właśnie czy na zimę zdejmować czy nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi świta, że do tdi średnice były koło 24-26mm jakoś? Jedyne co mi się podobało w innych projektach to krótki wężyk z zaworkiem do upuszczania syfu i już w ogóle byłoby cacy. Bo w tym jest zwykła śruba i będzie trzeba się tam dostać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko, żeby temat nie umarł ;) 

miesiąc temu:
- Nabicie klimy + profilaktyczna wymiana dławika
- Zbieżność

Tydzień temu:
- Dołożony FMIC 180cm

69271914_414382385857783_5983616426672390144_n.jpg

69394464_2478497982474105_1241691868660498432_n.jpg

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini aktualizacja. Wpadł dp z katem który czekał już chyba dobry rok+ :facepalm: oraz nowy termostat z ori koncentratem. Dwa błędy mniej na kompie póki co (termostat nie wraca, chociaż stary poza błędem nie wpływał na nic oraz błąd 2 sondy póki co jeszcze się nie pojawił). Z racji fmica za to zagościł błąd pompy sai na jakiś czas
Jakieś foto dla uwagi. DP wygląda trochę grubo w taśmie, owinięty jak baleron :decayed:

72489030_1164126347117278_1640440725524971520_n.jpg

71930448_450624632465853_6569638918638010368_n.jpg

71797983_527711354467797_3443916936432320512_n.jpg

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, 3r4 napisał:

Mini aktualizacja. Wpadł dp z katem który czekał już chyba dobry rok+ :facepalm: oraz nowy termostat z ori koncentratem. Dwa błędy mniej na kompie póki co (termostat nie wraca, chociaż stary poza błędem nie wpływał na nic oraz błąd 2 sondy póki co jeszcze się nie pojawił). Z racji fmica za to zagościł błąd pompy sai na jakiś czas
Jakieś foto dla uwagi. DP wygląda trochę grubo w taśmie, owinięty jak baleron :decayed:

72489030_1164126347117278_1640440725524971520_n.jpg

71930448_450624632465853_6569638918638010368_n.jpg

71797983_527711354467797_3443916936432320512_n.jpg

Dobra robota ?

Czuć różnice w odpychaniu i wstawaniu turbo? Jest bardziej słyszalny świst turbo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Kamil, od tygodnia na aucie. Dlatego się śmiałem, że kolejna część czekała latami na swoją kolej :P 
We wtorek jeszcze lecę do mechanika na wymianę oleju w skrzyni i żeby sprawdził bo coś w wydechu buczy przy 1500 obrotów. Więc albo jakaś osłona, albo wieszak wydechu, a może się w tydzień posypał ten nowy katalizator... Trzeba sprawdzić :D 

 

4 godziny temu, rafiki5 napisał:

Dobra robota ?

Czuć różnice w odpychaniu i wstawaniu turbo? Jest bardziej słyszalny świst turbo? 

A co odgłosu to ciężko mi stwierdzić. W środku nie słyszę różnicy, jak wymieniałem tipa to dźwięk się trochę zmienił i zaczęło bardziej buczeć wewnątrz kabiny. Niestety nikt nie jeździ moim autem więc praktycznie nigdy go nie słyszałem  :eusathink:

dp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Teraz remap ?

na razie brak funduszy, nie wiem czy pierwszy nie będzie napinacz + poduszki wszystkie. Póki co wszystko jest bardziej estetycznie, bezpieczeństwo no i może, żeby silnik miał łatwiej ;)

 

9 godzin temu, pezet202 napisał:

Hehe:-D to tak jak moje zawieszenie :-D 2 lata w piwnicy ale w końcu tydzien temu zamontowane :-) 

powoli do celu, a Ty nie planowałeś kiedyś auta sprzedawać czasami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...