Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem


3r4

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj ładny ciepły dzień to postanowiłem odchudzić piwnicę :naughty:

1.jpg   2.jpg

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najzwyklejsza, oryginalna, kupiona już chyba rok temu, aż mi wstyd... Ale nim wszystko ogarnąłem wyczyściłem, poucinałem zrobiło się zimno i nie chciałem kombinować z klejami/taśmami żeby dobrze złapało. A dzisiaj 20 minut i było gotowe :facepalm:
Pisałem w tym roku biorę się za zaległe tematy :P. W najbliższych miesiącach robię kolejne rzeczy w audi koło d*py i mam już plan na odświeżenie trochę przodu tylko hajs się musi zgadzać. Na felgi przód dzisiaj wpadły nowe BARUMy 225x40 18 i jestem szczęśliwy bo nie trą o błotnik :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, 3r4 napisał:

Najzwyklejsza, oryginalna, kupiona już chyba rok temu, aż mi wstyd... Ale nim wszystko ogarnąłem wyczyściłem, poucinałem zrobiło się zimno i nie chciałem kombinować z klejami/taśmami żeby dobrze złapało. A dzisiaj 20 minut i było gotowe :facepalm:

Też mam to samo z moją lotką. Leży od listopada i czeka na przyklejenie:facepalm:. Montowałeś na klej czy taśmę?

Edytowane przez Damjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2018 o 21:42, Damjan napisał:

Też mam to samo z moją lotką. Leży od listopada i czeka na przyklejenie:facepalm:. Montowałeś na klej czy taśmę?

póki kupiłem taśmę 3M i do niej primer który polepsza przyczepność ;D
Nie chciałem montować na fest bo światło stopu już średnio wygląda i na wszelki wypadek (jakbym musiał wymieniać w niedalekiej przyszłości) użyłem taśmy. Chciałem żelową, ale dzwoniłem do firmy i takiej grubej 3M nie produkuje więc wypadło na piankową

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio grzebałem sobie trochę od tylnej strony i małe zmiany - wyleciał z bagażnika ten paskudny styropian i zagościł pełnowymiarowy dojazd z małymi akcentami po bokach :decayed:
No i oczywiście małe czarne serce bagażnika. Nie obyło się małego rezania, żeby to jakoś zamocować. Póki co nowa lutownica odmówiła posłuszeństwa więc jest tylko jako element wystroju...

 

Bez nazwy-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, myślałem, że wrzucałem nową dolną kratkę :P 
Wczoraj testowo wymieniłem też górę (plastidip był już trochę zmęczony od kamyków i wychodził spod spodu stary chrom)

IMG_20180418_121802_HDR.jpg

IMG_20180519_174539_1.jpg

Edytowane przez 3r4
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie te kratki wyglądają ;) Gdzie kupiłeś ? Jaka cena za dół i gorę ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kamil-vag napisał:

Fajnie te kratki wyglądają ;) Gdzie kupiłeś ? Jaka cena za dół i gorę ? 

góra gotowiec z allegro niecałe 200
na dole jest ze starej kratki od a6 została ramka + wycięta i wyprofilowana kratka z golfa wewnątrz 100+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie to wymyśliłeś z tą dolną ;) przód przykuwa teraz uwagę, dobry agresor się zrobił :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, pezet202 napisał:

Super cały przód w plaster miodu wygląda ?

no dół chyba wcześniej widziałeś, na górną kratkę z allegro czekałem ponad miesiąc ?
Ogólnie zawsze tak średnio mi się one podobały, na zdjęciach wyglądają trochę tandetnie i kupiłem na próbę. Na żywo jest jednak lepiej, na czarnym aucie mi się podoba i pewnie zostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długi czas się do tego zbierałem, dokładka od roku leżała w piwnicy. Szału nie ma robione amatorskimi sposobami ?
Po powrocie z wakacji wlecą "nowe" końcówki (też leżą od zeszłego roku) ?

53.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, pezet202 napisał:

Najważniejsze ze w koncu sie udalo ? Zabawy na pewno co nie miara, ale efekt za***isty ?

wykonanie gorsze, chyba będę zbierał w nowym roku na s4 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...