Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem


3r4

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa dni temu kupiłem felgi na zimę, a wczoraj opony. Także do audi dołączają nowe koła

  • Grafitowe Ronale 1291 - wzór rs6 18"
  • Zimowe 225/40 Continental ContiWinterContact

A tak dla zajawki dodam drugie foto jako zapowiedź prawdopodobnie listopada ?

60.jpg

61.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.09.2018 o 22:55, 3r4 napisał:

Długi czas się do tego zbierałem, dokładka od roku leżała w piwnicy. Szału nie ma robione amatorskimi sposobami ?
Po powrocie z wakacji wlecą "nowe" końcówki (też leżą od zeszłego roku) ?

53.jpg

No i ta biedna dupka ma nowe kominy (leżały w piwnicy już dobry rok) ?

IMG_20181009_165658_HDR (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2018 o 17:34, 3r4 napisał:

Dwa dni temu kupiłem felgi na zimę, a wczoraj opony. Także do audi dołączają nowe koła

  • Grafitowe Ronale 1291 - wzór rs6 18"
  • Zimowe 225/40 Continental ContiWinterContact

A tak dla zajawki dodam drugie foto jako zapowiedź prawdopodobnie listopada ?

60.jpg

61.jpg

Zimowki beda ladnie sie prezentowac ?

Mowisz ze heble na wieksze w koncu zmieniasz?:-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 3r4 napisał:

No i ta biedna dupka ma nowe kominy (leżały w piwnicy już dobry rok) ?

IMG_20181009_165658_HDR (1).jpgnowe

Nowe kominy git ? 

Dyfuzor moze i jak w koncu zamontuje ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.10.2018 o 13:31, pezet202 napisał:

Nowe kominy git ? 

Dyfuzor moze i jak w koncu zamontuje ?

niby 90mm ale przez to, że są czarne to gubią się na foto i wydają się trochę małe 
a hamulcami jak się uda to w przyszłym miesiącu może się pochwalę pewnie już na zimówkach ;)

34oee6x.jpg

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem mini wpis

Zawczasu wymienione koła już na zimę - już gdzieś wyżej się chwaliłem nowym nabytkiem :) 
W tym roku trochę monet poszło na felunek ?, że wypadało o niego jakoś zadbać (więc chucham i dmucham) -> kupiony stojak, opony zabezpieczone tajemniczym mazidłem na koniec zapakowane w kondomy czekają na przyszły sezon.

IMG_20181104_150243_HDR.jpg IMG_20181104_161643.jpg

 

W środę było też trochę czasu i do mojej wysłużonej Mio (którą kupiłem jeszcze zanim miałem auto) dołączyła kamerka sportowa z funkcją rejestratora kupiona na tegoroczne wakacje. Taki mały lifehack skoro producenci nie dbają o nasze rejestratory -> mi do przechowywania przysłużył się futerał na mały aparat dobrany wymiarami w MediaMarkcie ?

IMG_20181109_150847_HDR.jpg IMG_20181109_150915.jpg

IMG_20181109_151033_HDR.jpg


Pytałem w kilku miejscach jednak wielkiego odzewu nie było a potrzebowałem prądu po zapłonie na tyle auta. Poradziłem sobie sam i pomocny przydał się taki konwerter. Trochę kombinacji i pomyślunku i zasilanie
"prawie" jak po zapłonie zrobione ;)
Bez nazwy-1.jpg

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamerki na pewno sie przydadza ?

A o felunek trzeba dbac ? Stojak i pokrowce na plus ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamil-vag napisał:

Zime masz teraz ładniejszą od lata :P

Kwestia gustu, na żywo DTMy na pewno wyglądają lepiej ;)
Fakt, ten wzór rs6 mi się podoba dlatego m.in właśnie tego szukałem, a DTMy i tak będą szły do malowania tylko nie wiem czy w 2019 mi się uda bo są inne plany :P

Z takich branych pod uwagę to w swojej okolicy widuję też auto na takim modelu i na żywo też ładnie się prezentuje ->IMG-20180327-WA0002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten nie głupi wzór, zależy właśnie kto co lubi, czy szprychy czy łopaty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W auto bomba wpadła tzn. zachciało mi się nowego tunelu bez uchwytu na telefon ? Najgorsze jest to, że jutro miałem już malować i pakować a przed chwilą sobie przypomniałem, że muszę jeszcze wyciąć dziurę pod podłokietnik... 

IMG_20181215_130123.jpg IMG_20181215_145403.jpg

 

Zrobiłem też sobie mały prezent świąteczny ?

IMG_20181217_214737.jpg

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę żem ściemnioł, nie wywalałem uchwytu tylko zmieniałem radio ? Było cięcie i rezanie, od razu dałem ciała bo nie pomyślałem, że stare radio ma swoje specjalne wyjmaki, ale i z tym dałem sobie jakoś radę ?
Niestety radio wchodzi na wcisk i świeżo pomalowany tunel delikatnie ucierpiał razem z ESP...

 

a1.jpeg

a2.jpg

a4.jpg

a5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu przyjemniej się jeździ i mam mega fun z auta na nowo :D 
Przy okazji stukało/pukało - jeden sworzeń miał giga luz. Zabandażowane doraźnie na wiosnę większy remont zawiechy. Wymieniłem też DV'kę i eżektor
IMG_20181222_200003.jpg

 

Na wiosnę razem z zawieszeniem wleci też nowa duża zmiana, która od kilku miesięcy graci piwnicę :D 

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I klawo mam nadzieję że bedzie śmigać bez problemów. Jedynie te chromowane gały trochę rażą , może by je czarnym matszprajem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Android 8 rdzeni i 4 gb ramu? Ja przy rezaniu dwa din obkleilem ladnie przycisk esp i szyfladki. Ucieszony ze ladnie wyszlo odklejam tasme i zeszla mi razem z cala guma z przycisku esp ? Mam androida od kwietnia i jestem zadowolony :D

Edytowane przez wafel135
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2018 o 21:22, dekiel 13 napisał:

I klawo mam nadzieję że bedzie śmigać bez problemów. Jedynie te chromowane gały trochę rażą , może by je czarnym matszprajem ??

cześć :) co do gałek to akurat we wnętrzu jest dużo elementów w chromie i mnie sie akurat podoba jako całość. to trochę taki ewenement jak ktoś ma czarne to kupuje chromy, a Ci z chromami malują na czarno :D 

 

5 godzin temu, wafel135 napisał:

Android 8 rdzeni i 4 gb ramu? Ja przy rezaniu dwa din obkleilem ladnie przycisk esp i szyfladki. Ucieszony ze ladnie wyszlo odklejam tasme i zeszla mi razem z cala guma z przycisku esp ? Mam androida od kwietnia i jestem zadowolony :D

tak, dokładnie ten sam. Raczej już starszych androidów mało, a same jednostki które są aktualnie różnią się już pewnie tylko tym kto to składa do kupy. Ze swoim esp też starałem się uważać i cackać nawet nie wiem w którym momencie się zarysował. Cała ta guma w naszych autach to pomyłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Front wygląda bardzo fajnie, żarówki w kierunkach zamieniłbym na Osram Diadem Chrome / migają na pomarańczowo a nie dają pomarańczowej poświaty jak są wyłączone/, halogeny przyciemniłbym folią , podobnie emblemat OOOO w czarny połysk i byłby 'bandyta'.  ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z małych nowości to w sumie jeszcze nieskończone (pierwszy fotel okazał się godnym przeciwnikiem i straciłem na nim cały wolny czas jaki posiadałem tego dnia) :)  

IMG_20190112_182119.jpg

IMG_20190112_182139.jpg IMG_20190112_201436.jpg

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...