Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem


3r4

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, pezet202 napisał:

Mozna teraz piwo chować przed żoną ?

na razie piwo dla mnie, na tygodniu założę drugi jak będzie sucho na dworze, bo te spinki to był jakiś dramat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega ładne audi.  Mody fajnie  zmieniły auto na plus.  Podoba mi się! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini aktualizacja - miałem już zamówione sprawdzone i polecane ledy we wsteczne lampy, ale za namową @dekiel 13 targnąłem się na te chromy. Dodatkowo wymieniłem też połowę innych żarówek bo widziałem już latem, że fatalnie wyglądały. Mała fotorelacja ze zmian :D 

z1.jpg

Tutaj porównanie Diadem chromów ze starymi żarówkami

z2.jpg

z3.jpg

Porównanie świateł wstecznych - po lewej tradycyjna żarówka po prawej led. Na fotce za dnia jeszcze nie było widać tego efektu

z4.jpg

Ale tutaj - to co tygryski lubią najbardziej ?

z5.jpg

z6.jpg

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez muszę kiedyś pomyśleć o tych ledach wstecznego, bo u mnie wąski wyjazd i wyjeżdżam tyłem...

Widzę, że kochasz modzenie na dworze w mrozik jak ja haha :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na ulicy gdzie mieszkam jest strasznie ciemno (na zasadzie wchodzisz wieczorem we wszystkie kałuże bo nic nie widać :D ) do tego mam minimalnie ściemnione światła (była folia zerwałem z czasem, teraz spray) i te dwie rzeczy skutecznie nie raz mnie wkurzały przy parkowaniu. A mając dokładkę z cupry parkuję praktycznie zawsze tyłem :P 

Co do grzebania to palców u stóp nie czułem ;)

Kupiłem sobie ostatnio żabę też, więc jeśli chodzi o grzebanie to w środę parking podziemny w galerii handlowej, samochód w górze i wymieniałem przedni odbój silnika :D Także trzeba sobie jakoś radzić!

zaba.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezle ?

Podaj nazwe tych zarowek LED wstecznych bo u siebie tez zamontuje ?

za***ista roznica ?

Mała zmiana a cieszy ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli czas na małą przerwę od zakładania gratów, dzisiaj dwie nowości i podejrzewam, że do wiosny będzie tu trochę cicho. Kartony na wiosnę już czekają od dawna!

1. mniejsza to ciemne kierunki (w sumie zobaczymy jak umyję w końcu auto czy przypadną mi do gustu). Niektórzy widziałem kupują "dymione" wersje, te są jednak trochę bardziej smoliste ;) Fotka trochę słaba jak kogoś będzie interesować to mogę porobić i podesłać coś ładniejszego - niestety dzisiaj pochmurno i padało, a foto z parkingu naziemnego

kier.jpg

 

2. to może z ciekawszych - kamera cofania ?. Jeden z powodów dla którego zmieniałem radio. I tu polecana w klamkę od wskyfook'a (pożyczam też jedną fotkę) - montaż wiadomo troszkę problematyczny...

 

k1.jpg

k2.jpg

k3.jpg

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bartek1329 napisał:

Zalinkujesz co to za radio i kamera? Może być na priw

Z góry dzięki

Cześć, jeśli chodzi o te dwie rzeczy to pewnie jedne z najczęściej polecanych na forum/grupach:

Radio

Kamera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę odświeżę bo temat powędrował daleko. Zrobiłem w pierwszym poście ładną listę z odnośnikami do konkretnych postów :thumbup1:

Z nowości to auto idzie w poniedziałek do mechanika - będę robił kompletne przednie zawieszenie i zobaczymy czy przy okazji coś jeszcze nie wpadnie

regum.jpg

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzucisz nazwą bądź linkiem do tych zarówek led cofania ? Różnica kolosalna, sam chyba wymienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marciol napisał:

Podrzucisz nazwą bądź linkiem do tych zarówek led cofania ? Różnica kolosalna, sam chyba wymienie :)

Cześć, musisz się do Andrzeja odezwać np. tutaj i napisać co potrzebujesz :) Świeci na pewno lepiej, ale chyba się już przyzwyczaiłem bo nie widzę tego blasku jak na początku :D 
Jedyne z czego nie byłem zadowolony to zapakowanie do wysyłki. bo obijało się to wszystko o siebie w paczce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2018 o 17:34, 3r4 napisał:

A tak dla zajawki dodam drugie foto jako zapowiedź prawdopodobnie listopada ?

61.jpg


Przy okazji wymiany zawieszenia wpadły w końcu nowe przewody, jak się dobrze przyjrzycie to widać je trochę tam z tyłu za NOWYMI HEBLAMI ?
Podziękowania dla @rs dziadek za cierpliwość, kartony też swoje w piwnicy odstały i doczekały się na swój dzień

IMG_20190324_120741.jpg

IMG_20190324_131814_HDR.jpg IMG_20190316_134655.jpg

I mały smaczek jeszcze, przyszły nowe kapsle, może przy takich kogoś mniej będą łapki swędziały :D 

IMG_20190326_074153.jpg


 

Wspomnienie z Bukowiny ?

_o.jpg

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezania nie ma końca, to mi się podoba !

Lato i zima to 18?
Ronale wydają się przynajmniej o 1 cal więsze, mimo tego, że są w graficie, który optycznie powinien pomniejszyć :D
Jak możesz i posiadasz, to wrzuć fotkę z boku auta na jednym i drugim kole dla porównania. Mam zarezerwowane DTM'y bo chorowałem na nie okrutnie, ale teraz mam wątpliwości :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolley napisał:

Rezania nie ma końca, to mi się podoba !

Lato i zima to 18?
Ronale wydają się przynajmniej o 1 cal więsze, mimo tego, że są w graficie, który optycznie powinien pomniejszyć :D
Jak możesz i posiadasz, to wrzuć fotkę z boku auta na jednym i drugim kole dla porównania. Mam zarezerwowane DTM'y bo chorowałem na nie okrutnie, ale teraz mam wątpliwości :decayed:

Niestety Łukasz, ale o kilka dni za późno bo już od weekendu po Bukowinie wleciały letnie. Bym je mógł porównywać jak tylko chcesz ;)
Obie felgi to ronal 18" et43

Na 3 stronie jest najlepsze porównanie jakie będę miał pomiędzy kołami
oto url - > KLIK

Od boku dtm znalazłem tylko takie coś jak grzebałem przy aucie i zaraz po kupnie ;)

1.jpg

2.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za fotki :)
Ojj coś czuję, że zaraz jak przyjdą, to pójdą pod młotek
Chyba, że na żywo zrobią robotę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jolley napisał:

dzięki za fotki :)
Ojj coś czuję, że zaraz jak przyjdą, to pójdą pod młotek
Chyba, że na żywo zrobią robotę :D

Ile ludzi tyle opinii. Na żywo pewnie jest lepiej niż na foto, ale ja ich szukałem i mnie się osobiście podobają. Zawsze mogę konkurencji odradzać, im mniej dtm'ów tym lepiej. Polecam oklepane rs4 jak każdy :P 
Jest kilka fajnych wzorów z oryginalnych felgi i są one, że tak powiem z jednej strony oklepane, ale też trochę ponadczasowe dlatego na zimę szukałem łopat bo też mają w sobie coś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedy zobaczyłem DTM'y u kolegi @muunv, zakochałem się :D

Cóż, jutro przyjdą pewnie. Przymierzę i zobaczymy co i jak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

docenisz jak będziesz koła zmieniał bo różnica w wadze jest wyczuwalna jak się nosi jedne i drugie :P 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...