Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem


3r4

Rekomendowane odpowiedzi

Mają być siłowniki z A6 Krosno 650N do tego niebieskie sprężynki i po jednej podkładkę na stronę.

Na zielonych działa ale tylko w dodatnich temperaturach. Na niebieskich przy -15°C nadal działa.

Sprawdzałem osobiście u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu z powodu choroby miałem trochę wolnego czasu, a że przyszła paczka z aliexpress... :grin:

Pewnie będę oklejał lampy jeszcze raz  bo są na nich małe wady, ale sam efekt mi się spodobał. I na pewno na drugi raz będzie ideolo :decayed:

20170215_200727.jpg   20170215_205304.jpg

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2017 o 20:54, tomekxp2 napisał:

Witam,  Można jakiś link do tych folii na lampach ?

wysyłam na pw linka do ali

W dniu 21.02.2017 o 22:24, roni07 napisał:

Jak odczucia po założeniu wkładki k&n ? 

Myślę, że w codziennej jeździe nie jestem tego w stanie odczuć jako "niedzielny kierowca" :decayed:. Może gdybym logi robił raz na tydzień to gdzieś by się dało zobaczyć różnicę na plus czy minus. U mnie zbliżała się wtedy wymiana filtrów a zakup był już trochę przyszłościowy bo chcę zostawić ori puszkę

 


Powoli dla testów wymieniam też oświetlenie wnętrza na ledy

32.jpg   33.jpg

34.jpg   35.jpg

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy po przyciemnieniu dużo lepiej się prezentują, mógłbyś podesłać jaka to folia ?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się podobają po oklejeniu, chociaż na kolanach ciężko mi było samemu sobie z tym poradzić i jest kilka niedociągnięć... Dlatego na wiosnę chcę to zerwać i okleić jeszcze raz z jakąś pomocną ręką ;D

https://pl.aliexpress.com/item/Free-shipping-40CMX100CM-Lot-Glossy-headlight-car-film-for-lamp-protection-with-3-layers/32401932820.html?spm=2114.13010608.0.0.HUWHgL
Nic szczególnego - light black. Na allegro są pewnie te same, ale większość jest wąska i 30cm chyba nie starczy na lampę w małyszu

Ach i wtedy musiała być chyba jakaś promocja bo za całość wyszło mi łącznie  15,85 PLN X1 ;)


Wczoraj przyszła paczka z osłoną podszybia, więc dzisiaj wleciała na auto 
36.jpg

Ostatnio na forum było też kilka lampek ambiente, więc się trochę za tym rozglądałem. Jakie było moje zdziwienie jak ostatnio w aucie okazało się, że są już na stanie :whistling:
37.jpg

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎02‎-‎22 o 19:17, 3r4 napisał:

też mi się podobają po oklejeniu, chociaż na kolanach ciężko mi było samemu sobie z tym poradzić i jest kilka niedociągnięć... Dlatego na wiosnę chcę to zerwać i okleić jeszcze raz z jakąś pomocną ręką ;D

https://pl.aliexpress.com/item/Free-shipping-40CMX100CM-Lot-Glossy-headlight-car-film-for-lamp-protection-with-3-layers/32401932820.html?spm=2114.13010608.0.0.HUWHgL
Nic szczególnego - light black. Na allegro są pewnie te same, ale większość jest wąska i 30cm chyba nie starczy na lampę w małyszu

Ach i wtedy musiała być chyba jakaś promocja bo za całość wyszło mi łącznie  15,85 PLN X1 ;)


Wczoraj przyszła paczka z osłoną podszybia, więc dzisiaj wleciała na auto 
36.jpg

Ostatnio na forum było też kilka lampek ambiente, więc się trochę za tym rozglądałem. Jakie było moje zdziwienie jak ostatnio w aucie okazało się, że są już na stanie :whistling:
37.jpg

Też do siebie kupowałem osłone podszybia, mały gadżet a cieszy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś numery tej osłony ?? Ori ?? Gdzie kupiłeś bo chyba nowa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łuki28.08 napisał:

Masz jakieś numery tej osłony ?? Ori ?? Gdzie kupiłeś bo chyba nowa ??

Hej kolego :)
nr. części 8E1819447 i 8E1819422A01C

Kupowałem na allegro, jak przeglądałem to najkorzystniej wychodziło u użytkownika motostacja. Wszystko przyszło cacy w wielkim kartonie prosto do mieszkania chociaż wybrałem opcję z odbiorem w punkcie (paczka48) ;)

 

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz do kompletu brakuje tylko osłony na zbiorniczek płynu do spryskiwaczy i tej obok filtra powietrza :D po otworzeniu w pełnych osłonach fajnie się prezentuje . 

 

A lampki zazdroszcze , też by mi się przydała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie denerwowało jak widziałem akumulator między szybą, a maską przy skrobaniu szyb :P

Co do osłon to pewnie wiesz o tych tematach:

Nawet jeśli nie są konkretnie o moim czy Twoim silniku to na pewno kilka razy się tam przewijało o nie pytanie :hi:

U mnie plany się przeciągają bo mam niedługo dużo wydatków, ale może bliżej lata trochę ruszę z zewnętrznym wyglądem :naughty: A na razie pierdołki jak ledy itp.  Kupiłem nawet na alledrogo nową folię na lampy, ale jest zupełnie inna od tej z chin... Jakaś dziwna i trochę boję się starej zrywać :D

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała zapowiedź zbliżających się zmian :kox:

 

20170412_185818.jpg

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie na lampach jasna czarna z alle to sobie zobacz u mnie w temacie, tez zakladalem sam i beda poprawki bo jednak ciezko:/ nie polecam tej z alle ktora ma w opisie do lamp przednich i foto folii na bialym 370Z(chyba sprzedawca jaron-s) -faktycznie folia baaardzo jasna ale lampa po oklejeniu nie byla klarowna tylko jak by zamazana za mglą:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, PrzemoA4B6 napisał:

Ja mam u siebie na lampach jasna czarna z alle to sobie zobacz u mnie w temacie, tez zakladalem sam i beda poprawki bo jednak ciezko:/ nie polecam tej z alle ktora ma w opisie do lamp przednich i foto folii na bialym 370Z(chyba sprzedawca jaron-s) -faktycznie folia baaardzo jasna ale lampa po oklejeniu nie byla klarowna tylko jak by zamazana za mglą:/

Ja kupowałem z aliexpress pierwszą.  Jestem zadowolony z jakości i tego jak wygląda efekt i aplikacja, ale zrobiłem kilka błędów (m.in. to, że bawiłem się tym sam i z lampą na kolanach) zostały mi może 2-3 maleńkie pęcherzyki, ale większy problem to to, że w 2 miejscach folia skleiła się sama ze sobą i zrobiła się skaza... no i dookoła jest pomarszczona jak d*pa emeryta (ale boję się to obcinać bo będzie widać dwa kolory (oklejony ciemny i ori jasny kolor w szparze). Nie pracowałem na aucie i nie udało mi się wyrobić folii jakoś lepiej raklą w tych zagłębieniach

Kupiłem drugą folię (tym razem na allegro) i jest zupełnie inna... Jest tylko dwuwarstwowa, z tego co czytałem na stronie producenta nie używa się też wody. Wygląda bardzo dziwnie :/ 
Ale w cieplejsze dni zabiorę auto na działkę, zrywam starą i będę próbował na aucie okleić jeszcze raz. Chociaż myślę o malowaniu sprayem cienką warstwą + bez skrupułów można pomalować klosz za załamaniem jak będzie wyciągnięta lampa ;)

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przyszły ładniejsze dni to zabrałem się za małą robotkę. 2 lata temu lekko przytarłem błotnikiem (nie rzucało się mocno w oczy) i niestety nikt nie chciał mi zimą poprawić w to miejsce :decayed: Dodatkowo w 2 miejscach pojawiła się na nim ruda, więc przyszła pora na małe grzebanie :naughty:

b1.jpg

b2.jpg

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj był również pracowity dzień :naughty:


xlNs2VT.gif

IMG_20170607_211628.jpg

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko:naughty: dokładka z cupry sporo zmienia :D z czasem musze u siebie zamontować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...