Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast 140f/tyg wydaje ok 50f/ty

Się Wie ... Pamiętam czasy kiedy mi też paliła w mieście 6.6-7l ... Nie/Stety ostatnio cos jej apetyt wzrósł ;) ;) hehe...

Zastanów się dobrze, zawsze możesz pozbyć się oby, i dokonać zakupu jakiegos dieselka w 4kapciach i wówczas polecieć z modami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jesooo......... jaka cisza :disgust: Czy wszyscy dzisiaj lecza kaca?? :kox:

Poniedzialek to najgorszy dzien :)

P.S. Zajmujesz sie chipami? Mam pytanko czy znasz moze ostatnia wersje opprogramowania jakie wyszlo do B7 silnik BRD? Bo to co mam tj Siemens PPD1.3 ver 9971 i jest skopane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesooo......... jaka cisza :disgust: Czy wszyscy dzisiaj lecza kaca?? :kox:

Poniedzialek to najgorszy dzien :)

P.S. Zajmujesz sie chipami? Mam pytanko czy znasz moze ostatnia wersje opprogramowania jakie wyszlo do B7 silnik BRD? Bo to co mam tj Siemens PPD1.3 ver 9971 i jest skopane.

Co sie dzieje ze mowisz ze jest skopane???

Podaj nr. sterownika i zobaczymy co tam siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedzialek to najgorszy dzien

...nooo... jadąc vanem,miałem coś na pace-musiałem przyhamować i .....to coś wpadło mi do kabiny....razem z szybą...ch***j by to strzelił...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O o no to się narobiło :angry: . No cóż człowiek uczy się całe życie. Na drugi raz już na pewno umocujesz ładunek :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O o no to się narobiło :angry: . No cóż człowiek uczy się całe życie. Na drugi raz już na pewno umocujesz ładunek :kox:

no właśnie-to miał być krótki odcinek i jechałem bardzo powoli,jakieś 25max-niestety i to było za dużo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś jedynym któremu coś się przesunęło na pace,jak jeszcze jeżdziłem (TIR-ami) to kiedyś wiozłem tekturowe pudełka oczywiście rozłożone. Były niby związane taśmami ale jednak droga była daleka i wyboista . Jak dojechałem na miejsce to wózkowy wiedział co jest grane i oznajmił że jak to się rozpiepszyło to on ładunku nie przyjmie.6 godzin układałem karton na karton żeby przyjął ładunek. A to była tylko jedna paleta :gwizdanie:, . Innym razem dla Kauflandu wiozłem palete płynów do płukania ,tak ją ułożyli że jak dojechałem na miejsce to z paki ciekła rzeka płynu do płukania :polew: . Ale ładnie pachniało za to na całym placu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ummnie to już kolejny "przypadek" w firmie,szef już nie ma słów... :decayed: tydzień temu zerwaliśmy kabel-jakoś umknęło to naszej uwadze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesooo......... jaka cisza :disgust: Czy wszyscy dzisiaj lecza kaca?? :kox:

Poniedzialek to najgorszy dzien :)

P.S. Zajmujesz sie chipami? Mam pytanko czy znasz moze ostatnia wersje opprogramowania jakie wyszlo do B7 silnik BRD? Bo to co mam tj Siemens PPD1.3 ver 9971 i jest skopane.

Co sie dzieje ze mowisz ze jest skopane???

Podaj nr. sterownika i zobaczymy co tam siedzi.

03G-906-018AQ mam wersje 9971. Mam wrazenie ze sterowanie cisneiniem turbiny jest zrabane. Sprawdzone mam wszystko w aucie i na hamowni jest moment obrotowy od 2200 a powinien byc juz przy 1800. Moc 163 zamiast ~174. Zerkniesz jaka jest ostatnia wersja i czy cos poprawili? bede bardzo wdzieczny. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe niezle, nie zwrocilem uwagi, ja tez szaleje po rondach ale bokiem to raczej ciezko moim Avantem, ewentualnie w zimie :)

nie przesadzaj że ciężko, jeszcze się nie przestawiłeś z A3 :tongue4:

witam kolegę z piaskownicy :cool1:

dawno mnie tu nie było

troszkę Was zaniedbałem, ale robię w Polsce prawo jazdy :wink4:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 14:42_________________________________________________photo.php?pid=928137&fbid=1403949912622&op=1&o=global&view=global&subj=1623048962&id=1648609375

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe niezle, nie zwrocilem uwagi, ja tez szaleje po rondach ale bokiem to raczej ciezko moim Avantem, ewentualnie w zimie :)

nie przesadzaj że ciężko, jeszcze się nie przestawiłeś z A3 :tongue4:

witam kolegę z piaskownicy :cool1:

dawno mnie tu nie było

troszkę Was zaniedbałem, ale robię w Polsce prawo jazdy :wink4:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 14:42_________________________________________________photo.php?pid=928137&fbid=1403949912622&op=1&o=global&view=global&subj=1623048962&id=1648609375

hahah :polew: nawet swiadkiem bylem na Twoim weselu :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...