Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra znudzil mi się śnieg i zdecydowałem z żona ze się gdzieś brykniemy i wale gdzieś w okolice londka , dojechalem już do Milton keynes i zdziwiko bo tu śniegu nie ma ale i tak dobrze bo przy tej temperaturze autko się spisuje wyśmienicie szczególnie jak dostało nowy egr

To niezle bo jak byles w sobote to zrobilismy podobna trase. Ja bylem w Heathrow na lotnisku i tez zdziwilo mnie, ze na poludniu juz w okolicach Leicester nie ma sniegu. Lecialem M62-->M18-->M1-->M25 i z powrotem :)

Po drodze jak wracalem to zamarzl mi plyn w dyszach (mam niepodgrzewane)

przy temperaturze ok -4

Niezle zrobilem 720km i totalny relaks, wrocilem do domu wcale nie zmeczony i siedzialem sobie jeszcze do 2 w nocy. Autostradkami sie lata :good: :good:

Wkurzaja jedynie roboty drogowe i 40MP/h Average Speed Cameras :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wraz ze sniegiem nastala cisza :) piszcie jaka tam u was sytuacja pogodowa i jakie warunki panuja... U nas dzis nadeszla odwilz i snieg zaczac splywac lecz od czwartu maja wrocic mrozy i opady wiec szykujemy sie po malu na powrot zimy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wraz ze sniegiem nastala cisza :) piszcie jaka tam u was sytuacja pogodowa i jakie warunki panuja... U nas dzis nadeszla odwilz i snieg zaczac splywac lecz od czwartu maja wrocic mrozy i opady wiec szykujemy sie po malu na powrot zimy :hi:

U mnie mroz jest teraz -5 a nad ranem moze byc nawet -9 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

główne drogi czarne, a między domkami lód, temperatura w nocy -9 w dzień -2

na chodnikach ślizgawki

rano ciężko odskrobać samochód :(

Identyczna sytuacja u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ulicach śniegu nie ma ,ale wszędzie wokoło leży biały puch.W nocy -9 w południe -3 wieczorem o 22-ej -6.Dobrze że auto stoi w garażu to nie mam skrobania :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ulicach śniegu nie ma ,ale wszędzie wokoło leży biały puch.W nocy -9 w południe -3 wieczorem o 22-ej -6.Dobrze że auto stoi w garażu to nie mam skrobania :>

U mnie stoi pod wiata i tez nie mam skrobania :)

A temperatury takie same. Najgorzej jest na wioskowych uliczkach mieszkalnych. Poprostu skute lodem i koleinami lodowymi takimi, ze az szoruje osloną po nich. Po wyjezdzie na glowna droge jest ladnie, czarno i mimo mrozu dobra przyczepnosc. Upuscilem troche powietrza z przednich kol dzieki temu moge latwiej wyjezdzac z zasp i jezdzic po koleinach lodowych. Nie na...urwia tak po zawiechu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zgodze sie z buszkiem, snigu ni ma, ale za to mroz jest i to tak nawet nieraz po -6 nad rancem, a w ciagu dnia po -2, sniegu nie bylo generalnie za wiele ale juz zdazylem atakowac kilka fajnych parkingow bo slizgawka byla niezla, niestety bylem osamotniony w swych poczynaniach bo buszkowi bylo szkoda jego turbo qatrro na sniegu czesac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej widzialem w niedziele na obwodnicy Yorku (A64)

Radiowóz A4 B8 Avant :kox:

Stali na poboczu i trzepali kogoś a ja przejechalem wiec nie mialem czasu na oględziny, nawet nie wiem jaki silnik tam mieli. Moze 3.0 TDI ?

Widzial ktos B8 radiowozik? Widzialem wiele innych ciekawych wozkow ale B8 jeszcze nie az do przedwczoraj :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie widziałem , ale musi być kiedyś ten pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie widziałem , ale musi być kiedyś ten pierwszy raz.

No to patrz:

Merseyside Police - Audi A4 Demonstrator

Dokladnie taka widzialem - kolorek i model napewno, nie wiem co do silnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merseyside Police have this 3 litre Audi A4 on evaluation with the Roads Policing Unit. (TAKEN ON MOBILE PHONE, APOLOGIES FOR QUALITY)

a wiec 3.0tdi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym tu sie podniecac?

To tylko B8 3.0TDI QUATTRO.

W PL za to mamy KIA Ceed co prawda to nie 3.0 tylko 2.0 ale tez daje rade :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...