Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Napisz co to za Audi jaki rok , przebieg , itp.Skąd jesteś , i w ogóle wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Audi a4 97 rok 1.9TDI 90 ps. Przebieg 154,000mil autko jest w stanie dobrym choc wymaga prac blacharskich rysy i lekkie obicia(nie moja sprawka) kolor szary, Autko ma nowe sprzeglo w raz z dociskiem lozyskiem,lozyskiem na wale i uszczelniaczem , w tamtym roku caly tylny zawias byl robiony, zainteresowanych prosze o pisanie na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś rejestrował jakiś pojazd z UK w PL ?. Chcę kupić motor i zarejestrować go w kraju. Nie wiem co jest potrzebne do tego manewru. Z angielskiego dowodu rejestracyjnego zostaje mi mały świstek bo resztę trzeba zwrócić do DVLA.Napiszcie jak ktoś to przerabiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś rejestrował jakiś pojazd z UK w PL ?. Chcę kupić motor i zarejestrować go w kraju. Nie wiem co jest potrzebne do tego manewru. Z angielskiego dowodu rejestracyjnego zostaje mi mały świstek bo resztę trzeba zwrócić do DVLA.Napiszcie jak ktoś to przerabiał.

Chetnie przylacze sie do pytania bo rozwazam powrot do kraju i rozwazam rowniez przelozenie swojej niunki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś rejestrował jakiś pojazd z UK w PL ?. Chcę kupić motor i zarejestrować go w kraju. Nie wiem co jest potrzebne do tego manewru. Z angielskiego dowodu rejestracyjnego zostaje mi mały świstek bo resztę trzeba zwrócić do DVLA.Napiszcie jak ktoś to przerabiał.

no jeśli kupujesz motor,samochód,traktor et cetera-dostajesz przy zakupie sekcję 10-jako nowy właściciel i czekasz,aż Ci odeślą cały dowód rejestracyjny :wink4: potem ten dowód rej.do prztłumaczenia- w Polsce wypełniasz sekcję 11 (Fioletową) i odsyłasz do DVLA,potem przegląd i rejestracja-wszystko już w PL :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy zajęci :gwizdanie:

A Co robicie ? :gwizdanie:

Manatki spakowałeś ?

Weź ze sobą 2 szare mydła, ja wezmę dwa ręczniki zrobimy Prezesowi kocówę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manatki spakowałeś ?

Weź ze sobą 2 szare mydła, ja wezmę dwa ręczniki zrobimy Prezesowi kocówę :polew:

jeszcze nie,ale w przyszłym tygodniu sie tym zajmę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza o o resztę ja mam problem i szukam kogoś kto pomoże

Mój Gp zrobił mi diagnozę na moja przypadłość ( vestibular neuronitis) wszystko by było dobrze jakby mi w głowie nie piszczalo i nie tracił równowagi a oprócz paczki dziwnych tabletek i czekania przez 2 tygodnie nic mnie nie pocieszyl tak wiec hasło do swoich kto dzieli życie z lekarzem bądź kimś w tym stylu bo szlag mnie trafia od tego pisku we łbie z chodzeniem po krzywej jakoś daje radę . Z tego co wykopalem na necie nic dobrego nie wywrozylem H E L P !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze troche z innej Beczki. Zamierzam przeprowadzic sie do Bristolu. Byl tam ktos moze? Slyszalem ze swietne miasto i wogole. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...