Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

dla zainteresowanych-otwieram watek "spoty w srodkowej czesci Anglii-galeria" z tym,ze zachowane beda tylko posty z linkami do zdjec,lub zdjecia i filmiki-inne posty beda usuwane,a to tylko po to,zeby ulatwic przegladanie zdjec ze spotow i zlotow... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolejna propozycja: http://www.haven.com/parks/yorkshire_lincolnshire/golden_sands/usefulinformation/howtogethere.aspx

Zakwaterowanie w karawanach, w ktorych zmiescic sie moze mac 8 osob/karawanik. Miejsce przy morzu i piaszczystej plazy, z basenami i innymi duperelami. Dajcie znac co myslicie...po wstepnych ogledzinach....cena za 3 doby za karawan na osobe to okolo 40 funtow...

gs_beachfam_ig.jpg

gs_outpoolkids_ig.jpg

gs_eatingarea_IG.jpg

GS_touringfam_ig.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe i warte przemyslenia,ale biorac pod uwage,ze mielibysmy cos robic na koniec sezonu urlopowego-moze bedzie jeszcze taniej... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe i warte przemyslenia,ale biorac pod uwage,ze mielibysmy cos robic na koniec sezonu urlopowego-moze bedzie jeszcze taniej... :wink4:

3 dni w za***istym miejscu za 40 funtow na osobe to juz wystarczajaco tanio mysle...:)

...wczesniej kazdy placil 40 za dobe...i nikt nie plakal wiec teraz mysle tez bidy nie bedzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja juz widze 8 osob w jednym karawanie... :kox: :gwizdanie:

karawany tylko do snu...nie do zycia...mysle ze walk o papier toaletowy i konserwy nie bedzie :)

pewnie,ze nie-to pozbieramy jakies jeszcze propozycje i moznaby ankiete zrobic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jak zrobimy ankiete - wiadomo ze nie azdy bedzie chcial to samo, ale biorac pod uwage ze jest nas "troszke" to warto znac kazdego zdanie i pujsc w strone wyboru wiekszosci ...

Karawany tez wypas pomysl, moglibysmy pogrilowac konkretnie z nastawieniem na odpoczynek, pogaduchy i spokojna impreSSke zamiast (Nie pije do nikogo) , nie niemoge sie napic bo jade, nie bo to , nie bo tamto , relaks obraca sie w stres ... taki totalny audirodzinny chilloucik :) i to mi sie widzi ... mozna pogrzebac przy autach, "popieścić" je itp ... gdyby do tego dorzucic jakies zawody ciekawe jednego dnia to wogule wypasior ...

HUAN - niewiem gdzieś ty to znalazł ale pomysła to ty masz:)

Bless

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopalki wszystko fajnie,za***iste pomysly tylko trzeba ustalac,ustalac...date!Audi International w pazdzierniku okey,ale niemowcie mi ze chcecie jechac nad samo morze w pazdzieniku pod kampingi i grillowac bo cieplo to napewno niebedzie,tymbardziej ze niektorzy beda z dziecmi. Jak maja byc kampingi i te sprawy to koniec sierpnia,poczatek wrzesnia i powinna byc w miare fajna pogoda.Ja to tak widze ale kiedy by niebylo i tak bede,byle z wami :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie osobiście odpowiadają obydwie propozycje... na jedna już się zapisałem :evil: więc dlaczego nie miał bym skorzystać z drugiej :wink4: tylko że... w przypadku kempingów jedynie termin może być dla mnie problemem :disgust:

no właśnie...

ja tez jestem za poczatkiem wrzesnia

w moim przypadku praktycznie cały wrzesień odpada... ostatni wolny weekend który mam to 22-23 sierpnia a kolejny dopiero 3-4 października :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...