Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To lepiej niech wpada S8 bo R8 juz bylo :) a ze silnik inny , i tak nie polata nim na sprzegle zjaranym :D Nie no dobrze chociaz ze on chyba nie ma co z kasa robic to wpadnie jakas fura inna od reszty :) Atrakcja zawsze jakas tam jest ... ale musimy pomyslec tez nad tymi torami i zlotami "fanatykow" Audi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i oczywicha że kiedyś wlecę tylko raczej samolotem z jakimś kolegą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przepraszam, nie mialem czasu potwierdzic...dostalem plyty od ciebie, slaya, lysaglaca i foty albinka! super,d zieki wielkie ludzicha....w weekend postaram sie znalezc chwile i cos uklicic :)[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 12:40_________________________________________________

Huan jak tam nasz filmik,bo ja juz sie nie moge doczekac :(

ja ci powiem szczerze....ze tez sie nie moge doczekac...kiedy znajde chwile zeby to zmontowac haha :) W ostatni weekend mialem to zrobic...ale wpadl kolega Grzegorz...ten od srebrnego audi z malowanymi swiatlami....i chlalismy od soboty do 8 rano w niedziele...wybaczcie....nastepny weekend zarezerwuje na to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huan, a moja plytke dostales?

Prawdopodobnie dostalem...sorry ale moja piekna odbierala poczte a ja rzadko bywam na chacie ostatnio....

domjenick mozesz wrzucic jakas sonde co do daty nastepnego spotu? bo ludzie jakos sie wykruszyli...i temat zniknal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe kazdy szykuje fure na wakacyjny wyjazd, dlatego nikt nie pisze o nastepnym spocie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość z nas wyjeżdża na urlop lub wyjechała.Na urlopie różnie bywa z dostępem do neta .To chyba dlatego jest taka cisza :confused4: .Ja już też na walizkach siedze jutro po pracy w auto i gazu do kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej ze szykuje. Ja muszę np wycieraczki zamontować :) hehe. Ale fakt - sondda by się zdała, tylko żeby sąda była to wpierwej przydałoby się kilka dat które wchodziłyby w rachubę A wiec co myślicie?? Mi pasi wszystko po 30sierpnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wyjezdzam od 20 do 30 sierpnia. poza tymi datami moge sie spotkac z kimkolwiek i gdziekolwiek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...