Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to ustalone: TERMIN NASTEPNEGO ZLOTU U "WEDZONEGO" 24 PAZDZIERNIK

Dominik moze zastap ta ankiete lista chetnych,bo nigdy z tym nieruszymy :chytry:

Swoja droga jak masz zamiar palic laczki to...bedzie sie dzialo :kox:

Ja moze tez cos do tego czasu jeszcze zmoduje,ale na razie mam ubezpieczenie do placenia w pazdzierniku,7 stowek :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ubezpieczenie do placenia w pazdzierniku,7 stowek

...co chwile cos-mam to samo i juz zygac mi sie chce..

dobra-kasuje ankiete i w pierwszym watku robie info,zeby nie bylo za duzo postow-zgloszenia prosze na PW-bedzie wygodniej czytac watek... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ubezpieczenie do placenia w pazdzierniku,7 stowek :kwasny

to zawsze boli...

ja palic laczkow nie bede (nie mam czym) ale z checia popatrze, tylko trzeba znalezc cos innego niz parking tesco :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym krytym bedzie fajnie,najlepiej niewentylowany zeby byla siekiera w powietrzu :polew:

Pozatym ubezpieczeniem mam koledzy wydatek tzn czasem traci mi sie ladowanie i piszczy jakby pasek sie slizgal.Jest to niezalezne od obrotow silnika ale niestety niebylo mi dane tego zobaczyc bo zanim stane to sie normuje.Bylem w Volk serwis,posprawdzali i niewykryli nic,skonczylo sie na:" poczekaj pan az sie calkiem zdupczy i wtedy przyjedz",takze czekam na agonie jak dla mnie to lozysko na alternatorze,zobaczymy,wydatek pewny tylko kiedy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam jest maly "ruch" ,ze tak powiem,ale chyba wszyscy sa tutaj zarejestrowani-wiec jak beda chcieli-dowiedza sie... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co do AKP UK Division - z trudem to forum utrzymywane jest przy życiu, i zrobiłem wszystko co było tylko w mojej mocy aby dalej funcjonowało. Kilku kolegów również dało z siebie dużo - najważniejsze jednak, że wszyscy zainteresowani są na Tym forum i jest gut :) Sporo osób tam zaglądało i nadal jeszcze pojawiają się goście, ale nie widzę sensu dla utrzymywania tego forum. Jeden moderator samotnie gór nie przeniesie, admini i reszta modów gdzieś w zaświatach, nie ma komu nawet odpowiedzieć na proste pytania. To forum będzie jeszcze egzystować trochę aż do czasu wygaśnięcia abonamentu na serwer, czyli około 04.02.2010 roku - a potem off. Warto skopiować co nie które linki z różnych działów technicznych, bo szkoda aby się zmarnowała "czyjaś" :wink4: praca. Również ciężko wypocony regulamin forum może się na coś przydać - mam prawa autorskie a więc do dzieła :wink4:

Warto natomiast w przypadku zlotów/spotów wrzucać info ma AKP w dziale Spoty i Zloty - AKP in Great Britain. Tylko w ten sposób możemy dowiedzieć się o tym co się dzieje, np. U Was/Nas :) no i działać !

pozdr.

paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie-ktos pamieta dokladny adres,lub stronke tego hotelu "u wedzonego"?,przelecialem caly watek i nie znalazlem-Albinek z Krystianem pewnie beda wiedziec...wiec jesli mozna prosic o przypomnienie-byloby milo... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etap Hotel

Prince Court

Canal Road

BD1 4SB Bradford

UNITED KINGDOM

http://www.accorhotels.com/gb/hotel-6364-etap-hotel-etap-hotel-bradford/index.shtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuuups mam prawie 4 godziny w jedná stroné, i niestety rezygnujé, bo na noc nie mozemy zostac...pies w domu, tak czy inaczej pozdrawiam wszystkich i zyczé milej zabawy :wink4:

wez pieska ze soba... :wink4:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 18:07_________________________________________________Agnieszko-rozumiemy,ze czasem komuś jest daleko,ale tak rzadko sie widujemy,ze takie okazje są pomocne :wink4: Bradford i Leeds-to "prawie" pośrodku Anglii,wiec kazdemu jest podobnie... i tu z miejsca apeluje do wszystkich z okolic Londynu-jest was najwiecej w jednym miescie i okolicach-mozna cos rozruszac w jakims miejscu tu jest link do tematu spotkan w Londynie- http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_w_uk_poniedzialki_godz_1900_pub_spaniards_inn_london_nw3-t1204.0.html hhacek kiedys to rozkrecał,ale teraz jakos przycichło,za szkoda,bo warto sie zobaczyc i pogadac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK :good:, na którá jest to spotkanie??piesek musi zostac w domu bo w hotelach nie sá mile widziane, wiéc na noc musimy wróci do domu.Adres ju znam :>

ja tez na noc nie zostaje,bo nie moge...a czas-hm mozna by o 15 sie juz zebrac...posiedziec kilka godzinek i do domu jedni,a do hotelu inni[-jak ostatnim razem bylo...ja ,choc musialem wracac,milo wspominam taki wypad... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...