Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No ja juz Dominik poslalem;)

Wogole mam sprawe: Zostalem poproszony przez kolege aby ocenic fure spod tego adresu (przejechac sie itp):

MJ HARDING MOTOR TRADE

1 Longview

Henhurst Rd

Cobham

Kent

DA12 3AN

UK

KTO z chlopakow z oklicy moglby pomoc?

Prosil bym o szybka odpowiedz bo furacz fajny to pewnie szybko zejdzie :confused4:

Ogolnie trzeba rano dzwonic (po 9tej) zeby sie umowic: 0147 433 4776

http://search.autotrader.co.uk/es-uk/www/cars/AUDI+A6/Ne-2-4-5-6-7-8-27-44-49-53-61-64-67-103-133-146-236,N-51-63-111-240-4294966805-4294966807/advert.action?R=200940342685679&distance=195&postcode=BL66JU&channel=CARS&make=AUDI&model=A6&min_pr=&max_pr=&max_mileage=&vehicleYearOfManufacture=2003&vehicleRegLetter=03

Gdyby akurat ktos mial czas z ranca to prosze o ogarniecie sprawy;)

Siemka.

Czy naprawde nikt z klubowiczow z okolic Londynu nie moze sprawdzic dla mnie tego auta?

Chcialbym znac opinie kogos, zanim przylece z IRL kupic to auto.

A moze znacie jakies inne godne polecenia A6-stki. Aha szukalem na autotrader.co.uk, czy znacie jakies inne stronki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja juz Dominik poslalem;)

Wogole mam sprawe: Zostalem poproszony przez kolege aby ocenic fure spod tego adresu (przejechac sie itp):

MJ HARDING MOTOR TRADE

1 Longview

Henhurst Rd

Cobham

Kent

DA12 3AN

UK

KTO z chlopakow z oklicy moglby pomoc?

Prosil bym o szybka odpowiedz bo furacz fajny to pewnie szybko zejdzie :confused4:

Ogolnie trzeba rano dzwonic (po 9tej) zeby sie umowic: 0147 433 4776

http://search.autotrader.co.uk/es-uk/www/cars/AUDI+A6/Ne-2-4-5-6-7-8-27-44-49-53-61-64-67-103-133-146-236,N-51-63-111-240-4294966805-4294966807/advert.action?R=200940342685679&distance=195&postcode=BL66JU&channel=CARS&make=AUDI&model=A6&min_pr=&max_pr=&max_mileage=&vehicleYearOfManufacture=2003&vehicleRegLetter=03

Gdyby akurat ktos mial czas z ranca to prosze o ogarniecie sprawy;)

Siemka.

Czy naprawde nikt z klubowiczow z okolic Londynu nie moze sprawdzic dla mnie tego auta?

Chcialbym znac opinie kogos, zanim przylece z IRL kupic to auto.

A moze znacie jakies inne godne polecenia A6-stki. Aha szukalem na autotrader.co.uk, czy znacie jakies inne stronki?

Ravsik juz ci Paw napisal wyzej, odpusc bo to multi...kumpel wlasnie wymienia cala skrzynie bo ma wlasnie multi...koszt - 4-5K GPB...sypia sie zwyczajnie...

A co do strony to AT jest najwieksza baza danych tego typu w UK....+ ebay.co.uk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=_2taBgeTx8k&feature=player_embedded



a macie ,co mi tam-najebałem sie i tyle... :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ja na kilku jestem w roli glownej jak to sam powiedziales mi Dominik :przebiegly:

a tam na jednym-k**wa na wszystkich epizodzik odegrales :naughty::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki za totalna olewke z waszej strony, a wszegolnosci dla CWK. :thumbdown: Pozdrawiam :hi:

chodzi o te fure?[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 22:35_________________________________________________Panowie-to chyba nie problem podjechac i zapytac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ravsik juz ci Paw napisal wyzej, odpusc bo to multi...kumpel wlasnie wymienia cala skrzynie bo ma wlasnie multi...koszt - 4-5K GPB...sypia sie zwyczajnie...

bo multitronica nie kupuje sie jak auto ma przejechane ponad 100tys mil. ta pierwsza A6 miala 115tys i 7 lat wiec pewnie to jest wczesny egzemplarz multi, a te byly awaryjne (tak jak Paw mowil).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multi w tamtym A6 było pierwszej najbardziej doopowatej/padaczkowej wersji. Od 2003 weszły mocniej poprawione z funkcją S i nad takim ewentualnie mozna by pogdybać - ale wszystkie 6-cio biegowe do 2004 to skrzynie bardzo dużego ryzyka - dużo większego niż 2.5 TDI z przed liftu. Nawet po naprawie czy wymianie na nową nie ma gwarancji na to, że nie padnie za nie długi czas. Najczęściej padają właśnie w TDI ze względu na wysoki Nm.

Ta druga jest z wyglądu OK. Ciekawe tylko, czy ta FSH to aż do końca z ASO, bo jeśli gość serwisował cały czas i tylko w ASO to auto warto obejżeć. Zastanawia mnie tylko przywysoka cena jak na przebieg - jak na UK to high mileage i cena powinna być mniejsza, ale ważny jest przecież stan techniczny.

Domjenik ale jazda z VPowerem na Shellu :polew: Aż się polałem (polałem Bellsa na klate) ze śmiechu :good:

Film zaje...sty !!! Zresztą cała impreza wyszła Wam super. Na następnej już będę.

Komu padła skrzynia i jaka ? Koper tobie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multi w tamtym A6 było pierwszej najbardziej doopowatej/padaczkowej wersji. Od 2003 weszły mocniej poprawione z funkcją S i nad takim ewentualnie mozna by pogdybać - ale wszystkie 6-cio biegowe do 2004 to skrzynie bardzo dużego ryzyka - dużo większego niż 2.5 TDI z przed liftu. Nawet po naprawie czy wymianie na nową nie ma gwarancji na to, że nie padnie za nie długi czas. Najczęściej padają właśnie w TDI ze względu na wysoki Nm.

Ta druga jest z wyglądu OK. Ciekawe tylko, czy ta FSH to aż do końca z ASO, bo jeśli gość serwisował cały czas i tylko w ASO to auto warto obejżeć. Zastanawia mnie tylko przywysoka cena jak na przebieg - jak na UK to high mileage i cena powinna być mniejsza, ale ważny jest przecież stan techniczny.

Ravsik-polecam wiedze tego Pana ,na temat skrzyni multitronic :naughty::wink4:[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 23:57_________________________________________________

Domjenik ale jazda z VPowerem na Shellu

:gwizdanie: :kox: :kox: :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to następnym razem będę do końca :polew: chce jeszcze inne filmiki :kox:

zaraz wrzuce jeszcze jeden-bierzcie to z przymruzeniem oka.... :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...