Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

3 puchary i wyruznienie dla Asi za odwage i podjecie walki z facetami ;)

Za odwagę,waleczność i wytrzymałość bo lekko nie było :no:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

teee koper nie badz zyla nie pekaj :kox: kolegom trza przeca pomagac :naughty:[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 23:43_________________________________________________ojjj Asia byla naprawde biedna kiedy to Albinek wjechal w nia :) bylo tylko slychac zgrzyt gniecionej blachy i lamanych kosci :polew: ale wielki szacun dla jedynej kierowniczki :>

i jeszcze link dla tych ktorzy sie nie dopisali do mnie :)http://nasza-klasa.pl/profile/3023697

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 puchary i wyruznienie dla Asi za odwage i podjecie walki z facetami ;)

my w domu ale relacja i fotki jutro pozdro i dzieki

Dla Asi wielki pokłon że staneła z nami do walki ,trzeba szczerze przyznać że świetnie dawała sobie rade. : :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Raz jeszcze sorry za tą stłuczke.Nie miałem gdzie uciekać : :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jestem w robocie, dochodze do siebie...i moge wreszcie za***iście podziekowac wszystkim za swietna zabawe i mozliwosc ucieczki od codziennych spraw :) Zaluje troche, ze nie dalismy rady dojechac na parking, pogladac RS4....i pokazac, ze jednak jest brzydsze niz moja srebrna zdzira :) Jedzenie z pubu snilo mi sie dzis w nocy...obudzilem sie glodny! :)

...wiem, ze nie kazdy bral udzial w rozmowie na temat strony klubu, ktory wlasnie powstaje...jak ktos chce wiecej info to prosze pisac...generalnie jest pare spraw, ktore musimy wspolnie zalatwic...

po 1.

Zakup serwera pod strone www, ktora w zasadzie stoi juz i jest w fazie testow (audimaniacs.x10hosting.com/)...serwerek na ktorym aktualnie postawiona jest strona to darmowy hosting z USA, nie pozwala on na duze pole do popisu i predkosc wyswietlania sie strony jest straszna...generalnie nowy serwer to wydatek rzedu okolo 400zl/rok za wirtualny i okolo 5 000 zl/rok za dedykowany...ja w aktualnej fazie rozwoju klubu wybralbym wirtualny poniewaz jest tanszy i wystarczajacy jak dla nas w tej chwili...

po 2.

Zakup domeny internetowej....czyli naszego przyszlego adresu...koszt to okolo 19.99zl+VAT/rok...sprawdzalem dostepnosci w bazie domen...i niestety ale audimaniacs.com jest zajeta wiec mamy do wyboru audimaniacs.pl, audimaniacs.com.pl, audimaniacs.eu....lub alternatywnie audi-maniacs.com...domena co.uk z tym samym przedrostkiem jest juz tez zajeta...

po 3.

Przynaleznosc do klubu - musimy ustalic kto bedzie nalezal do naszego klubu...wstepnie ustalilismy, z enie bedzie to kazdy, ktory napisze "cze, mam audi" a glownie osoby, ktore znamy, ktore potrafia trzymac pewien poziom...i potrafia sie rozsadnie bawic...

po 4.

Funkcje sprawowane przez poszczegolnych klubowiczow - ktos bedzie musial byc moderatorem na forum, redaktorem newsowym, zastepca administratora itd. Ja aktualnie sprawuje wszystkie te funkcje...ale potrzebuje tez kogos kto czasem chcialby pomoc...znajomosc zagadnien fryzjerstwa, gotowania, pisania oprogramowania oraz programowania w jezykach php,AJAX, java, C++ oraz znajomosc baz danych SQL, umiejetnosc brawurowej jazdy samochodem marki polonez, praktyczna wiedza na temat wymiany chlodnicy oraz kola w samochodzie........NIE JEST NIEZBEDNA!!:D

po 5.

Kazda osoba wyrazajaca chec przystapienia do naszego klubu proszona jest o niezwloczna rejestracje na stronie audimaniacs.x10hosting.com/ w celu sporzadzenia wstepnej listy osob, ktore beda brane pod uwage w ogolnym glosowaniu dotyczacym czlonkowstwa...

po 6.

Czas chyba przensiesc ten watek na nasza przyszla strone...wiec za chwile uruchomie temat zwiazany z przyszlymi imprezami....

po 7.

Jezeli ktos byl na naszych imprezach a nie jest aktywny jako uzytkownik na forum lub jezeli ktos z was zna taka osobe, prosze jej przekazac, ze powinnas sie niezwlocznie zarejestrowac na audimaniacs.x10hosting.com/ w celu przegladnaia informacji zwiazanych z funkcjonowaniem klubu

po 8.

Propozycje - jezeli jakies macie...posze je natychmiast przedstawiac...

po 9.

Kazdy kto ma zdjecia, proszy jest o ich natychmiastowy upload w dziale galeria...(za chwile powstanie kategoria Audi Maniacs #2) lub spakowanie ich w zipa/rara i wrzucenie gdzies na serwerek....z tego co czytalem SLAYu ma rapida wiec prosze o kontakt ze SLAYem jezeli nie wiecie jak wrzucic paczke zdjec na zewnetrzny serwer...

po 10. Kazdy kto ma filmy z ostatniej imprezy proszony jest o uploadowanie ich na youtube a nastepie o dodanie do dzialu video na stronie audimaniacs.x10hosting.com/ w dziale Audi Maniacs #2

po 11.

Czas zaczynac wybierac date kolejnej imprezy, niebawem pojawi sie sonda na audimaniacs.x10hosting.com/, w ktorej wybierzemy wspolnie date...a nastepnie przedyskutujemy na forum czy pasuje ona wszystkim...znajac date, bedziemy mogli zorganizowac kolejne miejsce na spotkanie tak szybko jak to mozliwe oraz podac wszelkie koszta z tym zwiazane...

po 12.

Proponuje imprezy cykliczne w systemie Wiosna, Lato, Jesien...+ imprezy dodatkowe, wymyslane indywidualnie przez czlonkow...

po 13.

Odpisywac bo zamorduje...:)

Sprawy zwiazane z funkcjonowaniem strony, obsluga bazy danych, grafika oraz materialami do druku, montazem video ze zlotow oraz dodatkowymi sprawami czysto technicznymi biore na siebie....jezeli jest ktos kto moglby lub chcialby pomoc prosze o kontakt :)

Na wszelki wypadek:

4066233 - moje gg

huanantonio2 - moj skype

[email protected] - moj mail

07599298403 - moj nr tel...

Pozdrawiam

Swoje foty dorzuce jak wroce do domu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Serwer wirtualny bedzie najodpowiedniejszy na ta chwila

2.Moim zdaniem audimaniacs.eu/

3.Tu popieram-rowniez mozna zrobic dzial za zamknietymi drzwiami dla VIPOW :decayed:

4.Napewno sie ktos znajdzie,kto Ci pomoze w wielu sprawach-wybor nalez do Ciebie kogo obsadzisz na kierowniczych stanowiskach

5.Zrobione

6.Brawo

7.OK

8.Na nowej stroni juz jest kilka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HUAN - ciezko pracujesz widze od rana ... Zaluje ze nie bralem udzialu w rozmowie która uskuteczniliscie rozumiem w sobotni wieczór, ale teraz pomysł powstania " naszej" stronki nabrał dla mnie kolorów i prawdziwej wartosci... Z watku ciagnietego na ACI wysnulem bardziej odczucie powstania kolejnego forum audi ... Ciesze sie ze mam teraz pelen, a moze raczej pelniejszy obraz twej wizji...

1. Niech będzie

2. Stawiam na .EU ( nigdy nie wiesz kto się jeszcze dołączy)

3. cOOl

4. Niewiem czy do czegoś będę mógł się przydac, ale mam umiejetnosc brawurowej jazzy poldkiem :)

5. Zrobione

9. Na serwerze moze lezec wszystko dostepne dla ManiacOOw

12. Dobry pomysl

13. Zrobione

upff... Nie za duzo wymagasz na dzien dobry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie rozmawialem z Niesem...

Ma znajomego z serwerem, ktory udostepni nam jego powiezchnie za free...dzieki Marcin![br]Dopisany: 26 Październik 2009, 14:35_________________________________________________

3.Tu popieram-rowniez mozna zrobic dzial za zamknietymi drzwiami dla VIPOW :decayed:

Nie bedzie dzialu dla VIPow...bedzie dzial dla klubowiczow...oficjalnych...reszta uzytkownikow bedzie musiala czyms sie przyczynic do tego zeby byc wymieniana podczas glosowania na nowych klubowiczow..

...przynajmniej mnie sie wydaje, ze taka forma mobilizacji bedzie najlepsza...co mysliscie?[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 14:37_________________________________________________

4.Napewno sie ktos znajdzie,kto Ci pomoze w wielu sprawach-wybor nalez do Ciebie kogo obsadzisz na kierowniczych stanowiskach

To nie ja bede wybieral...tylko my....jak juz pisalem...ja jestem od czysto technicznych spraw...[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 14:38_________________________________________________

HUAN - ciezko pracujesz widze od rana

2. Stawiam na .EU ( nigdy nie wiesz kto się jeszcze dołączy)

Az sie spocilem...z tej pracy...:)

Skoro mam tez prawo glosu...ja zdecydowanie wzialbym opcje z .com...jest bardziej globalna niz .eu[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 14:39_________________________________________________

4. Niewiem czy do czegoś będę mógł się przydac, ale mam umiejetnosc brawurowej jazzy poldkiem :)

Z wycieraczkami czy bez?:)[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 14:40_________________________________________________

upff... Nie za duzo wymagasz na dzien dobry...

Ja nie wymagam....staram sie jedynie zeby sie wszyscy zmobilizowali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.Napewno sie ktos znajdzie,kto Ci pomoze w wielu sprawach-wybor nalez do Ciebie kogo obsadzisz na kierowniczych stanowiskach

To nie ja bede wybieral...tylko my....jak juz pisalem...ja jestem od czysto technicznych spraw...

jako pomyslodawca i zalorzyciel powinienes ty przedstawic chocby 3 - 4 propozycje ludzi do tego a reszta sie sama rozstrzygnie

co do domeny prosta sprawa ankieta na nowej stronie i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HUAN, może faktycznie i wersja .com nie jest najgorsza... Tylko ten "-" nie pasuje w środku... Damy radę, trzeba zagłosować...

Co do Poldka to latać mogę z i bez... Wiesz jak jest, zdarzylem się wprawić :) heh. Do czego todoszlo, ludzie śmieją się z czyjegos "nieszczęścia" ;( hah

No i ta sprawa VIP-ów, szczerze jestem za tym aby tego nie było, jedynie co bym proponował to aby niektóre miejsca na stroncE były do ogarniecia jedynie dla "NAS", nie dla mas... Typu foty, fury, itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.Napewno sie ktos znajdzie,kto Ci pomoze w wielu sprawach-wybor nalez do Ciebie kogo obsadzisz na kierowniczych stanowiskach

To nie ja bede wybieral...tylko my....jak juz pisalem...ja jestem od czysto technicznych spraw...

Masz racje..

jako pomyslodawca i zalorzyciel powinienes ty przedstawic chocby 3 - 4 propozycje ludzi do tego a reszta sie sama rozstrzygnie

co do domeny prosta sprawa ankieta na nowej stronie i tyle

[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 15:52_________________________________________________

HUAN, może faktycznie i wersja .com nie jest najgorsza... Tylko ten "-" nie pasuje w środku... Damy radę, trzeba zagłosować...

Co do Polska to latać mogę z i bez... Wiesz jak jest, zdarzylem się sprawić :) heh. Do czego todoszlo, ludzie śmieją się z czyjegos "nieszczęścia" ;( hah

No i ta sprawa VIP-ów, szczerze jestem za tym aby tego nie było, jedynie co bym proponował to aby niektóre miejsca na stronc były do ogarniecia jedynie dla "NAS", nie dla mas... Typu foty, fury, itp...

No i temu wlasnie ma sluzyc czlonkowstwo...jakos musze wyodrebnic grupe, ktora bedzie miala dostep do wszystkiego....i pozostawic grupe z dostepem do ogolnych spraw nie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario-kasta-oficjalnie przpraszam,ze krzyczalem Ci za uchem,kiedy dowoziles nas do Hotelu :embarrassed: widzialem filmiki,jakie sam nagralem-na trzezwo-to jednak sie nie nadaje na publiczne Forum-prosba do reszty-prosze o wiecej fotek z Hotelu,bo troche pamiec mnie zawiodla po przybyciu... :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 20:23_________________________________________________nies-dzieki za towarzystwo nad ranem,kiedy wszyscy spali,ale co Ty tam robiles z dwoma Anglikami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...