Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak podgrzewania lusterek?


MANjaK_01

Rekomendowane odpowiedzi

a wiesz że nawet nie wiem czy mam wyłączniki termiczne a jeśli byś mógł pokazać jak wygląda taki wyłącznik i do czego dokładnie on służy to był bym wdzięczny

tutaj masz podobny temat.wkleiłem tam zdjecie z zaznaczonym termikiem.http://a4-klub.pl/index.php?/topic/289920-nie-grzeje-lusterko-prad-dochodzi/#entry4163259

termik wyłacza zasilanie maty przy temperaturze powyzej (o ile dobrze pamietam) +5 stopni C.stosowane były w poliftach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no to jeżeli chodzi o to no to tak u mnie podgrzewanie luster włączało się tylko i wyłacznie gdy na fisie pojawiło sie +5 stopni i mniej wraz z płatkiem śniegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tak działa tylko akurat to jedno lusterko akurat nie o ostatni było około +1 tylko i lewe było ciepłe a prawe zimne wiec muszę się temu przyjrzeć jak i też podgrzewaniu spryskiwaczy bo ostatnio sprawdzałem bezpieczniki i miałem przepalony od podgrzewania spryskiwaczy i na drugi dzień już znowu był przepalony i teraz nie wiem co się tam mogło zadziać że przepala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie pod temat mam puszczona instalacje fabrycznie pod grzane lusterka ale nie ma na kablach napięcia ani po włączeniu grzania tylnej szyby ani przy odpalonym silniku.Natomiast ogrzewanie tylnej szyby działa wiem ze byla wersja grzania luster pod kluczyk i te maty sie przepalaly ja maty będę dopiero montować przerabial ktos temat zanim zaczne szukac po kablach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr ja już sobie zakładałem grzene lustra w drugim audi razem z instalacja wiem jak zrobic tylko rozchodzi mi sie Dlaczego nie ma napięcia na fabrycznej instalacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem sobie sam na pytanie prawdopodobnie do kostki w dzwiach nie jest doprowadzona instalacja jok dojde to napisze dokladnie czy miałem racje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...