Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] S-line pakiet zewnętrzny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak bedziesz kupowal przedni zderzak,to kup z dyszami spryskiwaczy bo w S-line sa inne.

- zawieszenie obnizone -20 mm lub -30 mm

masz na mysli 1BE i 1BV? chyba obnizone sa tak samo,o 20mm,roznia sie twardoscia amorow,w 1BV sa twardsze i sa inne gorne wahacze

Opublikowano

hmmm... cos mi sie wydawalo, ze halogeny tez nie podejda, bo na pewno nie podchodza w B6, musze to chyba sprawdzic...

w B6 wydaje mi sie ze halogeny własnie podchodzą :gwizdanie: jedynie S4 ( B6 ) ma inne halogeny :naughty:

Opublikowano

Jezeli chodzi o gril to wydaje mi sie ze seryjny jest poprostu troszke krótszy od s line ale tego nie sprawdzalem ( moge sie co do tego mylic ).

Kolega ma zwykly zderzak tylko zalozony znaczek s-line :).

Co do dysz spryskow to potwierdzam - sa inne w seryjnym i inne w sline. Cena w aso ok 300pln na allegro ciezko znalesc wiec lepiej kupic zderzak od razu ze spryskami :). Kiedys zakladalem watek o tych spryskach i tam mozna znalesc numery vag.

Opublikowano

masz na mysli 1BE i 1BV? chyba obnizone sa tak samo,o 20mm,roznia sie twardoscia amorow,w 1BV sa twardsze i sa inne gorne wahacze

Zgadza sie, pisalem juz o tym :)

/OT.

Opublikowano

Ja robiłem zamiane seryjnego zderzaka na wersje s-line/s4 i nie kupowalem spryskiwaczy od S4. Mozna je smialo przelozyc od seryjnego zderzaka i bedzie dzialac OK.

Opublikowano

a nie jest z tymi spryskami tak ze seryjne sa przykrecane do belki a s line do zderzaka ??

Opublikowano

Witam, czy spotkał się któryś z was żeby do zderzaka przedniego do B7 od s-line były inne spryskiwacze reflektorów. I drugie pytanie, czy ma ktoś z Was nr katalogowy kratek halogenów do zderzaka s-line. Próbowałem przełożyć spryskiwacze ze starego zderzaka i jest tam inny rozstaw śrób do przykręcenia. Pozatym w zderzaku s-line są 3 otwory na sprysk a w starym tylko 2.

Opublikowano
  • Autor

czy ceny w okloicy 1500zł za kpl zderzak przod z grilem to duzo/mało/czy w sam raz ? zderzak/kratki,spryski,gril/halogeny

Opublikowano

czy ceny w okloicy 1500zł za kpl zderzak przod z grilem to duzo/mało/czy w sam raz ? zderzak/kratki,spryski,gril/halogeny

myśle ze cena jest ok :good:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ja robiłem zamiane seryjnego zderzaka na wersje s-line/s4 i nie kupowalem spryskiwaczy od S4. Mozna je smialo przelozyc od seryjnego zderzaka i bedzie dzialac OK.

basior,jesteś 100% pewien,że do ori s-line pasują spryskiwacze z innego?

Opublikowano

basior,jesteś 100% pewien,że do ori s-line pasują spryskiwacze z innego?

dobre pytanie ale,

arturo_freestyler pisał mi ze jednak nie pasują z seriijak i spryski ( mozna chyba ewentualnie jakis tuuning zrobić) tak i halogeny :gwizdanie:

wiec jak to w końcu jest ?

Opublikowano

basior,jesteś 100% pewien,że do ori s-line pasują spryskiwacze z innego?

dobre pytanie ale,

arturo_freestyler pisał mi ze jednak nie pasują z serii jak i spryski ( mozna chyba ewentualnie jakis tuuning zrobić) tak i halogeny :gwizdanie:

wiec jak to w końcu jest ?

no właśnie,jak to jest?

ostatno dzwoniłem do handlarza z allegro i mówił że na 100% spryski nie pasują :disgust:,a tu basior pisze że montował u siebie i pasują :mysli:

PS.basior,a ty nie zmieniałeś czasem tylko samego grilla :mysli:

Opublikowano

są inne spryski, krótsze

Tomek, mówiłem przecież o tym na spocie :tongue4:

Być może jest metoda "dostosowania" - ja jej nie znam

tutaj lista potrzebnych rzeczy :

8E0 807 105 F nakładka zderzaka s-line ze spryskami, bez pdc

8E0 807 681 F 01C kratka wlotu powietrza strona lewa (16eur)

8E0 807 682 F 01C kratka wlotu powietrza strona prawa (16eur)

8E0 853 651 M 1QP grau 111,15€

8E0 853 651 M VMZ schwarz 121,38€

8E0-955-101-E sprysk lewy (55eur)

8E0-955-102-F sprysk prawy (55eur)

ten kolor zielony to nalezy wybrać jeden grill

Opublikowano

basior,jesteś 100% pewien,że do ori s-line pasują spryskiwacze z innego?

dobre pytanie ale,

arturo_freestyler pisał mi ze jednak nie pasują z serii jak i spryski ( mozna chyba ewentualnie jakis tuuning zrobić) tak i halogeny :gwizdanie:

wiec jak to w końcu jest ?

no właśnie,jak to jest?

ostatno dzwoniłem do handlarza z allegro i mówił że na 100% spryski nie pasują :disgust:,a tu basior pisze że montował u siebie i pasują :mysli:

PS.basior,a ty nie zmieniałeś czasem tylko samego grilla :mysli:

Nie wiem o co ci chodzi ? :naughty:

U mnie zostały przełożone spryskiwacze z wersji nie s-line do zderzaka s4/s-line i działają do tej pory. :cool1:

Jeżeli nie wchodzą idealnie to wystarczy je odpowiednio dopasować. Nie trzeba kupować nowych.Poszukaj fachowców, którzy Ci pomogą :good:

Koszty zakupu tych części są dość spore jak na taką "pierdułkę" :evil:

Wcześniej miałem zderzak non s-line przerobiony pod grill RS4 ale z czasem zmieniłem cały zderzak - czytaj forum a będziesz pełen wiedzy... :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

basior,jesteś 100% pewien,że do ori s-line pasują spryskiwacze z innego?

dobre pytanie ale,

arturo_freestyler pisał mi ze jednak nie pasują z seriijak i spryski ( mozna chyba ewentualnie jakis tuuning zrobić) tak i halogeny :gwizdanie:

wiec jak to w końcu jest ?

plug&play nie pasuja - sa inne krótsze

mozna dopasowac ze zwykłego dorabiajac od wewnatrz tzw dystanse

mowa oczywiscie o spryskiwaczach

Opublikowano

ba$ior szkoda ze nie zrobiłes fotstory :decayed:

Opublikowano

na audizine znalazłem ciekawe zdjęcia, które ładnie prezentują s-line w B7

garaget_1.jpg

garaget_2.jpg

garaget_3.jpg

garaget_4.jpg

Opublikowano

Zdjęcia kozackie :naughty:

Opublikowano

robią wrażenie i wyglądają tak, jakby nie były zbytnio obrabiane

Opublikowano

robią wrażenie i wyglądają tak, jakby nie były zbytnio obrabiane

Zrobione w zimnych kolorach :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.