Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stuki w kolumnie magiel do regenaracji ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie jest musem kanał a zeby wymienic drążki.

Ja zrobiłem sobie klucz i teraz to jest zabawa :decayed:

Opublikowano

Jutro zabieram sie za temat od nowa . Co konkretnie posprawdzać?

Opublikowano

Co do specjalnego klucza to i tak bym sobie go polecil sprawic przydaje sie nie tylko przy drazkach a jest dosc tani t jest to taka nasadka Ktora sama sie dopasowuje to rozmiaru sruby moja chyba jest od 28-38 I nie trzeba kanalu przy tym ale jak to woli I co ma ja francuza nie mialem a koszt franca pewnie wiekszy jak tej nasadki

Jutro zabieram sie za temat od nowa . Co konkretnie posprawdzać?

Kocowki drazkow,drazki,magiel czy nie puszcza, I krzyzak sparwadz pod kiera czy nie ma luzow

Edytowane przez Rado83

Opublikowano

Ja zaczynam walkę z krzyżakiem, kupuję używkę na allegro i postaram się do zregenerować(dobrać sam krzyżak i go zabić od nowa) mam nadzieje że podpasuję jakiś krzyżak bo u mnie magiel już po regeneracji, i chodzi super tylko teraz został nieszczęsny krzyżak, mam nadzieje że uda mi się coś ruszyć, jak coś będę relacjonował.

Opublikowano

Jak bedziesz robil Sam zrob pare fotek I opis napewno ktos skorzysta

Powodzenia

Opublikowano

Jak bedziesz robil Sam zrob pare fotek I opis napewno ktos skorzysta

Powodzenia

Dokładnie fotki by się przydały bo też mnie to chyba czeka :D

Opublikowano

Yarosyaros jakie objawy?

Opublikowano

jaki jest rozmiar klucza do drazkow. ?

Opublikowano

panowie podlacze sie, bo tez ma stuka i wahacze drazki sprawdzane wszystko sztywne, mechanik twierdzi, ze magiel, ale nie mam pojecia jaka maglownice mam u siebie, a podobno bylo kilka rodzajow, po vin ktos mi sprawdzi?

Opublikowano

Yarosyaros jakie objawy?

Kolego mam jałowy luz na kierownicy ok 1cm w lewo-prawo, łatwo to sprawdzić nawet samemu.

Jeśli chodzi o krzyżak to jeszcze nie dotarł do mnie używany, jak coś będę wiedział dam znać

Opublikowano

Jak mam rozumiec zwrot jałowy luz?

Opublikowano

kolego kierownica w lewo jak i w prawo rusza się ok 1 cm nie przenosząc ruchu na magiel i koła.

Opublikowano

Tyle osób wymienialo nikt nie wie jaki rozmiar klucza?

Opublikowano

Witam wszystkich, troszkę już zaradziłem naszym problemom z krzyżakami, mianowicie krzyżak jaki wam potrzebny ma wymiar 15x39 http://allegro.pl/krzyzak-15x39-koyo-uklad-kierowniczy-i5077656606.html

powodzenia

Opublikowano

Witam wszystkich, troszkę już zaradziłem naszym problemom z krzyżakami, mianowicie krzyżak jaki wam potrzebny ma wymiar 15x39 http://allegro.pl/krzyzak-15x39-koyo-uklad-kierowniczy-i5077656606.html

powodzenia

a jak mam maglownice ZF to tez ten sam?

Opublikowano

Tyle osób wymienialo nikt nie wie jaki rozmiar klucza?

Dokładnie nie pamietam ale chyba 36 sprawdze jutro to ci powiem

Tyle osób wymienialo nikt nie wie jaki rozmiar klucza?

Opublikowano

Witam wszystkich, troszkę już zaradziłem naszym problemom z krzyżakami, mianowicie krzyżak jaki wam potrzebny ma wymiar 15x39 http://allegro.pl/krzyzak-15x39-koyo-uklad-kierowniczy-i5077656606.html

powodzenia

a jak mam maglownice ZF to tez ten sam?

Tak ten sam kolego.

Opublikowano

Dokręciłem śrubę kasującą luz maglownicy i jest lepiej, nie tłucze już tak bardzo aczkolwiek nadal słyszę coś tam na dziurach. No cóż chyba trzeba szykować kasę na magiel :/

Opublikowano

Ja muszę swój regenerowany troszkę poluzować tylko mam spory problem z tym bo nie wiem czy śruba nie została zapunktowana :/

Opublikowano

koledzy a ktura to jest ta śruba kasująca luz bo jak dzisiaj na postoju kręciłem kierownica to było słychac stuki i o jakie drązki wam chodzilo o te co łącza magiel z galką kierownicza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.