Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DIODY AMBIENTE dla pasaera tył

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam były takze dla pasażerów z tyłu diody ambiente umiejscowione na podsufitce????

Opublikowano

Były raczej tylko w A3, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zamontować w B6 :)

Opublikowano
  • Autor

no tak ale aby wygladało to ori trzeba wiedzieć jaka dioda ponieważ w aso 1 sz podobno 50zł cena poraża

Opublikowano

Tak, same diody ambiente to koszt 55 zł :) jedna idzie w przednią lampkę, a drugą można sobie włożyć w tylną. Zawsze możesz osadzić w miarę podobne czerwone diody, po co tyle płacić w ASO ^_^

Opublikowano

Parę tyg.temu był temat o tym jak to zrobić,nawet cena była podana.

Opublikowano
  • Autor

NO TAK CENA PONAD 50ZŁ SZT a i zwykła dioda ma łepek okrągły od ambiete ma płaski chcem tanio to zrobić ale ma wygładać jak ori bez wiochy

Opublikowano
  • Autor

oo właśne sie boje aby nie powstał burdloaudi

Opublikowano

Da się te diody wytargać z przedniej lampki, np. z B5?

Opublikowano

Ja montowałem u siebie do przedniej i tylnej lampki. Nie kupowałem tych ori ledów za ok 50 zł to to jakas masakra. W sklepie elektrycznym kupiłem 4 okrągłe diody led czerwone na 12V koszt 1,5zł/szt. Do tego potrzeba kawałek kabla i do przedniej lampy przydadzą sie dwie takie wsuwki jak do głosników i jakiś klej typu super glue.Koszt na obie lampki nie przekroczył 10zł. Do tego w domu miałem już lutownice i cynę. Montaż to max 1 godz jak ktos ma trochę zdolności manualnych. Ktos napisał,że zywkłe diody są okrągłe ale jak to komuś przeszkadza można je na płasko spiłować nie ma z tym problemu.Ja zostawiłem je bez piłowanie i wszystko zależy jak duży otwór sobie wywiercisz w lampce i jak mocno je wepchniesz.Moje wystają ok 1mm i moim zdanie wygląda to dobrze.Na upartego mozną je ustawic na równo i nic niebędzie wystawac.Szkoda płacic ok 100zł za moda którego można zrobic za mniej niz 10zł.

Opublikowano

Tylko ze ori diody świecą słabiej,natomiast zwykłe diody świecą za mocno.

Opublikowano

Tylko ze ori diody świecą słabiej,natomiast zwykłe diody świecą za mocno.

Można ją lekko zmatowić i po problemie.

Opublikowano

Bez przesady na prawdę świecą bardzo łądnie nie za mocno.Jest ładna czerwona poświata i tyle nie przeszkadza to w jeździe w nocy. A w dodatku sadysfakcja,że sie samemu coś zrobiło i za kilka złotych bezcenne :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.