Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Instalacja STAG300 czy SGI ??


pysio4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój gazownik proponuje mi instalację sekwencji SGI, czytałem co nieco o niej, jednak na stronie gazowników przecież nic złego o niej nie napiszą.

Więc jeśli ktoś miał styczność, albo ma taką instalację to proszę napisać parę słów.

Moja audi :

a4 1.8 1998 rok + kat [ jeśli może przeszkadzać/pomagać ], skrzynia manual. Jeśli jakieś dane jeszcze będą potrzebne to proszę pisać.

Z góry dziękuję za info.[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2008, 12:14_________________________________________________w podobnej cenie mam do założenia gaz stag300 i nie wiem co wybrać.

Czytałem, że stag 300 dobrze się sprawuje, jednak ten sgi z relacji gazownika też jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sluchaj gazownika, tylko użytkowników, instalacje takie jak STAG 300 czy BRC sa dobrze znane i sprawdzone, w razie problemow bardzo łatwo znajdziesz pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także sie zecydowałem na STAG 300 muszę sie tylko jeszcze umówić na konkretny termin. koszt 2300zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem post to i skończę.

Miałem staga 300 i wszystko 1,5 roku ok.

Aż się przestał przełączać.

Zamontowali komputer po lewo od akumulatora, gdzie spływa woda z szyby i zalało kompa, teraz same problemy.

A Wy gdzie macie komputery od gazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w środku pod deską rozdzielczą - ale ja sam montowałem gaz to zrobiłem jak uważałem ale A4 jest tak skonstruowane że bardzo łatwo jest to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobry pomysł, pod deską nic mu nie grozi.

Ja w sumie szukam jakichś opinii technicznych, które mówią o tym gdzie najlepiej taki komputer zamontować.

Może macie jakieś strony, czy teksty które o tym mówią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w B5 to najlepsze miejsce ponieważ jest przejscie z skrzynki w której jest komputer silnika a wnetrzem samochodu. Komuter LPG mam zamontowany nad "wałem" kolumny kierowniczej a przewody instalacji LPG wpiete w wiazke samochodu w skrzynce ECU silnika dzieki temu pod maska sa tylko te przewody elektrzyczne LPG ktore muszą i wychodzą ze skrzynki obok orginalnej wiązki. Złacze komputera LPG jest koło bezpiecznikow i bezpiecznik LPG również, natomiast zasilanie przed kluczykiem, po kluczyku i masa dla kompa LPG podłączasz pod zaciski które są nad nogami kierowcy kolo bezpieczników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o pomoc!!! jaką instalkę mam zamontować do audi a4 2.0 131 ps. 2001rok z góry dzięki pozdro...

BRC 24

lub tanszy odpowiednik to stag 4 + magic III + matrix hd544 i będziesz zadowolony

Napisz do klubowicza Buba on poda Ci mamiary na swojego gazownika co mu założył BRC za 2,5 tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...