Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co sie zmieni po chipie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam zamiar zachipowac a4 2.5 b6 180KM z tego co wiem to max można osiagnac 210KM jeśli ktoś ma to już za sobą to jakie sa roznice i czy w ogole się to oplaca?

Opublikowano
  • poprawi się elastyczność silnika

  • pojawi się banan na ryju

  • vmax też się podniesie to raczej bez większego znacznie

  • spadnie spalanie

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano

Jest jeden problem.... jak będzie limiter na pompie,wtedy nie uzyskasz 210km.

Opublikowano
  • Autor

Cos na pewno da się uzyskac skromne 200 będzie mnie satysfakcjonowalo :)

Opublikowano

jak blokada na pompie to przyrost mocy nie bedzie spektakularny ,a lo poprawi sie odczuwalnie przebieg momentu obrotowego ....

Opublikowano

Cos na pewno da się uzyskac skromne 200 będzie mnie satysfakcjonowalo :)

200 to bez blokady , z blokada mniej zdecydowanie, ale moment pójdzie w góre odczuwalnie :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

czyli z blokada ile można uzyskac??


Oddalem auto do elektronika, podniosl dawke paliwa na obciążeniu zrobil cos z zapłonem wprowadzil jeszcze kilka zmian. Roznica jest wyraźnie odczowalna auto pezyspiesza o wiele lepiej

Opublikowano
  • poprawi się elastyczność silnika

  • pojawi się banan na ryju

  • vmax też się podniesie to raczej bez większego znacznie

  • spadnie spalanie

Poważnie spadnie? :P

Opublikowano

Przy takim samym stylu jazdy jak najbardziej :) w tym tygodniu sam się o tym przekonałem ;) Tzn u mnie po chipie przy bardziej agresywnej jeździe spalił mniej więcej tyle samo co wcześniej przy w miarę spokojnej :)

Opublikowano

Tylko w twoim przypadku elektronik podniósł dawkę i dzięki temu jest różnica. Wobec tego spalanie pewnie też masz większe.

Opublikowano

Co do spalania to tak jak pisałem wyżej, teraz jeżdżąc bardziej agresywnie jest TAKIE SAMO jak wcześniej przy spokojnej jeździe :wink:

Opublikowano
  • Autor

spalanie nie wzrosło powiedział bym nawet ze trochę spadlo.

Opublikowano

U mnie przy takim samym stylu jazdy spadło :wink:

Opublikowano

nawet jak motor jest ostro dokoksowany i spalanie pod butem rośnie to od czego jest driver wish ;]



Poważnie spadnie? :P
to nie jest benzyna... fle ;]
Opublikowano

w benzynie też spada , tylko trzeba wiedzieć jak to zrobić

Opublikowano

w benzynie też spada , tylko trzeba wiedzieć jak to zrobić

potwierdzam,po sofcie Gregora spalanie spadło

Opublikowano

Przy zachowaniu stylu jazdy w każdym spadnie, bo będziemy używać mniej gazu (szybciej osiągamy zadane parametry), bardziej chodziło mi o tendencje że w ropniakach, im więcej niuta tym fajniejsze spalanie.

S60 R (2,5 T 300 koni, po lekkim modzie) mi nie ucieknie a w trasie potrafię spalić ~6 litrów, nie ma co narzekać :)

Edytowane przez marcin4x4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.